Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Franciszek |
SAJKO |
10093362783 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
2. |
Anna |
DŁUGAŚ |
10053904395 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
3. |
Kornelia |
BRAUN |
10063945818 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
4. |
Zofia |
JAKUBOWSKA |
10061073709 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
5. |
Gabriela |
KACZMARCZYK |
10095180525 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
6. |
Zuzanna |
MERDA |
10107276627 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
7. |
Zofia |
LAMIK |
10102548077 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
8. |
Aleksandra |
STAWIRAJ |
10096380594 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
9. |
Olivier |
SERAFIN |
10080992455 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
10. |
Krzysztof |
PAZIEWSKI |
10106953800 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
11. |
Fabian |
MARYNKA |
10107028164 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
12. |
Wiktoria |
TATARZYN |
10107028770 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
13. |
Nikola |
CHYŻEWSKA |
10137083919 |
ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
14. |
Maciej |
TOPA |
10112555548 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
15. |
Mateusz |
ZIEMNICKI |
10112556760 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
16. |
Wiktor |
BUGAJ |
10112553730 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
17. |
Jan |
LUDWIN |
10141308469 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
18. |
Kamil |
PŁATEK |
10112554740 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
19. |
Maciej |
ŚLĘCZKA |
10140258748 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
20. |
Szymon |
AMBROZIK |
10093053090 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
21. |
Wojciech |
KUROWSKI |
10152232790 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
22. |
Michał |
PAZDAN |
10143080842 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
23. |
Maksymilian |
DULIK |
10140259455 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
24. |
Alicja |
KAMYSZ |
10152232992 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
25. |
Mateusz |
LURKA |
10112769251 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
26. |
Franciszek |
MATUSZEWSKI |
10131473982 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
27. |
Bruno |
BAŚCIK |
10083344101 |
WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
28. |
Piotr |
MARTUSEWICZ |
10116203960 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
29. |
Igor |
MITORAJ |
10106695334 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
30. |
Oleksandr |
KUPCHYK |
10116181126 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
31. |
Mateusz |
RUTKOWSKI |
10116330262 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
32. |
Karolina |
SOWA |
10105994510 |
WMKS OLSZTYN |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
33. |
Dawid |
KOCIĘCKI |
10094215979 |
WMKS OLSZTYN |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
34. |
Igor |
ZIEHM |
10106737568 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
35. |
Amelia |
WYSOCKA |
10110467826 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
36. |
Mikołaj |
NOWAK |
10113812104 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
37. |
Piotr |
MIŁEK |
10145829982 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
38. |
Piotr |
DRĄGOWSKI |
10113818467 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
39. |
Krzysztof |
CHYLEWSKI |
10131735882 |
UKS WILCZYCE |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
40. |
Norbert |
OŻÓG |
10152219757 |
UKS WILCZYCE |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
41. |
Piotr |
WIECZOREK |
10152677778 |
UKS WILCZYCE |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
42. |
Maja |
RÓŻALSKA |
10152678485 |
UKS WILCZYCE |
Żakini |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
43. |
Szymon |
STROŃSKI |
10152677980 |
UKS WILCZYCE |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
44. |
Martyna |
PIETRUSZKA |
10152678182 |
UKS WILCZYCE |
Żakini |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
45. |
Filip |
URA |
10153067596 |
UKS WILCZYCE |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
46. |
Michalina |
OLESZAK |
10105693002 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
47. |
Zuzanna |
MICHALEWICZ |
10109559460 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
48. |
Mateusz |
BŁASZAK |
10112803001 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
49. |
Jagoda |
DĘBIŃSKA |
10112603644 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
50. |
Dawid |
LEWANDOWSKI |
10107415861 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
51. |
Konrad |
OSTROWSKI |
10084284189 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
52. |
Wojciech |
BUKALSKI |
10112637794 |
UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
53. |
Gabriela |
PUSTKOWIAK |
10056470754 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
54. |
Michał |
PRZYBYŁA |
10109964335 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
55. |
Alex |
SZUSTER |
10111331227 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
56. |
Julian |
OBRUSIEWICZ |
10115931148 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
57. |
Adam |
BUJWID |
10130725668 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
58. |
Adam |
BAGROWSKI |
10139622790 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
59. |
Szymon |
CIUPIŃSKI |
10120708400 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
60. |
Wiktor |
SOBALA |
10127028049 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
61. |
Zofia |
PRUGAR |
10114955286 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
62. |
Julia |
RYCHLICKA |
10128425960 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
63. |
Tymoteusz |
DZIEWULSKI |
10114955589 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
64. |
Konstanty |
RAK |
10141003931 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
65. |
Kajetan |
CIUPIŃSKI |
10139358062 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
66. |
Michał |
PAZIEWSKI |
10139352406 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
67. |
Tadeusz |
SZOŁUCHA |
10150801436 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
68. |
Maria |
SZOŁUCHA |
10128425657 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
69. |
Olivier |
MAŃKA |
10113602744 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
70. |
Paweł |
CHROMIK |
10115871736 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
71. |
Hanna |
KUFIETA |
10142214310 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
72. |
Igor |
KAZNOCHA |
10129020387 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
73. |
Witold |
NIKEL |
10121500665 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
74. |
Maria |
OKRUCIŃSKA |
10079370939 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
75. |
Natalia |
SKIERKOWSKA |
10097861462 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
76. |
Laura |
CHINC |
10113612949 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
77. |
Wiktoria |
MARZEC |
10108162862 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
78. |
Nadia |
FIGURSKA |
10091830486 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
79. |
Natalia |
KONCZALSKA |
10084178402 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Kobiety OPEN |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
80. |
Kamil |
FILIPIAK |
10098898554 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
81. |
Patryk |
BANACHEWICZ |
10105916506 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
82. |
Aleksander |
KORZYBSKI |
10093384510 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
83. |
Franciszek |
KOC |
10105917011 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
84. |
Szymon |
RYGIELSKI |
10113762792 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
85. |
Jonatan |
ZYGMUNT |
10082154031 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
86. |
Miłosz |
ŁYDZIŃSKI |
10111390235 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
87. |
Jakub |
ŚLEDZIŃSKI |
10105916809 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
88. |
Leon |
BALIŃSKI |
10079369727 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
89. |
Radosław |
KRÓL |
10113613252 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
90. |
Maksymilian |
MZYK |
10133741863 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
91. |
Ireneusz |
STYZIŃSKI |
10100700431 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
92. |
Julia |
BOMERSBACH |
10131235223 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
93. |
Roksana |
MAKAREWICZ |
10129799219 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
94. |
Małgorzata |
STUPAK |
10199299724 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
95. |
Zuzanna |
MAKAREWICZ |
10142579068 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
96. |
Michalina |
BIELSKA |
10152367479 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
97. |
Hubert |
GODLEWSKI |
10152400724 |
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
98. |
Natalia |
KRZEŚLAK |
10055138420 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
99. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
100. |
Zuzanna |
CHYLIŃSKA |
10056455802 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
101. |
Julia |
WŁODARCZYK |
10055518639 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
102. |
Monika |
WĘGRZYN |
10131638579 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
103. |
Eliza |
RABAŻYŃSKA |
10058460163 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
104. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
105. |
Karolina |
CHOJNACKA |
10055494690 |
TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
106. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
107. |
Kacper |
CENTKA |
10055079816 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
108. |
Ignacy |
CHMIELEWSKI |
10054529542 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
109. |
Mateusz |
DEREŃ |
10055496310 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
110. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
111. |
Piotr |
KUŚ |
10054542272 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
112. |
Szymon |
ŁAPSA |
10093053191 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
113. |
Patryk |
MARCINKOWSKI |
10055927756 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
114. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
115. |
Szymon |
PTAK |
10054544292 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
116. |
Dominik |
WRÓBEL |
10094317932 |
TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
117. |
Michał |
BILSKI |
10141372127 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
118. |
Piotr |
GOGOL |
10112442582 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
119. |
Kinga |
SŁOMKA |
10093712690 |
STWOARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
120. |
Dawid |
KAŁUŻA |
10113145127 |
STWOARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
121. |
Dorota |
MROWIEC |
10145626686 |
STWOARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
122. |
Bartosz |
BŁAŻOWSKI |
10081595976 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
123. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
124. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
125. |
Jakub |
RUDYK |
10081596582 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
126. |
Kayetan |
ZAWADZKI |
10106281567 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
127. |
Stanisław |
STELCZYK |
10106928740 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
128. |
Maciej |
SZWABER |
10119979785 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
129. |
Mikołaj |
MAŁYS |
10141044953 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
130. |
Alicja |
PURCHALAK |
10092546266 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
131. |
Antonina |
KAWALEC |
10092546064 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
132. |
Tomasz |
KESNER |
10110331420 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
133. |
Wojciech |
CIERPICKI |
10108819432 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
134. |
Adrian |
MIRKOWSKI |
10110610902 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
135. |
Adam |
BRZOZOWSKI |
10141140943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
136. |
Antoni |
KOMÓR |
10107066863 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
137. |
Adam |
BARSZNICA |
10107068782 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
138. |
Mikołaj |
MROCZKOWSKI |
10094399168 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
139. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
140. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
141. |
Adrian |
BRODAWKA |
10106971378 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
142. |
Viktoria |
OLEJARCZYK |
10115348946 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
143. |
Julia |
ANDURA |
10128246411 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
144. |
Weronika |
RUTKOWSKA |
10131735680 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
145. |
Izabela |
SUCHODOLSKA |
10132147528 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
146. |
Nina |
POLIT |
10125831616 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
147. |
Nikola |
JASIŃSKA |
10138867103 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
148. |
Julia |
KACZMARCZYK |
10127296013 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
149. |
Joanna |
SZCZEŚNIAK |
10138866796 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
150. |
Joanna |
MUCHA |
10148842440 |
ŚFS DALESZYCE DOMIN SPORT |
Żakini |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
151. |
Jan |
BRUCHWALSKI |
10104986316 |
SCOM TEAM DZIERŻONIÓW |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
152. |
Zuzanna |
DĄBROWSKA |
10064055851 |
SCOM TEAM DZIERŻONIÓW |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
153. |
Karol |
CINIECKI |
10144816132 |
SCOM TEAM DZIERŻONIÓW |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
154. |
Mikołaj |
CINIECKI |
10152001812 |
SCOM TEAM DZIERŻONIÓW |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
155. |
Adam |
KOPEL |
10140980083 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
156. |
Michał |
BROŹ |
10124734405 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
157. |
Natalia |
RYNKIEWICZ |
10140959774 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
158. |
Oskar |
WÓJCIK |
10140980588 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
159. |
Bartosz |
MACHOWSKI |
10152194293 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
160. |
Szymon |
DZIAMA |
10152193485 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
161. |
Andrzej |
KOBAK |
10141859248 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
162. |
Mikołaj |
BEDNAREK |
10126065931 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
163. |
Jan |
CHADUKIEWICZ |
10114989844 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
164. |
Maciej |
STEFAŃSKI |
10080788654 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
165. |
Franciszek |
KORCZYŃSKI |
10126234467 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
166. |
Jakub |
MACIEJEWSKI |
10117252065 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
167. |
Krzysztof |
SZYMAŃSKI |
10126081388 |
PTC DSV PABIANICE |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
168. |
Andrii |
LYSENKO |
10129174375 |
OLIMPIC PIASECZNO |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
169. |
Filip |
MAGOS |
10146309730 |
OLIMPIC PIASECZNO |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
170. |
Andrii |
BARANSKI |
10146309629 |
OLIMPIC PIASECZNO |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
171. |
Jakub |
