Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Ksawery |
ADASZAK |
10070382170 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
1. |
Wiktor |
CZEKAY |
10097702727 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
2. |
Bartosz |
WENTLAND |
10077334343 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
2. |
Dominik |
KRZYŚKÓW |
10097684943 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
3. |
Konrad |
MINTA |
10070382372 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
3. |
Krzysztof |
ANTONOWICZ |
10068768233 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy |
4. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
4. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
5. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
5. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
6. |
Kacper |
HINZ |
10080741669 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
6. |
Kacper |
JABŁOŃSKI |
10104086236 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
7. |
Eliza |
RABAŻYŃSKA |
10058460163 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
7. |
Eliza |
KĘPCZYŃSKA |
10078981929 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
8. |
Urszula |
SIPKO |
10097569856 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
8. |
Julia |
ZDUNEK |
10078981727 |
ALKS STAL BIG STAR HUGE GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
9. |
Daria |
DĘBICKA |
10078979000 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
9. |
Daria |
OSTRYCHARZ |
10106879836 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK OSIR GOLUB-DOBRZYŃ |
Młodziczka |
10. |
Aleksander |
KASPROWICZ |
10076700005 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
10. |
Jakub |
MIELEWSKI |
10080929508 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
11. |
Sebastian |
HINZ |
10080744804 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
11. |
Igor |
PIETRZAK |
10076699702 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodzik |
12. |
Wiktoria |
MILDA |
10055519447 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
12. |
Maja |
TRACKA |
10058975879 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
13. |
Karolina |
URBAN |
10056384969 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
13. |
Zuzanna |
CHYLIŃSKA |
10056455802 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Juniorka |
14. |
Rafal |
STASZCZAK |
10059717527 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
14. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
15. |
Marcin |
FIOŁKA |
10058296677 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
15. |
Dawid |
ADAMIAK |
10120809339 |
FIOŁKA-TRANS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
16. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
16. |
Radosław |
LEWANDOWSKI |
10054667867 |
GKS CARTUSIA W KARTYZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
17. |
Filip |
GRUSZCZYŃSKI |
10078001522 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
17. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
18. |
Nikodem |
GWÓŹDŹ |
10093058144 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
18. |
Wiktor |
PACZUŁA |
10094427561 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
19. |
Norbert |
BANASZEK |
10010957445 |
HRE MAZOSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
19. |
Tobiasz |
PAWLAK |
10009350275 |
HRE MAZOSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
20. |
Norbert |
BANASZEK |
10010957445 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
20. |
Tobiasz |
PAWLAK |
10009350275 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
21. |
Konrad |
TRZĘSOWSKI |
10053909449 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
21. |
Mateusz |
KOSTAŃSKI |
10015849174 |
KK TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
22. |
Zofia |
HIBNER |
10106974311 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodziczka |
22. |
Gabriela |
NOWAKOWSKA |
10093077039 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodziczka |
23. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
23. |
Wojciech |
PŁONKA |
10107786784 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
24. |
Natalia |
MUSKUS |
10063751414 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
24. |
Malwina |
MUL |
10048403889 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
25. |
Natalia |
MUSKUS |
10063751414 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
25. |
Malwina |
MUL |
10048403889 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
26. |
Jan |
KUPRAS |
10118497002 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
26. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
27. |
Jan |
KUPRAS |
10118497002 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
27. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Młodzik |
28. |
Konrad |
WALINIAK |
10054658874 |
KLTC KONIN |
Junior |
28. |
Kamil |
KUDLIŃSKI |
10064842157 |
KLTC KONIN |
Junior |
29. |
Szymon |
POTASZNIK |
10054650790 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
29. |
Radosław |
FRĄCZAK |
10051904882 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
30. |
Kornelia |
BRAUN |
10063945818 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
30. |
Katarzyna |
STELMACH |
10078190266 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
31. |
Kornelia |
BRAUN |
10063945818 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
31. |
Katarzyna |
STELMACH |
10078190266 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
32. |
Otylia |
KUBICKA |
10059598093 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
32. |
Oliwia |
SROCZYŃSKA |
10063945616 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
33. |
Weronika |
RYBARCZYK |
10089617775 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
33. |
Laura |
WITKOWSKA |
10084386546 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
34. |
Maja |
WRÓBLEWSKA |
10053374434 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
34. |
Laura |
RYBKIEWICZ |
