LISTA STARTOWA
XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" - Puchar Polski I seria (2024-04-28)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Lukáš FILGAS 10127966929 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Młodzik
2. Štěpán RICHTER 10137615193 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Młodzik
3. Jakub VÍTEK 10144159663 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Młodzik
4. Klára PALAGYIOVÁ 10092333775 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Junior Młodszy
5. Matouš FILGAS 10092334078 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Junior Młodszy
6. Dominika RUPOVÁ 10047274144 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ Elita Mężczyzn
7. Bartosz BLOKESZ 10122242212 AVATAR SILESIA TEAM Młodzik
8. Kamil DUROK 10117474559 AVATAR SILESIA TEAM Młodzik
9. Mateusz MYSZOR 10133708420 AVATAR SILESIA TEAM Młodzik
10. Łukasz RUTKOWSKI 10111179562 AVATAR SILESIA TEAM Junior Młodszy
11. Hubert BLOKESZ 10121606254 AVATAR SILESIA TEAM Junior Młodszy
12. Igor GÓRKA 10100919588 AVATAR SILESIA TEAM Junior Młodszy
13. Stanisław KOCUR 10093061679 AVATAR SILESIA TEAM Junior
14. Szymon CZERNIECKI 10074404135 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
15. Wojciech URBANOWICZ 10090398829 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
16. Franciszek WEŻGOWIEC 10092645892 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
17. Oskar RYBAK 10096734040 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
18. Jan BAJDOR 10108624220 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
19. Maksymilian GINTER 10092687625 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
20. Maciej SKROŃSKI 10106830124 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
21. Amadeusz MARCINIAK 10104636106 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
22. Hubert GĘBKA 10118180841 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
23. Piotr TAUZOWSKI 10129831046 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
24. Bartosz KOTASIŃSKI 10115125644 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
25. Grzegorz ŚLĘZAK 10108162660 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
26. Dawid KONIECZEK 10132775200 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
27. Bartosz WINIARSKI 10122242111 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
28. Kacper ŁATKA 10147851727 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
29. Szymon CZERNIECKI 10074404135 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
30. Wojciech URBANOWICZ 10090398829 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
31. Franciszek WEŻGOWIEC 10092645892 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
32. Oskar RYBAK 10096734040 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
33. Jan BAJDOR 10108624220 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
34. Maksymilian GINTER 10092687625 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
35. Maciej SKROŃSKI 10106830124 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
36. Amadeusz MARCINIAK 10104636106 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
37. Hubert GĘBKA 10118180841 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
38. Piotr TAUZOWSKI 10129831046 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
39. Bartosz KOTASIŃSKI 10115125644 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
40. Grzegorz ŚLĘZAK 10108162660 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
41. Dawid KONIECZEK 10132775200 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
42. Bartosz WINIARSKI 10122242111 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
43. Kacper ŁATKA 10147851727 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
44. Krystian MAK 10132775301 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
45. Nadia HARTMAN 10074404438 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
46. Adrianna BYRA 10092738953 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Junior
47. Mila BARCZYK 10129831349 CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA Młodzik
48. Jakub FABIŚ 10059566266 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior
49. Kacper GAŁCZYŃSKI 10128298244 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik
50. Jan LOREK 10128345330 FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik
51. Aleksander JAŁOWSKI 10089246549 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
52. Artur KUCZYŃSKI 10094203956 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
53. Tymoteusz ZYGMUNT 10079366693 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
54. Jakub KOŁODZIEJ 10139528521 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior Młodszy
55. Bartosz KASPEREK 10096394641 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY /INVEST-PARK W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior
56. Oliwier OKARMUS 10104168381 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY /INVEST-PARK W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
57. Adrian MIKLASZEWSKI 10108580871 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY /INVEST-PARK W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
58. Mateusz MITURA 10108581073 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY /INVEST-PARK W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
59. Roch GÓRA 10104172223 GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY /INVEST-PARK W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
60. Dawid JONA 10009825979 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Elita Mężczyzn
61. Nikodem GWÓŹDŹ 10093058144 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
62. Kacper SZCZEPANIAK 10111288787 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
63. Jan MRÓZ 10108153263 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
64. Wiktoria JAŃCZYK 10145349026 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
65. Adrian PYSIK 10094427460 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
66. Aleksander WIECZOREK 10132629191 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
67. Filip TOBOŁA 10132614239 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
68. Aniela AUGUSTYNIAK 10113603451 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
69. Szymon KOŻUSZEK 10144663457 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
70. Emilia WIECZOREK 10132775907 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
71. Franciszek CZECH 10133623140 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
72. Jan HELLER 10119330289 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
73. Szymon TELISZEWSKI 10131199756 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
74. Stefan BARON 10134138048 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
75. Julia PISIEWICZ 10121500059 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
76. Igor KIEREJEWSKI 10106727868 KLTC KONIN Junior
77. Oskar PIASECKI 10080836144 KLTC KONIN Junior
78. Igor WOLSKI 10107082425 KLTC KONIN Junior
79. Wiktor PALUTKA 10107585411 KLTC KONIN Junior
80. Mateusz CIOŁEK 10107746166 KLTC KONIN Junior
81. Filip PASTERSKI 10127304194 KLTC KONIN Junior Młodszy
82. Konstanty DOBRY 10127305814 KLTC KONIN Junior Młodszy
83. Filip FRĄTCZAK 10119887233 KLTC KONIN Junior Młodszy
84. Adrian NIEWIADOMSKI 10129549342 KLTC KONIN Junior Młodszy
85. Magdalena CIOŁEK 10118927842 KLTC KONIN Junior Młodszy
86. Adam LESZCZ 10120494794 KLTC KONIN Młodzik
87. Kacper MANIAK 10144039829 KLTC KONIN Młodzik
88. Paweł KAŹMIERCZAK 10079237765 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
89. Dawid BUDNY 10093075928 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
90. Antoni BIŁYK 10093074817 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
91. Szymon TERLECKI 10093072793 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
92. Wojciech PŁONKA 10107786784 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior
93. Filip BUDNY 10106974614 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior Młodszy
94. Maciej SKUPIN 10127006730 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior Młodszy
95. Wojciech SKUPIN 10115895984 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior Młodszy
96. Kamil TOMKOWIAK 10140317150 KLUB KOLARSKI TARNOVIA Junior Młodszy
97. Karolina GRAJCAREK 10112768039 KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Junior Młodszy
98. Antoni LEŚKÓW 10139519427 KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Młodzik
99. Jakub KAROLAK 10139518720 KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Młodzik
100. Nina MACHOWSKA 10139517003 KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Młodzik
101. Danylo BURIACHENKO 10144691042 KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Młodzik
102. Michał KNAPP 10141281086 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
103. Jędrzej BIERNACKI 10139169116 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
104. Wiktor RAJEWSKI 10139168914 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
105. Olaf PIETRZYK 10141281389 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
106. Wiktor GEMBALSKI 10141281187 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
107. Wiktor STACHOWIAK 10132152174 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
108. Tomasz GORWA 10231408058 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
109. Jan JĘDRYCZKA 10111779246 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
110. Dawid ANDRZEJEWSKI 10151784671 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
111. Mikołaj LISTWOŃ 10091867771 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
112. Krystian KUZIA 10141867423 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
113. Błażej HUZARSKI 10151207220 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
114. Oliwier BOJNAROWICZ 10115621354 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
115. Stanisław WRONA 10108403544 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
116. Bartłomiej KOT 10142113165 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
117. Alan RUSZEL 10142003435 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
118. Jakub ŁOJEWSKI 10121965255 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
119. Denys PETROVSKYJ 10142003536 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
120. Kacper KOHNKE 10105383814 K.S KLIF CHŁAPOWO Junior
121. Maciej ROGALSKI 10106693617 K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
122. Maksymilian MARZEJON 10092469878 K.S KLIF CHŁAPOWO Junior
123. Adam PŁOTKA 10105994308 K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
124. Piotr KIJ 10079356185 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
125. Tomasz LISTWOŃ 10080288601 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
126. Bartłomiej KASPEREK 10113539086 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
127. Adam MARCINIAK 10064292893 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
128. Antoni CHRZĄSTOWSKI 10141270376 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
129. Jakub ŻUREK 10092271434 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
130. Kamil DOLAK 10056467118 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
131. Kacper WIELGOSZ 10151876116 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
132. Kacper BARTKOWSKI 10064688674 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Elita Mężczyzn
133. Anna KIJ 10093697940 KTK KALISZ Junior
134. Lena JOCHER 10127747566 KTK KALISZ Junior Młodszy
135. Ada KWIECIAK 10107915312 KTK KALISZ Junior Młodszy
136. Olimpia PERA 10129133959 KTK KALISZ Młodzik
137. Jakub GILICKI 10192731980 KTK KALISZ Junior
138. Wiktor GAŁDYN 10079731152 KTK KALISZ Junior
139. Maciej BAJDOR 10108624321 KTK KALISZ Junior
140. Łukasz SZYMKOWIAK 10116014913 KTK KALISZ Junior Młodszy
141. Michał GILICKI 10107914605 KTK KALISZ Junior Młodszy
142. Igor JUSZCZAK 10088235123 KTK KALISZ Junior Młodszy
143. Filip NIEMCZEWSKI 10129549241 KTK KALISZ Junior Młodszy
144. Patryk JAGIEŁŁO 10129756981 KTK KALISZ Młodzik
145. Stanislav KAZYMYROV 10129756777 KTK KALISZ Młodzik
146. Maja KLIMKIEWICZ 10138321172 KTK KALISZ Młodzik
147. Amelia PAWELEC 10131894015 KTK KALISZ Młodzik
148. Igor MAŚLAK 10132533003 KTK KALISZ Młodzik
149. Marceli PERA 10060329435 KTK KALISZ Junior
150. Karol STELMACH 10065463664 LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
151. Karol STELMACH 10065463664 LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
152. Mateusz STEMPNAKOWSKI 10066333331 LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
153. Maciej MAJCHRZAK 10000585344 LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
154. Marcin SZNALBEL 10136914672 LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
155. Tomasz KOPAŃSKI 10094875579 LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
156. Wiktor CZEKAY 10097702727 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
157. Bartosz KORZYNIEWSKI 10132488442 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
158. Błażej LESZKIEWICZ 10099156111 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
159. Jakub MAROSZEK 10122014260 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
160. Filip PODGÓRSKI 10094994508 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
161. Dawid RADKIEWICZ 10085288242 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
162. Antoni SMOLEY 10132545935 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
163. Marcel STANIK 10110629692 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
164. Marcel WOŁOWIEC 10109311203 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
165. Kacper PTASZYŃSKI 10109171965 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
166. Jan BŁYSKOŃ 10085799716 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
167. Maciej KOKOCIŃSKI 10144871605 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
168. Witold WIERZBICKI 10109172268 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
169. Tobiasz KESLING 10122690432 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
170. Filip OLEJNICZAK 10135624875 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
171. Szymon KRZEMIŃSKI 10122020122 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
172. Antoni ROŻEK 10109171359 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
173. Szymon JANICKI 10058358820 LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik
174. Łukasz SZENAWA 10151294924 LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik
175. Taras KICHUN 10130376367 LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik
176. Szymon GADZIMORA 10124973063 LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodzik
177. Jacek CIECIOR 10123701555 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
178. Roksana CIOMPERLIK 10108608759 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
179. Maria KOBYŁKA 10108609365 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
180. Adrian CEBULA 10131786204 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
181. Jan RZEPKA 10118540852 LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
182. Karol BIES 10093734518 LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA Junior Młodszy
183. Bartłomiej JĘDRYSEK 10132941817 LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA Junior Młodszy
184. Marcin HALBINA 10093712589 LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA Junior
185. Miłosz GROCHOCKI 10118928852 L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW Junior Młodszy
186. Igor GŁADOSZ 10098139732 LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Junior Młodszy
187. Alan SADOWSKI 10098139934 LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Junior Młodszy
188. Piotr SOPA 10121500463 LUKS FENIKS CZERNICA Młodzik
189. Adrian KOLBUSZ 10115883961 LUKS FENIKS CZERNICA Junior Młodszy
190. Kacper KACZMARCZYK 10092337617 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
191. Aleksander KUCHARCZYK 10102179881 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
192. Jakub PRZEDLACKI 10091513420 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
193. Konrad BICZYK 10104428463 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
194. Mikołaj KUBICA 10084706444 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
195. Matheus KLUZA RESINA 10151957958 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
196. Lucas KLUZA RESINA 10151958968 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
197. Filip PROKOPYSZYN 10048871917 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
198. Jan MIAZGA 10015922229 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
199. Jan FIJAK 10054537525 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
200. Klaudiusz GARBOLIŃSKI 10128342401 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
201. Jan GŁOWACKI 10092770679 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
202. Jan SZARY 10051885179 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
203. Maciej NOCEŃ 10053810833 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
204. Patryk DĄBSKI 10053810631 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
205. Mikołaj WYSZKOWSKI 10092943966 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
206. Mikołaj SOBOL 10112555144 LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
207. Kacper KOZAK 10092493221 MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
208. Wiktor BRODZIAK 10142438218 MEDISEPT MAYDAY TEAM Orlik
209. Hubert SUŁEK 10124653771 MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
210. Szymon CHOMICKI 10145446228 MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
211. Wiktor SITEK 10127799605 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior
212. Jakub KOT 10127799403 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior
213. Wiktor MAJCHERCZYK 10139211047 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior Młodszy
214. Bartosz BRODZIK 10127797985 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior Młodszy
215. Piotr SOCZOMSKI 10139211249 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Junior Młodszy
216. Lena OŁOWIAK 10146558290 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik
217. Igor FASZCZEWSKI 10139211350 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik
218. Wojciech KWIECIEŃ 10139211552 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik
219. Paweł MUCHA 10142330003 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik
220. Adam JAWORSKI 10139272580 MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik
221. Krystian KIEDOS 10125635188 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
222. Maciej WRÓBEL 10150500130 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
223. Jakub PACHOLEC 10080786230 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
224. Julia PIETRZAK 10088726890 MLKS WIELUŃ Junior
225. Natalia PIETRZAK 10089403668 MLKS WIELUŃ Junior
226. Klaudia PIŚNIAK 10088732449 MLKS WIELUŃ Junior
227. Paulina LIPIETA 10103522424 MLKS WIELUŃ Junior
228. Zofia GLINKA 10113721972 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
229. Szymon BATOR 10150733536 MLKS WIELUŃ Młodzik
230. Tomasz PANKOWIAK 10112915357 MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior
231. Dawid FRANKOWIAK 10101733782 MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
232. Antoni KACZMAREK 10132617168 MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
233. Jakub GRYGIEL 10133803905 MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
234. Jakub PRZEWOŹNY 10116015014 MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
235. Marcel PATERSKI 10133803703 MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
236. Jakub PASTOR 10133804410 MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
237. Oliwier MIKOŁAJCZAK 10146273960 MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
238. Maciej STEFAŃSKI 10080788654 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
239. Jakub MACIEJEWSKI 10117252065 PTC DSV PABIANICE Junior
240. Franciszek KORCZYŃSKI 10126234467 PTC DSV PABIANICE Junior
241. Jan CHADUKIEWICZ 10114989844 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
242. Mikołaj BEDNAREK 10126065931 PTC DSV PABIANICE Junior Młodszy
243. Jędrzej ZAORSKI 10060329839 PTC DSV PABIANICE Elita Mężczyzn
244. Dawid ROLA 10149446365 PTC DSV PABIANICE Orlik
245. Marcel DUL 10128526192 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Młodzik
246. Mateusz SZADY 10115700671 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Młodzik
247. Karol CINIECKI 10144816132 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Młodzik
248. Jan JASIŃSKI 10152034447 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Młodzik
249. Jan BRUCHWALSKI 10104986316 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Junior
250. Piotr WAŚNIOWSKI 10112573231 SCOM TEAM DZIERŻONIÓW Junior
251. Krystian SZTABA 10107511447 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
252. Jakub RUDYK 10081596582 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
253. Jan STELCZYK 10082012672 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
254. Bartosz BŁAŻOWSKI 10081595976 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
255. Gracjan JAKUBOWSKI 10106928235 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
256. Jakub KONEFAŁ 10106928336 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
257. Stanisław STELCZYK 10106928740 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
258. Maciej SZWABER 10119979785 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
259. Kayetan ZAWADZKI 10106281567 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
260. Mikołaj MAŁYS 10141044953 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
261. Łukasz POŁAP 10152656156 STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
262. Wiktor SIUDEK 10127426355 STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
263. Bartosz GAWENDA 10146149678 STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
264. Jakub BARANOWSKI 10133514016 STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
265. Piotr GOGOL 10112442582 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
266. Michał BILSKI 10141372127 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
267. Antoni DRAŻBA 10141371117 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
268. Kirill FOMIN 10148608125 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
269. Szymon PILARSKI 10148609236 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
270. Kacper SYPNIEWICZ 10148609640 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
271. Kacper CENTKA 10055079816 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
272. Ignacy CHMIELEWSKI 10054529542 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
273. Mateusz DEREŃ 10055496310 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
274. Kacper GIERYK 10056266549 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
275. Szymon KOSUŃ 10080777742 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
276. Piotr KUŚ 10054542272 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
277. Mikołaj KYZYM 10130729914 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
278. Szymon ŁAPSA 10093053191 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
279. Patryk MARCINKOWSKI 10055927756 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
280. Bartosz MARUT 10084005923 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
281. Szymon PTAK 10054544292 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
282. Dominik WRÓBEL 10094317932 TC CHROBRY GŁOGÓW/SCOTT Orlik
283. Ksawery GANCARZ 10108234604 UKKS IMIELIN TEAM Junior
284. Jeremiasz TWARDOCH 10073725640 UKKS IMIELIN TEAM Junior
285. Wiktor KUBICA 10102033169 UKKS IMIELIN TEAM Junior
286. Marciej GŁOWACKI 10137026830 UKKS IMIELIN TEAM Junior
287. Maksymilian MZYK 10133741863 UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
288. Ireneusz STYZIŃSKI 10100700431 UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
289. Julia BOMERSBACH 10131235223 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
290. Franciszek MASNY 10131158027 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
291. Stanisław GRZESIOK 10137039358 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
292. Ksawery BĄCZKOWSKI 10123742577 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
293. Adam HERBOWSKI 10128345128 UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
294. Natan KIEŁBASKA 10088926651 UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
295. Mikołaj LEGIEĆ 10088929176 UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
296. Franciszek SZMIDT 10128345229 UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
297. Wiktor LAMORSKI 10121718210 UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
298. Aleksander KORZYBSKI 10093384510 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
299. Kamil FILIPIAK 10098898554 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
300. Franciszek KOC 10105917011 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
301. Patryk BANACHEWICZ 10105916506 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
302. Szymon RYGIELSKI 10113762792 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
303. Jonatan ZYGMUNT 10082154031 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
304. Miłosz ŁYDZIŃSKI 10111390235 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
305. Jakub ŚLEDZIŃSKI 10105916809 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
306. Leon BALIŃSKI 10079369727 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
307. Radosław KRÓL 10113613252 UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ Junior Młodszy
308. Olivier MAŃKA 10113602744 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
309. Paweł CHROMIK 10115871736 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
310. Krzysztof KUFIETA 10133177344 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
311. Witold NIKEL 10121500665 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Młodzik
312. Igor KAZNOCHA 10129020387 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Młodzik
313. Hanna KUFIETA 10142214310 UKS FENIKS RYDUŁTOWY Młodzik
314. Wiktor SOBALA 10127028049 UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
315. Szymon CIUPIŃSKI 10120708400 UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
316. Kastuś JAKAUTSOU 10106948241 UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
317. Julian KACZMAREK 10119155386 UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
318. Maja TUŁACZ 10088238254 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy
319. Maja KUBICA 10088079923 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy
320. Adam STYSIAK 10107916120 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy
321. Fabian DERESZYŃSKI 10112518667 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
322. Kacper ZDYB 10128865490 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
323. Adam OWCZAREK 10128866096 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
324. Ksawier GARNEK 10081672162 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Elita Mężczyzn
325. Stanisław BRACHACZEK 10133703164 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik
326. Miłosz PIETRZAK 10108575720 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik
327. Piotr PIETRZAK 10079665979 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior
328. Simon TABARA 10047430758 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Elita Mężczyzn
329. Mateusz BORZEJEWICZ 10084283785 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK "PACIFIC" TORUŃ Junior Młodszy
330. Wojciech BUKALSKI 10112637794 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK "PACIFIC" TORUŃ Junior Młodszy
331. Konrad OSTROWSKI 10084284189 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK "PACIFIC" TORUŃ Junior Młodszy
332. Dawid LEWANDOWSKI 10107415861 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK "PACIFIC" TORUŃ Junior Młodszy
333. Michał PAZDAN 10143080842 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
334. Maksymilian DULIK 10140259455 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
335. Karol GROCHOWSKI 10140259152 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
336. Michał BARAN 10140262485 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
337. Igor JANIK 10144303648 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
338. Wojciech KUROWSKI 10152232790 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
339. Kacper DUDA 10152232386 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
340. Filip TRACZ 10152232689 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
341. Alicja KAMYSZ 10152232992 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
342. Jakub ZIĘBA 10144794409 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
343. Maciej ŚLĘCZKA 10140258748 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
344. Maciej TOPA 10112555548 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
345. Mateusz ZIEMNICKI 10112556760 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
346. Wiktor BUGAJ 10112553730 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
347. Jan LUDWIN 10141308469 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
348. Kamil PŁATEK 10112554740 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior Młodszy
349. Igor BAŚCIK 10143890285 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
350. Mateusz LURKA 10112769251 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
351. Franciszek MATUSZEWSKI 10131473982 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
352. Dawid RUTKOWICZ 10105608732 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
353. Szymon AMBROZIK 10093053090 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
354. Jakub ROJEK 10096352407 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
355. Michał KOZIOŁ 10132464901 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Junior
356. Borys BASTA 10152320902 WOJEWÓDZKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAKUS Młodzik
357. Olivier SERAFIN 10080992455 ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
358. Franciszek SAJKO 10093362783 ZIEMIA DARŁOWSKA Junior
359. Fabian MARYNKA 10107028164 ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy