LISTA STARTOWA
WYŚCIG KOLARSKI PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ (2024-07-21 - 2024-08-31)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Aleksander KASPROWICZ 10076700005 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
2. Michał BYLEWSKI 10121390127 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
3. Albert KURLAND 10131986365 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
4. Igor PIETRZAK 10076699702 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
5. Kacper BARTNIK 10077872590 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
6. Sebastian HINZ 10080744804 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
7. Paweł JUREK 10076716775 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
8. Jakub FLOREK 10136722187 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
9. Joachim KOSTKOWSKI 10094212646 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
10. Kacper JABŁOŃSKI 10104086236 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
11. Kacper GAŁCZYŃSKI 10128298244 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - Wyścig etapowy
12. Jakub FABIŚ 10059566266 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior
13. Magdalena POLAŃSKA 10097308057 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Juniorka Młodsza
14. Zuzanna KOBAK 10128297032 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka - Wyścig etapowy
15. Tymoteusz ZYGMUNT 10079366693 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
16. Artur KUCZYŃSKI 10094203956 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
17. Aleksander JAŁOWSKI 10089246549 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
18. Jakub KOŁODZIEJ 10139528521 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior Młodszy
19. Tymon PRZYBYSZ 10140879952 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior Młodszy
20. Lena ZIELIŃSKA 10129739706 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Juniorka Młodsza
21. Łucja PIWOWARCZYK 10144480672 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Młodziczka - Wyścig etapowy
22. Denis SAMKOW 10150662808 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Młodzik - Wyścig etapowy
23. Leonard SIEKLUCKI 10139528824 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Młodzik - Wyścig etapowy
24. Michał GRABAREK 10139528824 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Młodzik - Wyścig etapowy
25. Dominika MIECZKOWSKA 10154459851 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Młodziczka - Wyścig etapowy
26. Paweł KAŻMIERCZAK 10079237765 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
27. Dawid BUDNY 10093075928 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
28. Błażej MAŃKOWSKI 10113169375 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Młodzik - Wyścig etapowy
29. Bartosz ŁYSZKOWSKI 10113169678 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Młodzik - Wyścig etapowy
30. Franciszek PTASZKIEWICZ 10127250947 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Młodzik - Wyścig etapowy
31. Maciej DOBROSIELSKI 10113170587 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
32. Mateusz ŁYSZKOWSKI 10113170385 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
33. Paweł SMOLIŃSKI 10117733227 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
34. Marcel KALINOWSKI 10144830579 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
35. Olaf STARZYK 10150313608 KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
36. Dawid ANDRZEJEWSKI 10151784671 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
37. Wiktor RAJEWSKI 10139168914 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
38. Tomasz GORWA 10231408058 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
39. Jędrzej BIERNACKI 10139169116 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
40. Michał KNAPP 10141281086 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
41. Olaf PIETRZYK 10141281389 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
42. Wiktor GEMBALSKI 10141281187 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
43. Wiktor STACHOWIAK 10132152174 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
44. Wojciech WALEŃSKI 10154613637 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
45. Jakub SMEKTAŁA 10139168813 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik - Wyścig etapowy
46. Oliwier BOJNAROWICZ 10115621354 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - Wyścig etapowy
47. Stanisław WRONA 10108403544 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - Wyścig etapowy
48. Alan RUSZEL 10142003435 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - Wyścig etapowy
49. Błażej HUZARSKI 10151207220 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
50. Mateusz JABŁOŃSKI 10116311266 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
51. Michał SOŁTYS 10100645766 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
52. Anna SAMECKA 10093672577 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
53. Martyna SAMECKA 10126062796 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
54. Zofia PRZYCHODZEŃ 10118929054 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
55. Martyna PIETRASIK 10118929256 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
56. Pola BŁOŃSKA 10081628514 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
57. Maria KLAMUT 10090272224 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
58. Barbara GORZKIEWICZ 10054664938 KS SPOŁEM ŁÓDŹ Kobiety OPEN
59. Julia POŚPIECH 10119145989 LKK GOS MSZANA Juniorka Młodsza
60. Adrian WINSŁAWSKI 10131529051 LKK GOS MSZANA Młodzik - Wyścig etapowy
61. Szymon GADZIMORA 10124973063 LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodzik - Wyścig etapowy
62. Szymon JANICKI 10058358820 LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik
63. Taras KICHUN 10130376367 LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik
64. Jacek CIECIOR 10123701555 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
65. Leon POLAŃSKI 10134938805 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
66. Roksana CIOMPERLIK 10108608759 LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
67. Maria KOBYŁKA 10108609365 LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
68. Adrian CEBULA 10131786204 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
69. Jan RZEPKA 10118540852 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
70. Miłosz GROCHOCKI 10118928852 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Junior Młodszy
71. Marcel MAŚLANKA 10125831515 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
72. Sebastian SASIN 10127350371 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
73. Bartosz IDCZAK 10121264734 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
74. Antoni OŻÓG 10117747270 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
75. Ignacy DARNOWSKI 10125824037 L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
76. Aleksander KUCHARCZYK 10102179881 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
77. Kacper KACZMARCZYK 10092337617 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
78. Konrad BICZYK 10104428463 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
79. Matheus KLUZA RESINA 10151957958 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
80. Lucas KLUZA RESINA 10151958968 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Masters Mężczyźni
81. Jan GŁOWACKI 10092770679 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
82. Mikołaj WYSZKOWSKI 10092943966 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
83. Mikołaj SOBOL 10112555144 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
84. Wiktor SITEK 10127799605 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior
85. Bartosz BRODZIK 10127797985 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior Młodszy
86. Igor FASZCZEWSKI 10139211350 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
87. Patryk DUDA 10127799706 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior Młodszy
88. Wojciech KWIECIEŃ 10139211552 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
89. Marcel SIKORA 10139272479 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
90. Lena OŁOWIAK 10146558290 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
91. Paweł MUCHA 10142330003 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
92. Krystian KIEDOS 10125635188 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
93. Klaudia PIŚNIAK 10088732449 MLKS WIELUŃ Juniorka
94. Paulina LIPIETA 10103522424 MLKS WIELUŃ Juniorka
95. Julia PIETRZAK 10088726890 MLKS WIELUŃ Juniorka
96. Natalia PIETRZAK 10089403668 MLKS WIELUŃ Juniorka
97. Justyna CICHOSZ 10138188810 MLKS WIELUŃ Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
98. Martyna CICHOSZ 10138250343 MLKS WIELUŃ Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
99. Barbara KUROWSKA 10150735354 MLKS WIELUŃ Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
100. Szymon BATOR 10150733536 MLKS WIELUŃ Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
101. Borys ROKITA 10111909688 PST TRI AKTYWNY PIOTRKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
102. Filip REJNIAK 10149745146 PST TRI AKTYWNY PIOTRKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
103. Miłosz PACHULSKI 10149746762 PST TRI AKTYWNY PIOTRKÓW Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
104. Mikołaj BEDNAREK 10126065931 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
105. Jan CHADUKIEWICZ 10114989844 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
106. Franciszek KORCZYŃSKI 10126234467 PTC DSV PABIANICE Junior
107. Jakub MACIEJEWSKI 10117252065 PTC DSV PABIANICE Junior
108. Adam PAWŁOWSKI 10137351677 PTC DSV PABIANICE Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
109. Dawid ROLA 10149446365 PTC DSV PABIANICE Orlik
110. Maciej STEFAŃSKI 10080788654 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
111. Krzysztof SZYMAŃSKI 10126081388 PTC DSV PABIANICE Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
112. Jędrzej ZAORSKI 10060329839 PTC DSV PABIANICE Masters Mężczyźni
113. Jan BRUCHWALSKI 10104986316 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Junior
114. Karol CINIECKI 10144816132 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Młodzik - Wyścig etapowy
115. Tobiasz WIRTEK 10064688169 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Orlik
116. Bartosz SKWAREK 10082455943 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Orlik
117. Igor SZUMER 10079004157 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Orlik
118. Adrian BRODAWKA 10106971378 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Orlik
119. Antoni KOMÓR 10107066863 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Junior Młodszy
120. Adam BARSZNICA 10107068782 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Junior Młodszy
121. Mikołaj MROCZKOWSKI 10094399168 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Junior Młodszy
122. Jacek ŻYTOWIECKI 10091727426 STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEA Junior Młodszy
123. Alicja PURCHALAK 10092546266 STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka
124. Krystian SZTABA 10107511447 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
125. Gracjan JAKUBOWSKI 10106928235 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
126. Jakub KONEFAŁ 10106928336 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
127. Jakub RUDYK 10081596582 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
128. Jan STELCZYK 10082012672 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
129. Maciej SZWABER 10119979785 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
130. Kayetan ZAWADZKI 10106281567 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
131. Stanisław STELCZYK 10106928740 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
132. Julia KACZMARCZYK 10127296013 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
133. Joanna SZCZEŚNIAK 10138866796 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
134. Piotr MACHOCKI 10127123534 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
135. Izabela SUCHODOLSKA 10132147528 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
136. Nikola JASIŃSKA 10138867103 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
137. Julia ANDURA 10128246411 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
138. Viktoria OLEJARCZYK 10115348946 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
139. Nina POLIT 10125831616 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
140. Weronika RUTKOWSKA 10131735680 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Juniorka Młodsza
141. Joanna MUCHA 10148842440 ŚWS DALESZYCE-DOMIN SPORT Młodziczka - Wyścig etapowy
142. Monika WĘGRZYN 10131638579 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety OPEN
143. Maja TUŁACZ 10088238254 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
144. Krzysztof CHYLEWSKI 10131735882 UKS WILCZYCE Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
145. Norbert OŻÓG 10152219757 UKS WILCZYCE Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
146. Natalia ADAMSKA 10154276763 UKS WILCZYCE Młodziczka - Wyścig etapowy + MMM
147. Piotr WIECZOREK 10152677778 UKS WILCZYCE Młodzik - Wyścig etapowy
148. Kacper CHUDY 10106930457 VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
149. Szymon WRONA 10079492490 VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
150. Piotr STRYJEWSKI 10079492389 VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
151. Jakub ABRAMEK 10076780231 VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
152. Michał STRZELECKI 10080788957 VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
153. Piotr PAWŁOWSKI 10054339986 VELO TALENT CYCLING TEAM Masters Mężczyźni