10066239058 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
35. |
Tomasz |
LISTWOŃ |
10080288601 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
35. |
Marcel |
KOŻYCZAK |
10092995803 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy |
36. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
36. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
37. |
Wiktoria |
GŁADOSZ |
10054877227 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka |
37. |
Julia |
\BISKUP |
10053951683 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka |
38. |
Nikola |
SZAJBEL |
10080446730 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka Młodsza |
38. |
Olga |
DOMACHOWSKA |
10092074000 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka Młodsza |
39. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik |
39. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik |
40. |
Karol |
KUSY |
10055094162 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
40. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
41. |
Karol |
KUSY |
10055094162 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
41. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
42. |
Michał |
BOROWSKI |
10058019926 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
42. |
Igor |
HALICKI |
10092929115 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
43. |
Antoni |
MURYJ |
10053908843 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
43. |
Jakub |
DUDEK |
10115679251 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
44. |
Szymon |
WRONA |
10079492490 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik |
44. |
Michał |
SOŁTYS |
10100645766 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik |
45. |
Bartłomiej |
PROĆ |
10015848770 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
45. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
46. |
Dominik |
GÓRAK |
10058443692 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
46. |
Antoni |
GAŃKO |
10015847760 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita / U-23 Mężczyzn |
47. |
Julian |
KOT |
10055238046 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
47. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Junior |
48. |
Maria |
KLAMUT |
10090272224 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
48. |
Matylda |
GŁOWACKA |
10096191648 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
49. |
Anna |
SAMECKA |
10093672577 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
49. |
Maria |
KLAMUT |
10090272224 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
50. |
Michał |
GRABOWSKI |
10095702103 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
50. |
Jan |
KRÓL |
10112871002 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
51. |
Anna |
DŁUGAŚ |
10053904395 |
KTK KALISZ |
Junior |
51. |
Roksana |
PASTERNAK |
10058521393 |
KTK KALISZ |
Junior |
52. |
Patrycja |
TUŁACZ |
10112878981 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
52. |
Julia |
WIECZOREK |
10112879587 |
KTK KALISZ |
Młodziczka |
53. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KTK KALISZ |
Junior |
53. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
KTK KALISZ |
Junior |
54. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
54. |
Marceli |
PERA |
10060329435 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
55. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
55. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
56. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
56. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
57. |
Paulina |
HOJKA |
10077999805 |
LKK GOS MSZANA FUJI |
Juniorka Młodsza |
57. |
Katarzyna |
POŚPIECH |
10077998892 |
LKK GOS MSZANA FUJI |
Juniorka Młodsza |
58. |
Wojciech |
BUĆKO |
10092445327 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
58. |
Mikołaj |
DZIADURA |
10097845500 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
59. |
Filip |
MUSZAK |
10086476995 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
59. |
Wiktor |
DOMURAT |
10116327131 |
LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC |
Młodzik |
60. |
Karolina |
BROJ |
10107787592 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
60. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
61. |
Karolina |
MANNSFELD |
10118540448 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
61. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
62. |
Szymon |
LASOTA |
10108530452 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
62. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
63. |
Mike |
FABISZ |
10111675474 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
63. |
Błażej |
PAWLIK |
10107257530 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
64. |
Jakub |
GADECKI |
10092296894 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
64. |
Michał |
STRZELECKI |
10080788957 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
65. |
Mateusz |
MANOWSKI |
10056303733 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
65. |
Jan |
MIAZGA |
10015922229 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita / U-23 Mężczyzn |
66. |
Agnieszka |
SKALNIAK - SÓJKA |
10011115372 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
66. |
Monika |
BRZEŹNA |
10007474135 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
67. |
Dominika |
WŁODARCZYK |
10054543484 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
67. |
Wioleta |
FURTAK |
10058948803 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Elita / U-23 Kobiet |
68. |
Agnieszka |
BOLENDA |
10059432991 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
68. |
Iga |
WIKLIŃSKA |
10055517831 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
69. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
69. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
70. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
70. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
71. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
71. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
72. |
Nikola |
SIENIEK |
10077295644 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
72. |
Wiktoria |
PONIEWIERSKA |
10077296452 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka Młodsza |
73. |
Mateusz |
MASZKOWSKI |
10107080405 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |
73. |
Bartłomiej |
KAMIŃSKI |
10116599337 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Młodzik |
74. |
Bartosz |
UNGIER |
10077937561 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
74. |
Kacper |
KACZMARCZYK |
10092337617 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
75. |
Kacper |
KWIATEK |
10092337819 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
75. |
Kacper |
WIĘCKOWSKI |
10092337617 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE |
Junior Młodszy |
76. |
Jan |
BAJDOR |
10108624320 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
76. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
77. |
Mateusz |
GÓRECKI |
10107049180 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
77. |
Rafał |
FIBAKIEWICZ |
10112588991 |
PTC PABIANICE |
Młodzik |
78. |
Igor |
WOLSKI |
10107082425 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
78. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
79. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
79. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
80. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
80. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
81. |
Alicja |
PURCHALAK |
10092546266 |
STC STARGARD |
Młodziczka |
81. |
Antonina |
KAWALEC |
10092546064 |
STC STARGARD |
Młodziczka |
82. |
Gabriela |
KACZMARCZYK |
10095180525 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
82. |
Viktoria |
OLEJARCZYK |
10115348946 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
83. |
Marcelina |
KUŚMIERZ |
10108179030 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
83. |
Zuzanna |
MYSIÓR |
10108178626 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
84. |
Mateusz |
DYK |
10109524502 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy |
84. |
Konrad |
KAZIMIEROWICZ |
10091474317 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy |
85. |
Patryk |
GIERACKI |
10015850689 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
85. |
Damian |
BIENIEK |
10053443748 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
86. |
Piotr |
MIERZYŃSKI |
10023567849 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
86. |
Marcin |
ZARĘBSKI |
10055098408 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
87. |
Karolina |
KARASIEWICZ |
10006902643 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
87. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
88. |
Dorota |
PRZĘZAK |
10015833515 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
88. |
Aurela |
NERLO |
10009882159 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
89. |
Karolina |
KUMIĘGA |
10051439282 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
89. |
Paulina |
PASTUSZEK |
10055098913 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
90. |
Natalia |
KRZEŚLAK |
10055138420 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
90. |
Dominika |
BYKOWKSA |
10051115243 |
TKK PACIFIC TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
91. |
Judyta |
WLOKA |
10111183000 |
UKS AVATAR |
Młodziczka |
91. |
Lena |
RUSZKIEWICZ |
10111179966 |
UKS AVATAR |
Młodziczka |
92. |
Bartosz |
ŁYŻWA |
10079665676 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
92. |
Dawid |
SZULIK |
10111240893 |
UKS AVATAR |
Młodzik |
93. |
Mikołaj |
LEGIEĆ |
10088929176 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
93. |
Natan |
KIEŁBASKA |
10088926651 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
94. |
Wit |
SACHA |
10078037995 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
94. |
Igor |
KUBAS |
10088933018 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
95. |
Kajetan |
KONARSKI |
10088927358 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
95. |
Bartosz |
PEWNIAK |
10106922979 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
96. |
Weronika |
KULA |
10079968400 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodziczka |
96. |
Zuzanna |
JANOWSKA |
10106922777 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodziczka |
97. |
Nikodem |
SIAŁKOWSKI |
10078981424 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
97. |
Artur |
KOWALSKI |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
98. |
Dawid |
ŁĄTKOWSKI |
10077899367 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
98. |
Szymon |
WISNIEWSKI |
10079374373 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
99. |
Igor |
SĘK |
10059183825 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
99. |
Dominik |
RATAJCZAK |
10063966733 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
100. |
Szymon |
KORNIAK |
10059184027 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
100. |
Franciszek |
KACZOROWSKI |
10059181401 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
101. |
Mateusz |
SAWICKI |
10059178973 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
101. |
Łukasz |
RYKOWSKI |
10054372221 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
102. |
Emilia |
BINDACZ |
10108441435 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
102. |
Martyna |
KLIMEK |
10108441738 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodziczka |
103. |
Larysa |
KOLAŃCZYK |
10074404741 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
103. |
Patrycja |
KLEMCZAK |
10108441637 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
104. |
Magdalena |
KURA |
10108441536 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY II |
Młodziczka |
104. |
Ewa |
MATYS |
10113602037 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY II |
Młodziczka |
105. |
Julia |
POSTAWKA |
10074404943 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY III |
Młodziczka |
105. |
Wiktoria |
CIECHANOWSKA |
10113602946 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY III |
Młodziczka |
106. |
Franciszek |
CIERPIKOWSKI |
10097345241 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
106. |
Dawid |
WIKA-CZARNOWSKI |
10065294825 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
107. |
Tamara |
SZALIŃSKA |
10053375040 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka |
107. |
Julia |
PRZYMUSIŃSKA |
10065294522 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka |
108. |
Stanisław |
ZIMNY |
10094404121 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
108. |
Franciszek |
MUMOT |
10094404222 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
109. |
Stanisław |
ZIMNY |
10094404121 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
109. |
Franciszek |
MUMOT |
10094404222 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
110. |
Tomasz |
ŁAMASZEWSKI |
10019980900 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
110. |
Lucjan |
NOWICKI |
10101865643 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodzik |
111. |
Michalina |
OLESZAK |
10105693002 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
111. |
Ada |
WIERZBIŃSKA |
10077248962 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
112. |
Michalina |
OLESZAK |
10105693002 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
112. |
Ada |
WIERZBIŃSKA |
10077248962 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
113. |
Emilia |
WOJCIECHOWSKA |
10106898125 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
113. |
Marika |
BUGZEL |
10106879723 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Młodziczka |
114. |
Pola |
BŁOŃSKA |
10081628514 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
114. |
Zofia |
JAKUBOWSKA |
10061073709 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
115. |
Jan |
PRUGAR |
10106960870 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
115. |
Krzyszof |
PAZIEWSKI |
10106953800 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
116. |
Jacek |
PAŁKA |
10120166816 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
116. |
Antoni |
KLIMKIEWICZ |
10083942366 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
117. |
Kacper |
CHRYSTEK |
10053903789 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior |
117. |
Łukasz |
JUSCZAK |
10067251090 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior |
118. |
Kacper |
CHRYSTEK |
10053903789 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior |
118. |
Łukasz |
JUSCZAK |
10067251090 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior |
119. |
Maja |
TUŁACZ |
10088238254 |
UKS KOŻMINIANKA |
Młodziczka |
119. |
Maja |
KUBICA |
10088079923 |
UKS KOŻMINIANKA |
Młodziczka |
120. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior Młodszy |
120. |
Marcin |
WŁODARSKI |
10093550824 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior Młodszy |
121. |
Filip |
TRAWNIK |
10088240173 |
UKS KOŻMINIANKA |
Młodzik |
121. |
Igor |
JUSZCZAK |
10088235123 |
UKS KOŻMINIANKA |
Młodzik |
122. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
122. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
123. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
123. |
Zoltan |
SOWIŃSKI |
10092777753 |
UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
124. |
Robert |
KENDZIA |
10055178028 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
124. |
Grzegorz |
KITKOWSKI |
10083563359 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
125. |
Karol |
WAWRZYCZEK |
10091274657 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior |
125. |
Przemysław |
FRĄCZEK |
10095738576 |
UKS SOKÓŁ KĘTY |
Junior |
126. |
Konrad |
OSTROWSKI |
10084284189 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO |
Młodzik |
126. |
Michał |
DĄBROWSKI |
10097363227 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO |
Młodzik |
127. |
Wiktoria |
NOWAKOWSKA |
10084284088 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
127. |
Jagoda |
DĘBIŃSKA |
10112603644 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO -TKK "PACIFIC" TORUŃ |
Młodziczka |
128. |
Wiktoria |
NOWAKOWSKA |
10084284088 |
UKS SOKÓŁ WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Młodziczka |
128. |
Martyna |
LEWANDOWSKA |
10084283987 |
UKS SOKÓŁ WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Młodziczka |
129. |
Julia |
STECZEK |
10091370142 |
UKS ZAWOJAK ZAWOJA |
Młodziczka |
129. |
Maria |
DŁUGOSZ |
10103895266 |
UKS ZAWOJAK ZAWOJA |
Młodziczka |
130. |
Wiktor |
SZMAJ |
10106549127 |
UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA |
Młodzik |
130. |
Adam |
STYSIAK |
10107916120 |
UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA |
Młodzik |
131. |
Ada |
KWIECIAK |
10107915312 |
UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA |
Młodziczka |
131. |
Anna |
KIJ |
10093697940 |
UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA |
Młodziczka |
132. |
Kępiński |
JAN |
10108199541 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
132. |
Michał |
MATEJEK |
10080239390 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
133. |
Fryderyk |
WĘGRZYN |
10106641578 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
133. |
Mikołaj |
LANGER |
10084388263 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
134. |
Kacper |
BARTKOWSKI |
10064688674 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
134. |
Adam |
NOCEŃ |
10054668372 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
135. |
Kacper |
BARTKOWSKI |
10064688674 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
135. |
Adam |
NOCEŃ |
10054668372 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
136. |
Patryk |
DĄBSKI |
10053810631 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
136. |
Józef |
MAŃK |
10053810732 |
WMKS OLSZTYN FOLTA SILVANT RACING TEAM |
Elita / U-23 Mężczyzn |
137. |
Katarzyna |
BUŁECZKA |
10107767889 |
ZTC ZDUŃSKA WOLA |
Młodziczka |
137. |
Zofia |
KONOPA |
10106930760 |
ZTC ZDUŃSKA WOLA |
Młodziczka |