LISTA STARTOWA
WYŚCIG KOLARSKI PO ZIEMI ŁÓDZKIEJ (2024-07-21 - 2024-08-31)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Karol JANICKI Amator Mężczyźni
2. Justyna MAZUR . Amator Kobiety
3. Mateusz LASZCZYK AGROCHEST TEAM Amator Mężczyźni
4. Zuzanna ZELCER 10118930468 ALKS STAL GRUDZIĄDZ Młodziczka - Wyścig etapowy
5. Karolina KARASIEWICZ 10006902643 BEPINK-BONGIOANNI Kobiety OPEN
6. Marek KALITA 10059467852 BIKE ATELIER BEŁCHATÓW Masters Mężczyźni
7. Adam ZIĘBA BIKE ATELIER BEŁCHATÓW Amator Mężczyźni
8. Bartosz KRYMARYS BIKEPLANET RACING TEAM Amator Mężczyźni
9. Mateusz KOTARA 10106971681 BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
10. Dominik PATRZYKOWSKI 10065449924 CZ.K.K.S. KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters Mężczyźni
11. Leszek KRZYWICKI 10095069074 ELMAR TEAM Masters Mężczyźni
12. Dawid KOZA ELMAR TEAM Amator Mężczyźni
13. Tomasz LESIAK ESTILE RACING TEAM Amator Mężczyźni
14. Michał BAREŁA 10083537188 FABRYKA ROWERÓW CYCLING TEAM Masters Mężczyźni
15. Andrzej KAŁUŻA GATTA BIKE -RS Amator Mężczyźni
16. Andrzej KAŁUŻA GATTA BIKE -RS Amator Mężczyźni
17. Andrzej KAŁUŻA GATTA BIKE -RS Amator Mężczyźni
18. Igor KUJAWA 10083167578 GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
19. Mateusz URYGA 10058435915 GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
20. Mateusz URYGA 10058435915 GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
21. Jacek FILIPCZAK HOMESTY CYCLING TEAM Amator Mężczyźni
22. Jacek FILIPCZAK HOMESTY CYCLING TEAM Amator Mężczyźni
23. Grzegorz STOLAREK 10058949308 JASTRZEBIE LASKIE Masters Mężczyźni
24. Wojciech RĘBACZ JASTRZĘBIE ŁASKIE Amator Mężczyźni
25. Sławomir CHRZANOWSKI JBG2 HUROM GIANT CZĘSTOCHOWA Masters Mężczyźni
26. Marian BRACHANIEC 10059389848 KIELECKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 1895 Masters Mężczyźni
27. Wojciech PŁONKA 10107786784 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
28. Otylia ZAGÓRSKA 10056470552 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Kobiety OPEN
29. Szymon TERLECKI 10093072793 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
30. Mateusz CIOŁEK 10107746166 KLTC KONIN Junior
31. Igor KIEREJEWSKI 10106727868 KLTC KONIN Junior
32. Adrian NIEWIADOMSKI 10129549342 KLTC KONIN Junior Młodszy
33. Wojciech PUKOWSKI 10095644509 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Junior Młodszy
34. Maksymilian DĄBROWSKI 10114971757 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Junior Młodszy
35. Borys KMIEĆ 10129141336 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
36. Gabriela KACZMARCZYK 10095180525 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
37. Aleksandra STAWIRAJ 10096380594 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
38. Aleksandra STAWIRAJ 10096380594 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
39. Mateusz KORYCKI KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN Masters Mężczyźni
40. Adam STUDZIŃSKI KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN Amator Mężczyźni
41. Antoni SOKÓŁ 10085168408 KLUB SPORTOWY KUJAWY POMORZE TEAM Orlik
42. Diana HUCZKOWSKA 10133305767 KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Kobiety OPEN
43. Grzegorz WASILEWSKI 10152153776 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Masters Mężczyźni
44. Wiktor GAŁDYN 10079731152 KTK KALISZ Junior
45. Albert KLATKA 10122242414 LKK LUKS SŁAWNO Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
46. Oliwier ŁAGUNIAK 10147495958 LKK LUKS SŁAWNO Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
47. Tadeusz PRAXMAJER 10053580457 LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
48. Wiktor BRODZIAK 10142438218 MEDISEPT MAYDAY TEAM Orlik
49. Małgorzata MAZUREK-BIEL 10008147879 NIEZRZESZONA Kobiety OPEN
50. Stanisław KONECKI 10062956216 NIEZRZESZONY Masters Mężczyźni
51. Paweł RZESZUT NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni
52. Marek KALITA 10059467852 NIEZRZESZONY Masters Mężczyźni
53. Tomasz KRUPIŃSKI 10003274237 NIEZRZESZONY Masters Mężczyźni
54. Tomasz KRUPIŃSKI 10003274237 NIEZRZESZONY Masters Mężczyźni
55. Marek CIENCIAŁA PEGO.CC IFON Amator Mężczyźni
56. Kamil LASKOWSKI PEGO.CC IFON Amator Mężczyźni
57. Artemii KLOCHKO PELETON QAIR Amator Mężczyźni
58. Bienias PRZEMYSŁAW PELETON QAIR Masters Mężczyźni
59. Cezary MAJ PGR PABIANICE Amator Mężczyźni
60. Cezary SENDERECKI PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO Amator Mężczyźni
61. Borys ROKITA 10111909688 PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW" Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
62. Filip REJNIAK 10149745146 PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW" Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
63. Miłosz PACHULSKI 10149746762 PST "TRI AKTYWNY PIOTRKÓW" Młodzik - Wyścig etapowy + MMM
64. Piotr KNAPCZYK PZU SPORT TEAM Amator Mężczyźni
65. Adam SKOWROŃSKI QAIR PELETON Amator Mężczyźni
66. Agata MADEJ QUEST ROAD Amator Kobiety
67. Piotr ADAMCZYK 10139411010 RB ROWEREK Masters Mężczyźni
68. Paweł SZYMAŃSKI REGESTA Amator Mężczyźni
69. Olena LIPIEC REGESTA TEAM Amator Kobiety
70. Kamil MALINOWSKI RGTM Masters Mężczyźni
71. Michał OLEJNIK RUDA PABIANICE Amator Mężczyźni
72. Łukasz WOŹNIAK RUDA PABIANICE Amator Mężczyźni
73. Dariusz LEDUCHOWSKI 10056100538 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters Mężczyźni
74. Roksana SOCHACZEWSKA RZGOWSKA TEAM ŁÓDŹ Amator Kobiety
75. Krzysztof STASZEWSKI SAMOTNY JEŹDZIEC Amator Mężczyźni
76. Kornel OLSZEWSKI SII CYCLING CLUB Amator Mężczyźni
77. Mateusz KWIATKOWSKI SII CYCLING TEAM Amator Mężczyźni
78. Krzysztof WOLSKI 10015398025 SPKITR "PELETON" Masters Mężczyźni
79. Robert SZCZEPANIAK 10001211773 SPKITR "PELETON" Masters Mężczyźni
80. Barbara BOROWIECKA 10048974371 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Kobiety OPEN
81. Barbara BOROWIECKA 10048974371 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Kobiety OPEN
82. Wojciech ZIELIŃSKI 10106927528 STREFASPORTU.PL WALBET TEAM Masters Mężczyźni
83. Sylwester BANASIAK STRYKÓW Masters Mężczyźni
84. Sylwester BANASIAK STRYKÓW Masters Mężczyźni
85. Tomasz KMIEĆ 10152325346 VOLVENO RACING TEAM Masters Mężczyźni
86. Adam KONSTAŃCZUK WARACH ROWERY Amator Mężczyźni
87. Hania MARTYŃSKA-MAZURKIEWICZ 10084654914 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka
88. Tomasz MAKOWSKI WŁASNY Amator Mężczyźni