Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior |
Start 07.05.2023 - Start wspólny |
2. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior |
Start 06.05.2023 - Jazda indywidualna na czas |
3. |
Krystian |
SKURA |
10141836717 |
BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY |
Młodzik |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
4. |
Oleksandr |
SAVENKO |
10131086992 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
5. |
Zofia |
POLAŃSKA |
10127377956 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
6. |
Oskar |
OSIECKI |
10107183061 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
7. |
Viktoria |
OLEJARCZYK |
10115348946 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Juniorka Młodsza |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
8. |
Mikołaj |
NOWAK |
10113812104 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
Start 07.05.2023 - Start wspólny |
9. |
Malwina |
MUL |
10048403889 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW |
Kobiety OPEN |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
10. |
Wiktoria |
MADEJSKA |
10127330264 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Żakini |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
11. |
Jakub |
KĘDZIOR |
10119221165 |
CWKS RESOVIA RZESZÓW |
Młodzik |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
12. |
Julia |
KACZMARCZYK |
10127296013 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Żakini |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
13. |
Marianna |
HALL |
10107403737 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Kobiety OPEN |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
14. |
Marianna |
HALL |
10107403737 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Kobiety OPEN |
Start 06.05.2023 - Jazda indywidualna na czas |
15. |
Leonard |
GRANICA |
10100386492 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior |
Start 07.05.2023 - Start wspólny |
16. |
Jakub |
BRUTKOWSKI |
10092961346 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior |
Start 07.05.2023 - Start wspólny |
17. |
Adam |
BRONAKOWSKI |
10083311159 |
U.S. BIASSONO/WMKS OLSZTYN |
Junior |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |
18. |
Jan |
BŁYSKOŃ |
10085799716 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy |
Start 06-07.05.2023 - Jazda indywidualna na czas + Start wspólny |