Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Katarzyna |
WILKOS |
10008702294 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
1. |
Monika |
BRZEŹNA |
10007474135 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
1. |
Agnieszka |
SKALNIAK SÓJKA |
10011115372 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
1. |
Łucja |
PIETRZAK |
10008690271 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
2. |
Kaja |
RYSZ |
10048851204 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
2. |
Wiktoria |
POLAK |
10054671002 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
2. |
Dominika |
WŁODARCZYK |
10054543484 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
2. |
Wioleta |
FURTAK |
10058948803 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
3. |
Karolina |
KARASIEWICZ |
10006902643 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
3. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
3. |
Aurlea |
NERLO |
10009882159 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
3. |
Dorota |
PRZĘZAK |
10015833515 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
4. |
Karolina |
KUMIĘGA |
10051439282 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 2 |
Elita / U-23 Kobiet |
4. |
Paulina |
PASTUSZEK |
10055098913 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 2 |
Elita / U-23 Kobiet |
4. |
Natalia |
KRZEŚLAK |
10055138420 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 2 |
Elita / U-23 Kobiet |
4. |
Dominika |
BYKOWSKA |
10051115243 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM 2 |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Karolina |
KARASIEWICZ |
10006902643 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Aurela |
NERLO |
10009882159 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Dorota |
PRZĘZAK |
10015833515 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
6. |
Patryk |
GIERACKI |
10015850689 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
6. |
Damian |
BIENIEK |
10053443748 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
6. |
Piotr |
MIERZYŃSKI |
10023567849 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
6. |
Marcin |
ZARĘBSKI |
10055098408 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
7. |
Bartłomiej |
PROĆ |
10015848770 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
7. |
Antoni |
GAŃKO |
10015847760 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
7. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
7. |
Dominik |
GÓRAK |
10058443692 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
8. |
Kacper |
BARTKOWSKI |
10064688674 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
8. |
Adam |
NOCEŃ |
10054668372 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
8. |
Patryk |
DĄBSKI |
10053810631 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
8. |
Józef |
MAŃK |
10053810732 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
9. |
Michał |
KALINOWSKI |
10013697188 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
9. |
Kamil |
SZYMACHA |
10053577225 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
9. |
Bartosz |
MALKIEWICZ |
10054626946 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
9. |
Jan |
MODZIALEWSKI |
10058818255 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
10. |
Marcin |
FIOŁKA |
10058296677 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
10. |
Paweł |
PAC |
10007093209 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
10. |
Marcin |
SZENDERSKI |
10056230274 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
10. |
Dawid |
ADAMIAK |
10120809339 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
11. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
11. |
Mateusz |
KOSTAŃSKI |
10015849174 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
11. |
Konrad |
TRZĘSOWSKI |
10053909449 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
11. |
Miłosz |
OSKO |
10059397326 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
12. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
12. |
Jakub |
SOSZKA |
10055218747 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
12. |
Szymon |
POMIAN |
10055588357 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
12. |
Adam |
WOŹNIAK |
10054308866 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
13. |
Julian |
KOT |
10055238046 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
13. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
13. |
Jakub |
LEWANDOWSKI |
10053904500 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
13. |
Igor |
RYDZYŃSKI |
10079004157 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
14. |
Mikołaj |
SZULIK |
10064325128 |
UKS AVATAR |
Junior |
14. |
Marek |
FILAPEK |
10091373273 |
UKS AVATAR |
Junior |
14. |
Franciszek |
KOCUR |
10093070975 |
UKS AVATAR |
Junior |
14. |
Jakub |
JANKOWSKI |
10099808334 |
UKS AVATAR |
Junior |
15. |
Kajetan |
WĄSOWICZ |
10064291580 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
15. |
Wiktor |
STALKA |
10053264195 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
15. |
Adam |
MARCINIAK |
10064292893 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
15. |
Mateusz |
Konwiński |
10057439340 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
16. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
16. |
Karol |
KUSY |
10055094162 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
16. |
Michał |
BOROWSKI |
10058019926 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
16. |
Igor |
HALICKI |
10092929115 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
17. |
Dariusz |
NIEWIADOMY |
10056478232 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
17. |
Ignacy |
CHMIELEWSKI |
10056478030 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
17. |
Kamil |
MOTYKA |
10107633103 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
17. |
Jan |
GŁOWACKI |
10092770679 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
18. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KTK KALISZ |
Junior |
18. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
KTK KALISZ |
Junior |
18. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior |
18. |
Karol |
MATYSIAK |
10096376958 |
KTK KALISZ |
Junior |
19. |
Igor |
SĘK |
10059183825 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
19. |
Mateusz |
SAWICKI |
10059178973 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
19. |
Szymon |
KORNIAK |
10059184027 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
19. |
Dominik |
RATAJCZAK |
10063966733 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
20. |
Olaf |
KOBUS |
10059390757 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
20. |
Bednarek |
ELIASZ |
10060842222 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
20. |
Franciszek |
KACZOROWSKI |
10059181401 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
20. |
Jakub |
KASPAROW |
10058964866 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
21. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
21. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
21. |
Jakub |
BANASZKIEWICZ |
10062493949 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
21. |
Jakub |
DUDKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
22. |
Natalia |
MUSKUS |
10063751414 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
22. |
Malwina |
MUL |
10048403889 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
22. |
Joanna |
MUSKUS |
10072726843 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
22. |
Otylia |
GRABARZ |
10080020132 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
23. |
Małgorzata |
MANOWSKA |
10056303127 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
23. |
Iga |
WIKLIŃSKA |
10055517831 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
23. |
Sara |
PRUSIŃSKA |
10060995907 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
23. |
Agnieszka |
BOLENDA |
10059432991 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
24. |
Długaś |
ANNA |
10053904395 |
KTK KALISZ |
Juniorka |
24. |
Roksana |
PASTERNAK |
10058521393 |
KTK KALISZ |
Juniorka |
24. |
Natalia |
NAWROCKA |
10052595909 |
KTK KALISZ |
Juniorka |
24. |
Agata |
LICHOSYT |
10067247656 |
KTK KALISZ |
Juniorka |
25. |
Wiktoria |
MILDA |
10055519447 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
25. |
Maja |
TRACKA |
10058975879 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
25. |
Karolina |
URBAN |
10056384969 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
25. |
Zuzanna |
CHYLIŃSKA |
10056455802 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
26. |
Olga |
WANKIEWICZ |
10059182209 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
26. |
Agata |
KOWALSKA |
10055522275 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
26. |
Maja |
OLSZEWSKA |
10059181704 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
26. |
Weronika |
WRÓBLEWSKA |
10058461274 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
27. |
Maja |
WRÓBLEWSKA |
10053374434 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
27. |
Kinga |
WITKOWSKA |
10058011539 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
27. |
Laura |
RYBKIEWICZ |
10066239058 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
28. |
Maja |
WRÓBLEWSKA |
10053374434 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
28. |
Kinga |
WITKOWSKA |
10058011539 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
28. |
Laura |
RYBKIEWICZ |
10066239058 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
28. |
Natalia |
KACZMARCZYK |
10077942615 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
29. |
Maria |
KLAMUT |
10090272224 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
29. |
Matylda |
GŁOWACKA |
10096191648 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
29. |
Anna |
SAMECKA |
10093672577 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
30. |
Paulina |
HOJKA |
10077999805 |
LKK GOS MSZANA FUJI |
Juniorka Młodsza |
30. |
Katarzyna |
POŚPIECH |
10077998892 |
LKK GOS MSZANA FUJI |
Juniorka Młodsza |
30. |
Olimpia |
SIWEK |
10078000916 |
LKK GOS MSZANA FUJI |
Juniorka Młodsza |
31. |
Anna |
LIPIETA |
10077553302 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
31. |
Julia |
PIETRZAK |
10088726890 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
31. |
Klaudia |
PIŚNIAK |
10088732449 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
31. |
Natalia |
PIETRZAK |
10089403668 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
32. |
Emilia |
STANIEK |
10106912168 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
32. |
Patrycja |
KLEMCZAK |
10108441637 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
32. |
Larysa |
KOLAŃCZYK |
10074404741 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
33. |
Pola |
BŁOŃSKA |
10081628514 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
33. |
Zofia |
JAKUBOWSKA |
10061073709 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
33. |
Beata |
CHLEBOWSKA |
10081635685 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
34. |
Eliza |
RABAŻYŃSKA |
10058460163 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
34. |
Oliwia |
KĘPCZYŃSKA |
10078981929 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
34. |
Urszula |
SIPKO |
10097569856 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
34. |
Julia |
ZDUNEK |
10078981727 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Zuzanna |
CHARYGA |
10079371747 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Jagoda |
RZESZOT |
10078974855 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Róża |
PILARSKA |
10078974350 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Oliwia |
GERC |
10079371848 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
36. |
Kornelia |
BRAUN |
10063945818 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
36. |
Katarzyna |
STELMACH |
10078190266 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
36. |
Otylia |
KUBICKA |
10059598093 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
36. |
Oliwia |
SROCZYŃSKA |
10063945616 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
37. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
37. |
Wiktoria |
PONIEWIERSKA |
10077296452 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
37. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
37. |
Nikola |
SIENIEK |
10077295644 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
38. |
Nikola |
SZAJBEL |
10080446730 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Juniorka Młodsza |
38. |
Olga |
DOMACHOWSKA |
10092074000 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Juniorka Młodsza |
38. |
Adrianna |
BYRA |
10092738953 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Juniorka Młodsza |
39. |
Kacper |
MIENTKI |
10079370838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
39. |
Łątkowski |
DAWID |
10077899367 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
39. |
Tomasz |
BŁAŻEJEWSKI |
10079371444 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
39. |
Szymon |
WISNIEWSKI |
10079374373 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
40. |
Nikodem |
SIAŁKOWSKI |
10078981424 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
40. |
Artur |
KOWALSKI |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
40. |
Dawid |
ZARICZNY |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
40. |
Jan |
KACZMARZYK |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
41. |
Ksawery |
ADASZAK |
10070382170 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
41. |
Wiktor |
CZEKAY |
10097702727 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
41. |
Bartosz |
WENTLAND |
10077334343 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
41. |
Dominik |
KRZYŚKÓW |
10097684943 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
42. |
Antoni |
MURYJ |
10053908843 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
42. |
Jakub |
DUDEK |
10115679251 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
42. |
Mateusz |
URYGA |
10058435915 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
43. |
Patryk |
KSIĄŻEK |
10107209535 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
43. |
Franciszek |
SWAT |
10105100187 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
43. |
Szymon |
AMBROZIK |
10093053090 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
43. |
Mikołaj |
SOBOL |
10112555144 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
44. |
Jan |
SOBIERAJ |
10077849958 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Junior Młodszy |
44. |
Mateusz |
KUŚ |
10091289310 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Junior Młodszy |
44. |
Aleksander |
POPOWICZ |
10077875018 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Junior Młodszy |
44. |
Damian |
MILEWSKI |
10105914381 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Junior Młodszy |
45. |
Gabriel |
KLEPACKI |
10098821863 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
45. |
Wojciech |
KUDERCZAK |
10096981186 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
45. |
Gabriel |
SĘDZIAK |
10097313313 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
45. |
Igor |
KIEREJEWSKI |
10106727868 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
46. |
Bartosz |
UNGIER |
10077937561 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
46. |
Kacper |
KWIATEK |
10092337819 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
46. |
Kacper |
WIĘCKOWSKI |
10092337516 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
46. |
Kacper |
KACZMARCZYK |
10092337617 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
47. |
Michał |
STRZELECKI |
10080788957 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
47. |
Jakub |
GADECKI |
10092296894 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
47. |
Łukasz |
MACHNIEWICZ |
10080785725 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
47. |
Erik |
PACHOLEC |
10080786129 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
48. |
Filip |
GRUSZCZYŃSKI |
10078001522 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
48. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
48. |
Rafał |
WYPIOR |
10098081229 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
49. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
49. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
49. |
Igor |
WŁODARCZYK |
10062060782 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
49. |
Kacper |
HINZ |
10080741669 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
50. |
Igor |
WOLSKI |
10107082425 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
50. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
50. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
50. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
51. |
Kamil |
HANDZLIK |
10091273950 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior Młodszy |
51. |
Patryk |
ŁOBOZ |
10091180283 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior Młodszy |
51. |
Tymoteusz |
GRUCA |
10078244729 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior Młodszy |
51. |
Mateusz |
LURKA |
10112769251 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior Młodszy |
52. |
Tomasz |
LISTWOŃ |
10080288601 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
52. |
Marcel |
KOŻYCZAK |
10092995803 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
52. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
52. |
Mikołaj |
SKORUPIŃSKI |
10059736725 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
53. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
53. |
Antoni |
BIŁYK |
10093074817 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
53. |
Szymon |
TERLECKI |
10093072793 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
53. |
Krzysztof |
WALCZAK |
10056470047 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
54. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
54. |
Antoni |
BIŁYK |
10093074817 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
54. |
Szymon |
TERLECKI |
10093072793 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
54. |
Krzysztof |
WALCZAK |
10056470047 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
55. |
Mikołaj |
LANGER |
10084388263 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
55. |
Fryderyk |
WĘGRZYN |
10106641578 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
55. |
Jan |
KĘPIŃSKI |
10108199541 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
55. |
Michał |
MATEJEK |
10080239390 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
56. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
56. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
56. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
56. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
57. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
57. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
57. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
57. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
58. |
Wiktoria |
NOWAKOWSKA |
10084284088 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
58. |
Jagoda |
DĘBIŃSKA |
10112603644 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
58. |
Martyna |
LEWANDOWSKA |
10084283987 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
58. |
Dominika |
LEWANDOWSKA |
10107415659 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
59. |
Emilia |
BINDACZ |
10108441435 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
59. |
Martyna |
KLIMEK |
10108441738 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
59. |
Magdalena |
KURA |
10108441536 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
59. |
Oliwia |
SKRZYPIEC |
10111475818 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
60. |
Julia |
POSTAWKA |
10074404943 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY II |
Młodziczka |
60. |
Ewa |
MATYS |
10113602037 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY II |
Młodziczka |
60. |
Wiktoria |
CIECHANOWSKA |
10113602946 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY II |
Młodziczka |
61. |
Paulina |
LIPIETA |
10103522424 |
MLKS WIELUŃ |
Młodziczka |
61. |
Joanna |
GŁOWIENKOWSKA |
10103326909 |
MLKS WIELUŃ |
Młodziczka |
61. |
Zofia |
GLINAK |
10113721972 |
MLKS WIELUŃ |
Młodziczka |
62. |
Karolina |
BROJ |
10107787592 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
62. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
62. |
Karolina |
MANNSFELD |
10118540448 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
62. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
63. |
Gabriela |
KACZMARCZYK |
10095180525 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
63. |
Marcelina |
KUŚMIERZ |
10108179030 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
63. |
Viktoria |
OLEJARCZYK |
10115348946 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
63. |
Zuzanna |
MYSIÓR |
10108178626 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
64. |
Weronika |
SKRZYŃSKA |
10080788250 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
64. |
Magdalena |
CIOŁEK |
10118927842 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
64. |
Martyna |
PIETRASIK |
10118929256 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
64. |
Kinga |
PIETRASIK |
10120707689 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
65. |
Patrycja |
TUŁACZ |
10112878981 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
65. |
Julia |
WIECZOREK |
10112879587 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
65. |
Wiktoria |
STRAKULSKA |
10112878678 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
65. |
Julia |
MUSIAŁ |
10112878476 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
66. |
Maria |
OKRUCIŃSKA |
10079370939 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodziczka |
66. |
Sandra |
KACZMAREK |
10084178503 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodziczka |
66. |
Natalia |
KOŃCZALSKA |
10084178402 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodziczka |
66. |
Natalia |
SKIERKOWSKA |
10097861462 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodziczka |
67. |
Daria |
DĘBICKA |
10078979000 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
67. |
Daria |
OSTRYCHARZ |
10106879836 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
67. |
Michalina |
RZESZOT |
10104068048 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
67. |
Agata |
GROSZEWSKA |
10076699500 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
68. |
Michalina |
OLESZAK |
10105693002 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
68. |
Emilia |
WOJCIECHOWSKA |
10106898125 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
68. |
Marika |
BUGZEL |
10106879723 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
68. |
Ada |
WIERZBIŃSKA |
10077248962 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
69. |
Mikołaj |
LEGIEĆ |
10088929176 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
69. |
Natan |
KIEŁBASKA |
10088926651 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
69. |
Wit |
SACHA |
10078037995 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
70. |
Igor |
KUBAS |
10088933018 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
70. |
Kajetan |
KONARSKI |
10088927358 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
70. |
Bartosz |
PEWNIAK |
10106922979 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
71. |
Dawid |
SZULIK |
10111240893 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
71. |
Bartosz |
ŁYŻWA |
10079665676 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
71. |
Łukasz |
RUTKOWSKI |
10111179562 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
71. |
Jakub |
MATULA |
10111178653 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
72. |
Jan |
PRUGAR |
10106960870 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
72. |
Jacek |
PAŁKA |
10120166816 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
72. |
Antoni |
KLIMKIEWICZ |
10083942366 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
72. |
Krzyszof |
PAZIEWSKI |
10106953800 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
73. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
73. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
73. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
73. |
Zoltan |
SOWIŃSKI |
10092777753 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
74. |
Dawid |
FRANKOWIAK |
10101733782 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Młodzik |
74. |
Tomasz |
PANKOWIAK |
10112915357 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Młodzik |
74. |
Paweł |
PANKOWIAQK |
10112915155 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Młodzik |
74. |
Oliwier |
PRUSAK |
10112914852 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Młodzik |
75. |
Jan |
KUPRAS |
10118497002 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
75. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
75. |
Arseniusz |
CZUDEC |
10092839589 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
75. |
Kamil |
KULEC |
10106674217 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
76. |
Oskar |
RYBAK |
10096734040 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
76. |
Franciszek |
WEŻGOWIEC |
10092645892 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
76. |
Michał |
STUPAŁA |
10086303813 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
76. |
Bartosz |
HŁOND |
10092645690 |
CZ.K.K.S. " KOLEJARZ- JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
77. |
Konrad |
OSTROWSKI |
10084284189 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodzik |
77. |
Michał |
DĄBROWSKI |
10097363227 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodzik |
77. |
Mateusz |
BORZEJEWICZ |
10084283785 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodzik |
77. |
Franciszek |
BŁASZKIEWICZ |
10097337359 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodzik |
78. |
Szymon |
WRONA |
10079492490 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik |
78. |
Michał |
SOŁTYS |
10100645766 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik |
78. |
Piotr |
STRYJEWSKI |
10079492389 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik |
79. |
Szymon |
LASOTA |
10108530452 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
79. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
79. |
Mike |
FABISZ |
10111675474 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
79. |
Błażej |
PAWLIK |
10107257530 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
80. |
Bartosz |
ZELCER |
10111644354 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
80. |
Oskar |
PIASECKI |
10080836144 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
80. |
Jakub |
MACIEJEWSKI |
10117252065 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
80. |
Jakub |
PACHOLEC |
10080786230 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
81. |
Nikodem |
GWÓŹDŹ |
10093058144 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
81. |
Właysław |
MAŃKA |
10094427763 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
81. |
Wiktor |
PACZUŁA |
10094427561 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
81. |
Adrian |
PYSIK |
10094427460 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
82. |
Michał |
GRABOWSKI |
10095702103 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
82. |
Jan |
KRÓL |
10112871002 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
82. |
Xavier |
ROSIAK |
10098821459 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
82. |
Adam |
SMAGA |
10095697756 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
83. |
Jan |
JACKOWIAK |
10081065510 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
83. |
Hubert |
GIL |
10091829274 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
83. |
Krzysztof |
GURZYŃSKI |
10079758838 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
83. |
Mikołaj |
GURTATOWSKI |
10084393620 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
84. |
Wojciech |
BUĆKO |
10092445327 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
84. |
Mikołaj |
DZIADURA |
10097845500 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
84. |
Filip |
MUSZAK |
10086476995 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
84. |
Wiktor |
DOMURAT |
10116327131 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
85. |
Aleksander |
KASPROWICZ |
10076700005 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
85. |
Jakub |
MIELEWSKI |
10080929508 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
85. |
Sebastian |
HINZ |
10080744804 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
85. |
Igor |
PIETRZAK |
10076699702 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
86. |
Jakub |
ŚLEDZIŃSKI |
10105916809 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
86. |
Korniak |
WIKTOR |
10079370232 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
86. |
Dobromir |
BAGNIEWSKI |
10113532117 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
86. |
Nataniel |
CIBOROWSKI |
10080844531 |
COPERNICUS TORUŃ |
Młodzik |
87. |
Jan |
BAJDOR |
10108624320 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
87. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
87. |
Mateusz |
GÓRECKI |
10107049180 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
87. |
Rafał |
FIBAKIEWICZ |
10112588991 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
88. |
Dawid |
BUDNY |
10093075928 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
88. |
Filip |
BUDNY |
10106974614 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
88. |
Jakub |
GORZYŃSKI |
10093073100 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
88. |
Paweł |
KAŹMIERCZAK |
10079237765 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
89. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik |
89. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik |
89. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik |
90. |
Stanisław |
ZIMNY |
10094404121 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
90. |
Franciszek |
MUMOT |
10094404222 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
90. |
Tomasz |
ŁAMASZEWSKI |
10019980900 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
90. |
Lucjan |
NOWICKI |
10101865643 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
91. |
Jakub |
WRĘGA |
10075302696 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |
91. |
Jakub |
KOWALSKI |
10097556520 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |
91. |
Bartłomiej |
KAMIŃSKI |
10116599337 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |
91. |
Mateusz |
MASZKOWSKI |
10107080405 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |