LISTA STARTOWA
XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" - Puchar Polski I seria (2024-04-28)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Krzysztof ANTONOWICZ 10068768233 AMG CYBINKA TEAM Orlik
2. Mateusz KOTARA 10106971681 BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
3. Kacper CHOJNACKI 10058774203 DK GWARKI Orlik
4. Maciej BANASZAK 10113549392 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
5. Borys KMIEĆ 10129141336 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Młodzik
6. Wojciech PUKOWSKI 10095644509 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Junior Młodszy
7. Maksymilian DĄBROWSKI 10114971757 KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ Junior Młodszy
8. Ksawery ANDRZEJEWSKI 10094875377 KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
9. Filip KAMYK 10128444148 KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Młodzik
10. Paweł PAJDAK 10056480959 KS AGH Elita Mężczyzn
11. Paweł PAJDAK 10056480959 KS AGH Elita Mężczyzn
12. Tomasz MICHALEWICZ 10111289393 KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik
13. Igor SĘK 10059183825 KUJAWY POMORZE TEAM Orlik
14. Tadeusz PRAXMAJER 10053580457 LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
15. Wiktoria MADEJSKA 10127330264 LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Młodzik
16. Mateusz CYWIŃSKI 10058950621 LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik
17. Karol WAWRZYCZEK 10091274657 LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik
18. Robert KENDZIA 10055178028 LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik
19. Kacper SZAFRANIEC 10115710876 MG LKS KWISA LUBAŃ Młodzik
20. Jakub BIENIEK 10116576402 MG LKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy
21. Petr CHMIEL 10118848727 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ Junior Młodszy
22. Martin KUBALA 10046945051 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ Elita Mężczyzn
23. Maciej POTUCHA 10131170959 POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS Elita Mężczyzn
24. Jan GRZEMPA 10054690402 POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS Elita Mężczyzn
25. Wojciech WĘGLORZ 10054528532 POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS Orlik
26. Eduard ALICKUN 10016095819 POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS Elita Mężczyzn
27. Nikodem NIERODA 10143714271 SOKÓŁ TARNÓW Młodzik
28. Dzmitry PRUDNIKAU 10054905822 TIRANA CYCLING CLUB Elita Mężczyzn
29. Marek KONWA 10005679029 TJ AUTO SKODA MLADA BOLESLAV Elita Mężczyzn
30. Michal KUCHARSKI 10013543810 TTS.COACH Elita Mężczyzn
31. Marcin SZTUKA 10131527738 TTS.COACH / SPICA SOLUTIONS Elita Mężczyzn
32. Kacper MIENTKI 10079370838 UKS COPERNICUS SMS TORUŃ - CANNIBAL B VICTORIOUS Junior
33. Krzysztof PARMA 10014694167 VOSTER ATS TEAM Elita Mężczyzn
34. Kacper PERET 10111783891 VOSTER ATS TEAM Orlik
35. Maksymilian WIŚNIOWSKI 10059236769 VOSTER ATS TEAM Orlik
36. Antoni MURYJ 10053908843 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik