Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Neimantas |
ŽIOGAS |
10141347673 |
ŠILALĖS SM DSK KVĖDARNA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
2. |
Ivan |
ZHUK |
10133658001 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
3. |
Jakub |
ZAMRZYCKI |
10151452952 |
CWKS RESOVIA RZESZÓW |
Młodzik |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
4. |
Hubertas |
ZALESKIS |
10136892444 |
ŠILALĖS SM DSK KVĖDARNA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
5. |
Mikołaj |
ZĄBEK |
10152194091 |
RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA VOSTER |
Żak |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
6. |
Yeva |
YERMAKOVA |
10153091444 |
KAUNO SM GAJA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
7. |
Denis |
WRÓBLEWSKI |
10121541283 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
8. |
Goda |
VIZGAUDAITĖ |
10111284242 |
VOLTAS-MADARIS. KLAIPEDOS VIESULO SC |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
9. |
Mantas |
VENSKŪNAS |
10153091444 |
KAUNO SM GAJA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
10. |
Kacper |
TYBURCY |
10152392539 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
11. |
Rūta |
STANKEVIČIŪTĖ |
10141619879 |
KLAIPEDA VIESULO SPORTO CENTRAS |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
12. |
Piotr |
SOPA |
10121500463 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
13. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
KUJAWY POMORZE TEAM |
Orlik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
14. |
Lukas |
SKIKAS |
10118884089 |
LITHUANIAN NATIONAL TEAM |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
15. |
Mateusz |
RUTKOWSKI |
10129790630 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
16. |
Wojciech |
PUKOWSKI |
10095644509 |
KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
17. |
Piotr |
PIETRZAK |
10079665979 |
UKS KRUPIŃSKI SUSZEC |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
18. |
Augustė |
MIKUTYTĖ |
10136892343 |
ŠILALĖS SM DSK KVĖDARNA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
19. |
Jan |
MAJCHRZAK |
10152392438 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
20. |
Wiktoria |
MADEJSKA |
10127330264 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
21. |
Olena |
LIPIEC |
|
REGESTA TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
22. |
Jan |
KUPRAS |
10118497002 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
23. |
Justinas |
KUIZINAS |
10151879449 |
ŠILALĖS SM DSK KVĖDARNA |
Żak |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
24. |
Klaudia |
KOWALSKA |
10131522886 |
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
25. |
Klaudia |
KOWALSKA |
10131522886 |
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW |
Kobiety OPEN |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
26. |
Mateusz |
KOTARA |
10106971681 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
27. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
28. |
Borys |
KLACZKOWSKI |
10079562010 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
29. |
Valeriia |
KHARTAKHAI |
10153091444 |
KAUNO SM GAJA |
Młodziczka |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
30. |
Pola |
KĘDZIOR |
10115500409 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
31. |
Jakub |
KĘDZIOR |
10119221165 |
CWKS "RESOVIA" RZESZÓW |
Junior Młodszy |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
32. |
Gabija |
JONAITYTĖ |
10100259786 |
LITHUANIAN NATIONAL TEAM |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
33. |
Daria |
HUCZKOWSKA |
10133305767 |
KKS 72D |
Kobiety OPEN |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
34. |
Diana |
HUCZKOWSKA |
10133305767 |
KKS 72D |
Kobiety OPEN |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
35. |
Karol |
GROCHOWSKI |
10140259152 |
WLKS KRAKUS |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
36. |
Nikodem |
FILUTOWSKI |
10119233390 |
KK LEGIA 1928 |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
37. |
Jakub |
FILIPOWSKI |
10152939274 |
CWKS RESOVIA RZESZÓW |
Junior |
2024-05-04 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS |
38. |
Julia |
DUBIENIECKA |
10117011282 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
39. |
Maksymilian |
DĄBROWSKI |
10114971757 |
KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
40. |
Adam |
CHYLIŃSKI |
10111046994 |
BELTA TEAM GDAŃSK |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
41. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
VELO TALENT CYCLING TEAM |
Junior |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
42. |
Emilia |
BINDACZ |
10121500463 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
43. |
Jakub |
BIENIEK |
10116576402 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
44. |
Mantė |
BIDVAITĖ |
10111283131 |
VOLTAS-MADARIS. KLAIPEDOS VIESULO SC |
Kobiety OPEN |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
45. |
Bartłomiej |
BEDA |
10152383445 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
46. |
Bartłomiej |
BEDA |
10152383445 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
47. |
Bartłomiej |
BEDA |
10152383445 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Żak |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
48. |
Franciszek |
BEDA |
10124665996 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Młodzik |
2024-05-05 - START WSPÓLNY |
49. |
Augustė |
AUDINYTĖ |
10112748841 |
ŠILALĖS SM DSK KVĖDARNA |
Juniorka Młodsza |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |
50. |
Ksawery |
ANDRZEJEWSKI |
10094875377 |
KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA |
Junior Młodszy |
2024-05-04-05 - Start JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS i START WSPÓLNY |