Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Lucyna |
KABZA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
2. |
Weronika |
STRUGAŁA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
3. |
Emilia |
MOKRZYCKA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
4. |
Mirosław |
SOCZOMSKI |
|
EDI TEAM ZGORZELEC |
Wyścig 9,3 km |
5. |
Grażyna |
WOJCIECHOWSKA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
6. |
Piotr |
MITKOWSKI |
|
NIEZRZESZONY |
Wyścig 9,3 km |
7. |
Wojciech |
RUTKOWSKI |
|
WR |
Wyścig 9,3 km |
8. |
Anna |
KAMINIARZ |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
9. |
Magdalena |
URBAŃSKA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
10. |
Weronika |
MATYSIAK |
|
ROLLHEROS |
Wyścig 9,3 km |
11. |
Beata |
MENET |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
12. |
Amelia |
DĄBROWSKA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
13. |
Karolina |
KUSA |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 9,3 km |
14. |
Patrycja |
STRUGAŁA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
15. |
Przemysław |
SITKO |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 9,3 km |
16. |
Barbara |
MACIUKIEWICZ |
|
NIE JESTEM W ŻADNYM KLUBIE |
Wyścig 9,3 km |
17. |
Dorota |
PROCH |
|
BRAK |
Wyścig 9,3 km |
18. |
Wojciech |
PRZYBYSZ |
|
GRODZISK WIELKOPOLSKI |
Wyścig 9,3 km |
19. |
Joanna |
GIBUS |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
20. |
Sławomir |
MAREK |
|
ROLLTEAM |
Wyścig 9,3 km |
21. |
Klaudia |
DUDEK |
|
SEBA-SPORT PISZ |
Wyścig 9,3 km |
22. |
Alicja |
ZENEL |
|
KS JASTRZĘBIE |
Wyścig 9,3 km |
23. |
Tomasz |
ZENEL |
|
KS JASTRZĘBIE |
Wyścig 9,3 km |
24. |
Arsenij |
SOSIEDOV |
|
ENES ROLLER TEAM |
Wyścig 9,3 km |
25. |
Aneta |
PATAN |
|
#BEZKLUBU |
Wyścig 9,3 km |
26. |
Sandra |
KORSAK |
|
SKAT2CITY |
Wyścig 9,3 km |
27. |
Agnieszka |
RATAJCZAK |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
28. |
Julia |
MENET |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
29. |
Krzysztof |
SADOWSKI |
|
PL |
Wyścig 9,3 km |
30. |
Ewa |
SADOWSKA |
|
PL |
Wyścig 9,3 km |
31. |
Darek |
FERENS |
|
UKS "GIM DWÓJKA" TOMASZÓW LUBELSKI |
Wyścig 9,3 km |
32. |
Daria |
FERENS |
|
UKS "GIM DWÓJKA" TOMASZÓW LUBELSKI |
Wyścig 9,3 km |
33. |
Weronika |
KĘSY |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 9,3 km |
34. |
Łukasz |
MAŃKA |
|
NOWY TOMYŚL |
Wyścig 9,3 km |
35. |
Jacek |
ŁUKASIEWICZ |
004018/R/Z |
GDAŃSK |
Wyścig 21,7 km |
36. |
Krzysztof |
PAWŁOWSKI |
|
NĄDNIA |
Wyścig 21,7 km |
37. |
Mateusz |
PRONOBIS |
|
. |
Wyścig 21,7 km |
38. |
Piotr |
CERKIEWNIK |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
39. |
Karol |
KLICH |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
40. |
Wojciech |
GĄDEK |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
41. |
Katarzyna |
GĄDEK |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
42. |
Daniel |
KASPROWICZ |
|
PLICHWYSCIG. PL |
Wyścig 21,7 km |
43. |
Sylwia |
MARCZAK |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
44. |
Radosław |
KWIATKOWSKI |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ/GRUDZIĄDZ |
Wyścig 21,7 km |
45. |
Aleksander |
MASŁOWSKI |
|
SOFTRONIC SKATE TEAM- BARLINEK |
Wyścig 21,7 km |
46. |
Rafał |
SZMYT |
|
KWP |
Wyścig 21,7 km |
47. |
Adrian |
PIETRZAK |
|
UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI |
Wyścig 21,7 km |
48. |
Kamila |
KLICH |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
49. |
Grzegorz |
KABZA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
50. |
Jacek |
KRAJNIK |
|
SZYBKA ROLKA TEAM |
Wyścig 21,7 km |
51. |
Emilia |
KRAJNIK |
|
SZYBKA ROLKA TEAM |
Wyścig 21,7 km |
52. |
Jan |
ZOREMBA |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
53. |
Robert |
PRAJSNAR |
|
SPEEDING TURTLES |
Wyścig 21,7 km |
54. |
Marek |
ZGRZYWA |
001819/R/Z |
JABRA ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
55. |
Agnieszka |
ZGRZYWA |
000566/R/Z |
JABRA RT FRIENDS |
Wyścig 21,7 km |
56. |
Natalia |
SARZAŁA |
|
UKS ZWOLEŃ TEAM |
Wyścig 21,7 km |
57. |
Krystian |
MENET |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
58. |
Tomasz |
JUTKOWIAK |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
59. |
Adam |
TOMASZEWSKI |
|
ROLL4LIFE |
Wyścig 21,7 km |
60. |
Agnieszka |
PRAJSNAR |
|
SPEEDING TURTLES |
Wyścig 21,7 km |
61. |
Łukasz |
SZYMANKIEWICZ |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
62. |
Jacek |
PRIEBE |
|
NA KOŁACH PRZED SIEBIE:) |
Wyścig 21,7 km |
63. |
Anna |
GOŁĘBIEWSKA |
002545/R/Z |
. |
Wyścig 21,7 km |
64. |
Jerzy |
MORGALLA |
|
RUDY |
Wyścig 21,7 km |
65. |
Oksana |
MOCHURAD |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
66. |
Piotr |
KOKOWSKI |
|
PLICHWYŚCIG.PL |
Wyścig 21,7 km |
67. |
Piotr |
JAKÓBCZYK |
18413/R/Z |
WROCŁAW |
Wyścig 21,7 km |
68. |
Dorota |
KĘDER |
18414/R/Z |
WROCŁAW |
Wyścig 21,7 km |
69. |
Henryk |
OLSZOWSKI |
|
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
70. |
Janusz |
ROJ |
0664/R/Z |
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
71. |
Jerzy |
KANJERSKI |
|
TEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
72. |
Sebastian |
MAZUREK |
001130/R/Z |
JABRA ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
73. |
Grzegorz |
WITEK |
004062/R/Z |
GATTA SPEED SKATING |
Wyścig 21,7 km |
74. |
Aleksandra |
GLAMKOWSKA |
|
UKS ORLICA DUSZNIKI ZDRÓJ |
Wyścig 21,7 km |
75. |
Justyna |
KASPERSKA |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
76. |
Paweł |
ZDANCEWICZ |
000454/r/z |
LEGIA WARSZAWA MASTERS |
Wyścig 21,7 km |
77. |
Piotr |
KUSA |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
78. |
Miłosz |
NOREK |
|
SKSTE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
79. |
Anna |
NOREK |
|
- |
Wyścig 21,7 km |
80. |
Karolina |
URYZAJ |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
81. |
Paweł |
BUTRYM |
|
SKATE 2 CITY |
Wyścig 21,7 km |
82. |
Maciej |
MOŃKA |
|
SILESIA SKATING TEMPISH TEAM |
Wyścig 21,7 km |
83. |
Anna |
GAWRACZYŃSKA |
|
WTŁ STEGNY WARSZAWA |
Wyścig 21,7 km |
84. |
Marek |
BODZIOCH |
|
KKSW-KRAK |
Wyścig 21,7 km |
85. |
Grzegorz |
TURKIEWICZ |
|
GATTA SPEED SKATING |
Wyścig 21,7 km |
86. |
Łukasz |
KWIATKOWSKI |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
87. |
Agata |
FLISIŃSKA |
|
SPEEDING TURTLES |
Wyścig 21,7 km |
88. |
Paweł |
PRAJSNAR |
Pol19930509 |
SPEEDING TURTLES |
Wyścig 21,7 km |
89. |
Mirosław |
GĘDOŚ |
|
NIEZRZESZONY |
Wyścig 21,7 km |
90. |
Jacek |
ALEKSANDROWICZ |
|
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
91. |
Andrzej |
STASIAK |
|
KKSW-KRAK |
Wyścig 21,7 km |
92. |
Natalia |
RYBKA |
|
ZIELONA GÓRA |
Wyścig 21,7 km |
93. |
Zbigniew |
SIERPOWSKI |
|
PLICHWYŚCIG.PL |
Wyścig 21,7 km |
94. |
Jarosław |
KONKOL |
|
JABRA RT FRIENDS |
Wyścig 21,7 km |
95. |
Piotr |
FELIKS |
004067/R/Z |
GATTA SPEED SKATING |
Wyścig 21,7 km |
96. |
Paweł |
WOŹNICKI |
004065/R/Z |
GATTA SPEED SKATING ŁÓDŹ |
Wyścig 21,7 km |
97. |
Dariusz |
SZYMSKI |
|
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
98. |
Ernest |
FILIPIAK |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
99. |
Stanisław |
KROEHNKE |
|
ZICO RACING SPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
100. |
Iga |
SOCHACKA |
|
AMATOR |
Wyścig 21,7 km |
101. |
Dariusz |
SOCHACKI |
|
AMATOR |
Wyścig 21,7 km |
102. |
Hubert |
SZYSZKA |
|
ZICORACINGSPEEDTEAM |
Wyścig 21,7 km |
103. |
Wiktoria |
KUSA |
004400/R/Z |
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
104. |
Oliwia |
KUSA |
004402/R/Z |
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
105. |
Zygmunt |
BANIA |
|
BEZ NAZWY |
Wyścig 21,7 km |
106. |
Norek |
NATALIA |
12345678912 |
ONLYME NAT |
Wyścig 21,7 km |
107. |
Alan |
CIBOROWSKI |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
108. |
Dariusz |
CHOJECKI |
004395/R/Z |
ROLLTEAM |
Wyścig 21,7 km |
109. |
Robert |
PRZYCHODNIAK |
|
GATTA SPEED SKATING |
Wyścig 21,7 km |
110. |
Barbara |
BOGUCKA |
|
VICTORY HUSARIA |
Wyścig 21,7 km |
111. |
Anna |
WALCZAK |
|
SKATE TEAM KOWALÓW |
Wyścig 21,7 km |
112. |
Julian |
ZIÓŁKOWSKI |
004474/R/Z |
STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY |
Wyścig 21,7 km |
113. |
Antoni |
WRÓBEL |
|
TWISTER TRÓJMIASTO ZICO RACINGSPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
114. |
Barbara |
ROGOWICZ |
|
WROCŁAW |
Wyścig 21,7 km |
115. |
Amelia |
ADAMCZUK |
003439/R/Z |
ENES ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
116. |
Bartłomiej |
CHOJNACKI |
002526/R/Z |
ENES ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
117. |
Damian |
CIBOROWSKI |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
118. |
Maciej |
BUKOWSKI |
|
ROLLA SPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
119. |
Katarzyna |
SĄDEK |
|
. |
Wyścig 21,7 km |
120. |
Michał |
IGNASZAK |
|
PLICHWYŚCIG.PL |
Wyścig 21,7 km |
121. |
Anna |
NOWAK |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
122. |
Dawid |
MĄDROSZYK |
|
SKATE2CITY |
Wyścig 21,7 km |
123. |
Beata |
PRUS-FABISZAK |
|
WOLNY |
Wyścig 21,7 km |
124. |
Wojciech |
KOŚCIELNIAK |
3665/R/Z |
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
125. |
Anna |
SPYCHALSKA |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO |
Wyścig 21,7 km |
126. |
Zuzanna |
SPYCHALSKA |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO |
Wyścig 21,7 km |
127. |
Natalia |
MITKOWSKA |
|
NIEZRZESZONA |
Wyścig 21,7 km |
128. |
Zby |
MAJOR |
|
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
129. |
Weronika |
BINDEK |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
130. |
Mateusz |
NOCUŃ |
005180/R/Z |
KKSW KRAK |
Wyścig 21,7 km |
131. |
Angelika |
SZYMCZYK |
|
SZYBKA ROLKA TEAM |
Wyścig 21,7 km |
132. |
Jaroslaw |
SZYMCZYK |
|
SZYBKA ROLKA TEAM |
Wyścig 21,7 km |
133. |
Zbigniew |
PAWELEC |
|
JABRA RT FRIENDS |
Wyścig 21,7 km |
134. |
Piotr |
SYKUT |
|
SSW MALTA |
Wyścig 21,7 km |
135. |
Wojciech |
WITKOWSKI |
|
URBAN DINGOES |
Wyścig 21,7 km |
136. |
Mykyta |
RENHEVYCH |
|
URBANDINGOES |
Wyścig 21,7 km |
137. |
Teresa |
WILCZAK |
|
SKATE 2CITY |
Wyścig 21,7 km |
138. |
Mirosław |
WILCZYŃSKI |
|
WAŁCZ MORZYCE |
Wyścig 21,7 km |
139. |
Wiesław |
CIĄŻELA |
|
NIEZRZESZONY |
Wyścig 21,7 km |
140. |
Zbigniew |
GLINKOWSKI |
|
NIE ZRZESZONY |
Wyścig 21,7 km |
141. |
Damian |
KOWALSKI |
|
OBIEGUWKA UW |
Wyścig 21,7 km |
142. |
Anna |
KRASUSKA |
|
KS ORZEŁ ELBLĄG |
Wyścig 21,7 km |
143. |
Maciej |
KALETA |
|
WROLLOWANI |
Wyścig 21,7 km |
144. |
Marcin |
KOC |
|
ROLLA SPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
145. |
Paweł |
CIĘŻKI |
|
ROLL4LIFE PLICHWYSCIG ROLLERBLADE |
Wyścig 21,7 km |
146. |
Julia |
HEINRICH |
004929/R/Z |
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO |
Wyścig 21,7 km |
147. |
Rafał |
GAWEŁ |
|
UKS ZWOLEŃ TEAM |
Wyścig 21,7 km |
148. |
Igor |
NAGACZ |
001810/R/Z |
ENES ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
149. |
Dorota |
NAGACZ |
003747/R/Z |
ENES ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
150. |
Mirosław |
PAWELEC |
|
JABRA ROLLER TEAM |
Wyścig 21,7 km |
151. |
Paweł |
LEWANDOWSKI |
|
BRAK |
Wyścig 21,7 km |
152. |
Bartosz |
BERNAT |
|
SKF TWISTER TROJMIASTO - PRZEKOP WATY |
Wyścig 21,7 km |
153. |
Magdalena |
STĘPIEŃ |
|
NIEZRZESZONA |
Wyścig 21,7 km |
154. |
Łukasz |
WARCHOŁ |
|
LEGIA WARSZAWA |
Wyścig 21,7 km |
155. |
Michalina |
MORSKA |
|
ZICO RACING SPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
156. |
Damian |
CHMAL |
|
AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKI |
Wyścig 21,7 km |
157. |
Łukasz |
LUFTMANN |
|
NOWY TOMYŚL |
Wyścig 21,7 km |
158. |
Damian |
OBTUŁOWICZ |
|
ROLLHEROS |
Wyścig 21,7 km |
159. |
Zuzanna |
GRZELECKA |
|
UKS ZWOLEŃ TEAM |
Wyścig 21,7 km |
160. |
Wojciech |
MACIUKIEWICZ |
|
NIE ZRZESZONY |
Wyścig 21,7 km |
161. |
Marcin |
DUDA |
|
ROLLA SPEED TEAM |
Wyścig 21,7 km |
162. |
Dominika |
HALBRYT |
|
MKS CUPRUM LUBIN |
Wyścig 21,7 km |
163. |
Wojciech |
GUTOWSKI |
|
MKS CUPRUM LUBIN |
Wyścig 21,7 km |
164. |
Wojciech |
BARAN |
|
MKS CUPRUM LUBIN |
Wyścig 21,7 km |
165. |
Mariusz |
MICHALSKI |
|
UKS ZWOLEŃ-TEAM |
Wyścig 21,7 km |
166. |
Henryk |
ŚLIWIŃSKI |
|
ROLLA - TORUŃ |
Wyścig 21,7 km |
167. |
Marek |
KANIA |
|
LEGIA WARSZAWA |
Wyścig 21,7 km |
168. |
Łukasz |
FLEJSZER |
|
UKS "ZWOLEŃ-TEAM" |
Wyścig 21,7 km |
169. |
Oliwia |
WOJTUNIK |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
170. |
Weronika |
PRUCHNIK |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
171. |
Wiktoria |
BIESIADA |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
172. |
Wiktoria |
WIDEŁ |
|
KS SPEED JASŁO |
Wyścig 21,7 km |
173. |
Artur |
BRYCHCY |
|
VICTORY HUSARIA |
Wyścig 21,7 km |
174. |
Patrycja |
HENKIEL |
005012/R/Z |
WARMIŃSKO- MAZURSKI KLUB SPORTOWY OLSZTYN |
Wyścig 21,7 km |
175. |
Mateusz |
KANIA |
|
LEGIA WARSZAWA |
Wyścig 21,7 km |
176. |
Piotr |
PUŁAWSKI |
|
UKS SPARTA |
Wyścig 21,7 km |
177. |
Magdalena |
TOMICZAK |
|
UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI |
Wyścig 21,7 km |
178. |
Krzysztof |
TOMICZAK |
|
UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI |
Wyścig 21,7 km |
179. |
Karol |
BOGUSŁAWSKI |
|
ROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PL |
Wyścig 21,7 km |
180. |
Małgorzata |
JUNKA |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ |
Wyścig 21,7 km |
181. |
Sebastian |
CIBOROWSKI |
|
SEBA-SPORT PISZ |
Wyścig 21,7 km |
182. |
Aneta |
CIBOROWSKA |
|
SEBA-SPORT PISZ |
Wyścig 21,7 km |
183. |
Bastian |
CIBOROWSKI |
|
SEBA-SPORT PISZ |
Wyścig 21,7 km |
184. |
Balbina |
SURMA |
|
NIESTOWARZYSZONY |
Wyścig 21,7 km |
185. |
Marcin |
JARKIEWICZ |
|
LEGIA WARSZAWA MASTERS |
Wyścig 21,7 km |
186. |
Jan |
ADAMSKI |
|
LEGIA WARSZAWA MASTERS |
Wyścig 21,7 km |
187. |
Kinga |
ŻYWICKA |
|
SKATE TEAM KOWALÓW |
Wyścig 21,7 km |
188. |
Włodzimierz |
GĄGAŁA |
|
SOKOL KUNVALD |
Wyścig 21,7 km |
189. |
Zuzanna |
PIETKIEWICZ |
|
PLICHWYSCIG.PL |
Wyścig 21,7 km |
190. |
Marek |
WRZESINSKI |
|
PLICHWYŚCIG |
Wyścig 21,7 km |
191. |
Magdalena |
DOPIERALA |
|
ONIA TEAM |
Wyścig 21,7 km |
192. |
Mateusz |
CHOJNACKI |
|
UKS ZWOLEŃ-TEAM |
Wyścig 21,7 km |
193. |
Andrzej |
PARKOT |
|
UKS "GIM DWÓJKA" TOMASZÓW LUBELSKI |
Wyścig 21,7 km |
194. |
Mieczysław |
PORTKA |
|
UKS "GIM DWÓJKA" TOMASZÓW LUBELSKI |
Wyścig 21,7 km |
195. |
Rozalia |
GÓRECKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
196. |
Michał |
BUTRYM |
|
SKATE 2 CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
197. |
Jakub |
NOREK |
12345678909 |
SKSTE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
198. |
Wiktoria |
PIASECKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
199. |
Nikola |
PIASECKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
200. |
Amelia |
PAWLACZYK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
201. |
Zuzanna |
KUBIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
202. |
Jan |
MALECHA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
203. |
Paulina |
MATYSIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
204. |
Antoni |
KUŚMIEREK |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
205. |
Bogna |
ŚWITAŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
206. |
Antonina |
STOBIŃSKA |
|
ROLLHEROS - SZKÓŁKA ROLKOWA WE WRZEŚNI |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
207. |
Julia |
WOJCIECHOWSKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
208. |
Jan |
PAWELEC |
|
TANDHEM |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
209. |
Marcelina |
LESIŃSKA |
|
SZKÓŁKA ROLKOWA ROLLHEROS |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
210. |
Franciszek |
CHOJNACKI |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
211. |
Maik |
LENA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
212. |
Agata |
KONIECZNA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
213. |
Filip |
TOMASZEWSKI |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
214. |
Julian |
WACHEL |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
215. |
Jonasz |
OWCZAREK |
13291100773 |
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
216. |
Hubert |
PROCH |
|
BRAK |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
217. |
Wiktoria |
PROCH |
|
BRAK |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
218. |
Zuzanna |
BOSACKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
219. |
Nikodem |
ZENEL |
|
KS JASTRZĘBIE |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
220. |
Arsenij |
SOSIEDOV |
|
ENES ROLLER TEAM |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
221. |
Iga |
WEBER |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
222. |
Maja |
OLICHWIER |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
223. |
Paulina |
KORSAK |
|
BEZ KLUBU |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
224. |
Milena |
HEINRICH |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ |
Dzieci 9-10 lat - wyścig 1 km |
225. |
Nikodem |
RUPA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
226. |
Olga |
ADAMCZEWSKA |
|
SKATE CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
227. |
Maja |
ORWAT |
|
MAJA |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
228. |
Urszula |
SZYMANKIEWICZ |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
229. |
Krystian |
KNY |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
230. |
Natalia |
MATYSIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
231. |
Zuzanna |
KAŃDUŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
232. |
Lilianna |
KUŚMIEREK |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
233. |
Zuzanna |
ŚWIATŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
234. |
Zofia |
CHOJNACKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
235. |
Mateusz |
MICHALSKI |
|
UKS ZWOLEŃ-TEAM |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
236. |
Mikołaj |
WACHEL |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
237. |
Natalia |
FÓRMANIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
238. |
Marcelina |
POL |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
239. |
Nadia |
BROCHOCKA |
|
ROLL TEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
240. |
Dorian |
KNYCH |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 7-8 lat - wyścig 800 metrów |
241. |
Kornelia |
WALICHT |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
242. |
Kacper |
RUPA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
243. |
Kaja |
SKOWRON |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
244. |
Jonasz |
STRUGAŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
245. |
Oliwier |
STRUGAŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
246. |
Garbiela |
KAMINIARZ |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
247. |
Oliwia |
KNY |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
248. |
Malwina |
RUSINEK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
249. |
Filip |
KUBIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
250. |
Fabian |
WOJCIECHOWSKI |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
251. |
Szymon |
MOKRZYCKI |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
252. |
Eliza |
KOKOCIŃSKA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
253. |
Jakub |
MICHALSKI |
|
UKS ZWOLEŃ-TEAM |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
254. |
Leon |
ZENEL |
|
KS JASTRZĘBIE |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
255. |
Hanna |
KORSAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
256. |
Kornelia |
KNYCH |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 5-6 lat - wyścig Krasnali 300 metrów |
257. |
Maria |
MICHALSKA |
|
UKS ZWOLEŃ-TEAM |
Dzieci 3-4 lata - wyścig Krasnali 100 metrów |
258. |
Nikodem |
ZENEL |
|
KS NASTRZEBIE |
Dzieci 3-4 lata - wyścig Krasnali 100 metrów |
259. |
Blanka |
ZENEL |
|
KS JASTRZĘBIE |
Dzieci 3-4 lata - wyścig Krasnali 100 metrów |
260. |
Marta |
MARCHENKO |
|
ENES ROLLER TEAM |
Dzieci 3-4 lata - wyścig Krasnali 100 metrów |
261. |
Marcelina |
HEINRICH |
|
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO |
Dzieci 3-4 lata - wyścig Krasnali 100 metrów |
262. |
Amelia |
DĄBROWSKA |
|
SKATECITY |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
263. |
Wiktoria |
KUSA |
004400/R/Z |
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
264. |
Oliwia |
KUSA |
004402/R/Z |
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
265. |
Szymon |
SITKO |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
266. |
Zuzanna |
GRZELECKA |
|
UKS ZWOLEŃ TEAM |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
267. |
Magdalena |
POL |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
268. |
Zuzann |
MAŃKA |
|
NOWY TOMYŚL |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
269. |
Maria |
MAŃKA |
|
NOWY TOMYŚL |
Dzieci 13-14 lat - wyścig 3,1 km |
270. |
Róża |
SZYMANKIEWICZ |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
271. |
Kinga |
BUDA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
272. |
Karol |
KUBIAK |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
273. |
Zuzanna |
MIŚKIEWICZ |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
274. |
Aleksandra |
MITKOWSKA |
|
JASTRZĘBIE KORONOWO |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
275. |
Jakub |
CZECH |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
276. |
Lena |
ŚWITAŁA |
|
SKATE2CITY |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
277. |
Leon |
PAWELEC |
|
TANDHEM |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
278. |
Wanda |
LEWANDOWSKA |
|
ROLLTEAM BYDGOSZCZ |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |
279. |
Wojciech |
MATYSIAK |
|
ROLLHEROS |
Dzieci 11-12 lat - wyścig 3,1 km |