MARCZAK |
10129246622 |
OLIMPIC PIASECZNO |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
172. |
Tomasz |
PANKOWIAK |
10112915357 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
173. |
Dawid |
FRANKOWIAK |
10101733782 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
174. |
Antoni |
KACZMAREK |
10132617168 |
MLUKS VICTORIA JAROCIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
175. |
Szymon |
BATOR |
10150733536 |
MLKS WIELUŃ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
176. |
Krystian |
KIEDOS |
10125635188 |
MLKS WIELUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
177. |
Jakub |
PACHOLEC |
10080786230 |
MLKS WIELUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
178. |
Paulina |
LIPIETA |
10103522424 |
MLKS WIELUŃ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
179. |
Natalia |
PIETRZAK |
10089403668 |
MLKS WIELUŃ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
180. |
Julia |
PIETRZAK |
10088726890 |
MLKS WIELUŃ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
181. |
Zofia |
GLINKA |
10113721972 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
182. |
Jakub |
PACHOLEC |
10080786230 |
MLKS WIELUŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
183. |
Wiktor |
SITEK |
10127799605 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
184. |
Jakub |
KOT |
10127799403 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
185. |
Bartosz |
BRODZIK |
10127797985 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
186. |
Piotr |
SOCZOMSKI |
10139211249 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
187. |
Wiktor |
MAJCHERCZYK |
10139211047 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
188. |
Patryk |
DUDA |
10127799706 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
189. |
Igor |
FASZCZEWSKI |
10139211350 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
190. |
Lena |
OŁOWIAK |
10146558290 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
191. |
Wojciech |
KWIECIEŃ |
10139211552 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
192. |
Adam |
JAWORSKI |
10139272580 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
193. |
Paweł |
MUCHA |
10142330003 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
194. |
Hubert |
SUŁEK |
10124653771 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
195. |
Szymon |
CHOMICKI |
10145446228 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
196. |
Wiktor |
BRODZIAK |
10142438218 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
197. |
Szymon |
MACIEJEWSKI |
10055125888 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
198. |
Kacper |
KACZMARCZYK |
10092337617 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
199. |
Aleksander |
KUCHARCZYK |
10102179881 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
200. |
Jakub |
PRZEDLACKI |
10091513420 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
201. |
Konrad |
BICZYK |
10104428463 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
202. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
203. |
Mikołaj |
SOBOL |
10112555144 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
204. |
Jan |
GŁOWACKI |
10092770679 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
205. |
Mikołaj |
WYSZKOWSKI |
10092943966 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
206. |
Matheus |
KLUZA RESINA |
10151957958 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
207. |
Adrian |
KOLBUSZ |
10115883961 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
208. |
Karol |
BIES |
10093734518 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
209. |
Bartłomiej |
JĘDRYSEK |
10132941817 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
210. |
Marcin |
HALBINA |
10093712589 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
211. |
Faustyna |
PRZYBYŁA |
10119766183 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
212. |
Izabela |
BIES |
10115629842 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
213. |
Antoni |
MURYJ |
10053908843 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
214. |
Mateusz |
CYWIŃSKI |
10058950621 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
215. |
Robert |
KENDZIA |
10055178028 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
216. |
Julian |
KOT |
10055238046 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
217. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
218. |
Mikołaj |
SZULIK |
10064325128 |
LUBELSKIE PERŁA POLSKI |
Orlik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
219. |
Jacek |
CIECIOR |
10123701555 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
220. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
221. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
222. |
Adrian |
CEBULA |
10131786204 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
223. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
224. |
Szymon |
JANICKI |
10058358820 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
225. |
Łukasz |
SZENAWA |
10151294924 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
226. |
Taras |
KICHUN |
10130376367 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
227. |
Rozalia |
DUTCZAK |
10069032355 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
228. |
Maja |
CZARNA |
10106955517 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Kobiety OPEN |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
229. |
Jan |
BŁYSKOŃ |
10085799716 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
230. |
Witold |
WIERZBICKI |
10109172268 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
231. |
Tobiasz |
KESLING |
10122690432 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
232. |
Maja |
GŁAZOWSKA |
10128874079 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
233. |
Maciej |
KOKOCIŃSKI |
10144871605 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
234. |
Marcel |
WOŁOWIEC |
10109311203 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
235. |
Marcel |
STANIK |
10110629692 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
236. |
Antoni |
SMOLEY |
10132545935 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
237. |
Dawid |
RADKIEWICZ |
10085288242 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
238. |
Filip |
PODGÓRSKI |
10094994508 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
239. |
Błażej |
LESZKIEWICZ |
10099156111 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
240. |
Wiktor |
CZEKAY |
10097702727 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
241. |
Mateusz |
CHYLAK |
10141040004 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
242. |
Gabriela |
KOLASIŃSKA |
10120372233 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
243. |
Oliwia |
MAJCHRZAK |
10111797736 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
244. |
Marcin |
SZNALBEL |
10136914672 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
245. |
Tomasz |
KOPAŃSKI |
10094875579 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
246. |
Maciej |
MAJCHRZAK |
10000585344 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
247. |
Karol |
STELMACH |
10065463664 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
248. |
Mateusz |
STEMPNAKOWSKI |
10066333331 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
249. |
Zofia |
CHOROMAŃSKA |
10127842243 |
LKK WARMIA BISKUPIEC |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
250. |
Jakub |
OLENDER |
10132415892 |
LKK WARMIA BISKUPIEC |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
251. |
Julia |
POŚPIECH |
10119145989 |
LKK GOS MSZANA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
252. |
Michał |
GILICKI |
10107914605 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
253. |
Łukasz |
SZYMKOWIAK |
10116014913 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
254. |
Igor |
JUSZCZAK |
10088235123 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
255. |
Filip |
NIEMCZEWSKI |
10129549241 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
256. |
Ada |
KWIECIAK |
10107915312 |
KTK KALISZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
257. |
Olimpia |
PERA |
10129133959 |
KTK KALISZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
258. |
Lena |
JOCHER |
10127747566 |
KTK KALISZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
259. |
Barbara |
GORZKIEWICZ |
10054664938 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
260. |
Pola |
BŁOŃSKA |
10081628514 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
261. |
Anna |
SAMECKA |
10093672577 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
262. |
Martyna |
PIETRASIK |
10118929256 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
263. |
Maria |
KLAMUT |
10090272224 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
264. |
Katarzyna |
BUŁECZKA |
10107767889 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
265. |
Klaudia |
PIASECKA |
10125695715 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
266. |
Kinga |
PIETRASIK |
10120707689 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
267. |
Zofia |
PRZYCHODZEŃ |
10118929054 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
268. |
Martyna |
SAMECKA |
10126062796 |
KS SPOŁEM CENTRAL ŁÓDZ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
269. |
Błażej |
HUZARSKI |
10151207220 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
270. |
Mateusz |
JABŁOŃSKI |
10116311266 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
271. |
Michał |
SOŁTYS |
10100645766 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
272. |
Jakub |
BARAŚ |
10116601458 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
273. |
Wojciech |
BARAŚ |
10142142669 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
274. |
Monika |
BISZKONT |
10131188339 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
275. |
Amelia |
BUŃKO |
10140965535 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
276. |
Emilia |
BUŃKO |
10140966545 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
277. |
Szymon |
DEDKO |
10131482268 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
278. |
Anna julia |
BUŃKO |
10152700212 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Żakini |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
279. |
Mateusz |
KUTER |
10142142467 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
280. |
Antoni |
NIDERLA |
10152716477 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
281. |
Julian |
NIDERLA |
10152718396 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
282. |
Szymon |
SAWCZUK |
10142053551 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
283. |
Lena |
SOBCZYŃSKA |
10140972104 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
284. |
Maciej |
SZCZYGIEŁ |
10152718400 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
285. |
Gabriel |
GIL |
10131482470 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
286. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
287. |
Lena |
DOMACHOWSKA |
10110670819 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
288. |
Olga |
DOMACHOWSKA |
10092074000 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
289. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
290. |
Mateusz |
DOBROSIELSKI |
10113171092 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
291. |
Maciej |
DOBROSIELSKI |
10113170587 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
292. |
Mateusz |
ŁYSZKOWSKI |
10113170385 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
293. |
Paweł |
SMOLIŃSKI |
10117733227 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
294. |
Marcel |
KALINOWSKI |
10144830579 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
295. |
Olaf |
STARZYK |
10150313608 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
296. |
Antoni |
GRODZKI |
10142042134 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
297. |
Oskar |
CHOIŃSKI |
10142042639 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
298. |
Hubert |
GIERAŁTOWSKI |
10142042942 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
299. |
Oskar |
ŻOCHOWSKI |
10151998475 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
300. |
Konrad |
KALINOWSKI |
10129095159 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
301. |
Lidia |
KALINOWSKA |
10129092230 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
302. |
Filip |
PASTERSKI |
10127304194 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
303. |
Magdalena |
CIOŁEK |
10118927842 |
KLTC KONIN |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
304. |
Konstanty |
DOBRY |
10127305814 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
305. |
Filip |
FRĄTCZAK |
10119887233 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
306. |
Adrian |
NIEWIADOMSKI |
10129549342 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
307. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
308. |
Jan |
KUPRAS |
10118497002 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
309. |
Krystian |
MAREK |
10152622612 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
310. |
Mikołaj |
KLACZKOWSKI |
10108875208 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
311. |
Jan |
SZCZEPANIK |
10131730832 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
312. |
Franciszek |
SOŁEK |
10140958663 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
313. |
Michał |
LIPIŃSKI |
10141323728 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
314. |
Tymoteusz |
GAJDEK |
10133783996 |
KLKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA |
Żak |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
315. |
Mikašauskaitė |
SKAISTĖ |
10052432221 |
KAUNO SM GAJA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
316. |
Eglė |
DUBAUSKAITĖ |
10089760245 |
KAUNO SM GAJA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
317. |
Samanta |
SAMULEVIČIŪTĖ |
10141608159 |
KAUNO SM GAJA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
318. |
Augustas |
ALIUKEVIČIUS |
10141608462 |
KAUNO SM GAJA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
319. |
Gabija |
ALIUKEVIČIŪTĖ |
10143980922 |
KAUNO SM GAJA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
320. |
Deimantė |
MIKELIONYTĖ |
10143981124 |
KAUNO SM GAJA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
321. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
322. |
Wiktoria |
JAŃCZYK |
10145349026 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
323. |
Aniela |
AUGUSTYNIAK |
10113603451 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
324. |
Filip |
TOBOŁA |
10132614239 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
325. |
Adrian |
PYSIK |
10094427460 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
326. |
Aleksander |
WIECZOREK |
10132629191 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
327. |
Szymon |
KOŻUSZEK |
10144663457 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
328. |
Aleksander |
JAŁOWSKI |
10089246549 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
329. |
Artur |
KUCZYŃSKI |
10094203956 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
330. |
Tymoteusz |
ZYGMUNT |
10079366693 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
331. |
Jakub |
KOŁODZIEJ |
10139528521 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
332. |
Lena |
ZIELIŃSKA |
10129739706 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
333. |
Zuzanna |
SKAP |
10150665636 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Żakini |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
334. |
Leonard |
SIEKLUCKI |
10139528824 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
335. |
Jakub |
SKAP |
10142747709 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
336. |
Denis |
SAMKOW |
10150662808 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
337. |
Jakub |
FABIŚ |
10059566266 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
338. |
Kacper |
GAŁCZYŃSKI |
10128298244 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
339. |
Magdalena |
POLAŃSKA |
10097308057 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
340. |
Sławomir |
GOMÓŁKA |
10150682511 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
341. |
Wojciech |
ZADĘCKI |
10145312852 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
342. |
Gabriela |
KOTLARZ |
10145339730 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żakini |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
343. |
Franciszek |
WEŻGOWIEC |
10092645892 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
344. |
Oskar |
RYBAK |
10096734040 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
345. |
Jan |
BAJDOR |
10108624220 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
346. |
Maksymilian |
GINTER |
10092687625 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
347. |
Maciej |
SKROŃSKI |
10106830124 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
348. |
Amadeusz |
MARCINIAK |
10104636106 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
349. |
Piotr |
TAUZOWSKI |
10129831046 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
350. |
Grzegorz |
ŚLĘZAK |
10108162660 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
351. |
Dawid |
KONIECZEK |
10132775200 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
352. |
Nadia |
HARTMAN |
10074404438 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
353. |
Larysa |
KOLAŃCZYK |
10074404741 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
354. |
Adrianna |
BYRA |
10092738953 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
355. |
Mila |
BARCZYK |
10129831349 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
356. |
Szymon |
CZERNIECKI |
10074404135 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
357. |
Jakub |
STRĘCZYWILK |
10113338824 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Junior |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
358. |
Sabina |
SOCHA |
10114981659 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
359. |
Bartłomiej |
WYSOCKI |
10110618780 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
360. |
Oskar |
WASILEWSKI |
10110617669 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
361. |
Błażej |
TUTKA |
10141100022 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
362. |
Dawid |
BIAŁY |
10152003428 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
363. |
Emilia |
JEZIORSKA |
10152007468 |
BSK MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
364. |
Stanisław |
KOCUR |
10093061679 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
365. |
Igor |
GÓRKA |
10100919588 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
366. |
Hubert |
BLOKESZ |
10121606254 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
367. |
Łukasz |
RUTKOWSKI |
10111179562 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
368. |
Agata |
SEKTA |
10111176835 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
369. |
Oliwia |
ŁYŻWA |
10131141859 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
370. |
Maja |
RAPIOR |
10121607163 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodziczka |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
371. |
Lena |
RUSZKIEWICZ |
10111179966 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
372. |
Mateusz |
MYSZOR |
10133708420 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
373. |
Jakub |
OSIŃSKI |
10121606961 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
374. |
Kamil |
DUROK |
10117474559 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
375. |
Bartosz |
BLOKESZ |
10122242212 |
AVATAR SILESIA TEAM |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
376. |
Agata |
GROSZEWSKA |
10076699500 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
377. |
Małgorzata |
PYSZORA |
10076699904 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
378. |
Zuzanna |
PNIEWSKA |
10119684341 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
379. |
Roksana |
KOPOWSKA |
10112975880 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
380. |
Julia |
KOPOWSKA |
10112975779 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
381. |
Nadia |
ŁUKASZEWSKA |
10128622990 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
382. |
Igor |
DULĘBA |
10092684389 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
383. |
Bartosz |
ZELCER |
10111644354 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
384. |
Marcin |
DĄBROWSKI |
10107068580 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
385. |
Wiktor |
ZWIERKO |
10144032856 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
386. |
Oliwia |
KĘPCZYŃSKA |
10078981929 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
387. |
Daria |
OSTRYCHARZ |
10106879836 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
388. |
Daria |
DĘBICKA |
10078979000 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
389. |
Urszula |
SIPKO |
10097569856 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
390. |
Milena |
TARASEWICZ |
10100869573 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
391. |
Zuzanna |
MARECKA |
10092940027 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
392. |
Zuzanna |
ZELCER |
10118930468 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
393. |
Bartłomiej |
KRĘCISZ |
10083595893 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |