Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Damian |
ZDUN |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator bez licencji M/K |
2. |
Ania |
KIJ |
10093697940 |
UKS ZEFIR WOLA DROSZEWSKA |
Junior Młodszy K/M |
3. |
Marsel |
PACH |
10074266214 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Junior K/M |
4. |
Tomasz |
SZULSKI |
10106793041 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Junior K/M |
5. |
Bartosz |
WERETA |
10107154163 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Junior Młodszy K/M |
6. |
Filip |
NOWAK |
10119831255 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Junior Młodszy K/M |
7. |
Michał |
DOKUPIL |
10111515224 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Żak K/M |
8. |
Hubert |
STRYCZEK |
10055485091 |
UKS SPORT BRALIN |
Junior Młodszy K/M |
9. |
Kacper |
SZAFRANIEC |
10115710876 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Żak K/M |
10. |
Jakub |
BIENIEK |
10116576402 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik K/M |
11. |
Maciej |
SZWABER |
10119979785 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik K/M |
12. |
Kayetan |
ZAWADZKI |
10106281567 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik K/M |
13. |
Igor |
BIENIEK |
10106930962 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
14. |
Bartosz |
BŁAŻOWSKI |
10081595976 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
15. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
16. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
17. |
Jakub |
RUDYK |
10081596582 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
18. |
Jakub |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
19. |
Krystian |
SZTABA |
10107511447 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy K/M |
20. |
Grzegorz |
KITKOWSKI |
10083563359 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior K/M |
21. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Junior K/M |
22. |
Maja |
KUBICA |
10088079923 |
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Młodzik K/M |
23. |
Wojciech |
PSZCZOLARSKI |
10006903552 |
TUFO PARDUS PROSTĔJOV |
Elita K/M |
24. |
Marcin |
SZTUKA |
10131527738 |
TTS.COACH / SPICA SOLUTION TEAM |
Elita K/M |
25. |
Radim |
HUSIČKA |
10047353562 |
TJ SIGMA HRANICE |
Junior K/M |
26. |
Piotr |
MARCZEWSKI |
|
TEAM WIELUŃ |
Amator bez licencji M/K |
27. |
Robert |
KOJ |
|
TEAM WIELUŃ |
Amator bez licencji M/K |
28. |
Konrad |
KRYSIAK |
|
TEAM WIELUŃ |
Amator bez licencji M/K |
29. |
Igor |
SĘK |
10059183825 |
TARNOVIA |
U-23 K/M |
30. |
Krzysztof |
CHYLEWSKI |
10131735882 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Żak K/M |
31. |
Szymon |
KUCIA |
|
SKU TEAM |
Amator bez licencji M/K |
32. |
Radek |
JASKULSKI |
|
SKODA AUTO SAFETY BIKE TEAM |
Amator bez licencji M/K |
33. |
Tomasz |
KMIEĆ |
|
RZGOWSKA TEAM |
Amator bez licencji M/K |
34. |
Marek |
BEŚKA |
|
ROAD-RACING.PL |
Amator bez licencji M/K |
35. |
Tomasz |
SZRAJBER |
|
ROAD-RACING |
Amator bez licencji M/K |
36. |
Jędrzej |
ZAORSKI |
10060329839 |
PTC PABIANICE |
Masters M/K (z licencją PZKol) |
37. |
Adrian |
NIEWIADOMSKI |
10129549342 |
PTC PABIANICE |
Młodzik K/M |
38. |
Szczepan |
NASZEWSKI |
10080260006 |
NIEZRZESZONY EKO MIRAGE |
Masters M/K (z licencją PZKol) |
39. |
Oskar |
PRUSINOWSKI |
10127220433 |
NIEZRZESZONY |
Żak K/M |
40. |
Marcin |
SZENDERSKI |
10056230274 |
NIEZRZESZONY |
Elita K/M |
41. |
Igor |
HALICKI |
10092929115 |
NIEZRZESZONY |
Junior K/M |
42. |
Izabela |
JANUSZ |
10118612085 |
NIEZRZESZONA |
Elita K/M |
43. |
Pola |
KĘDZIOR |
10115500409 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Młodzik K/M |
44. |
Pola |
KĘDZIOR |
10115500409 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Młodzik K/M |
45. |
Julia |
KOWERKO |
10127857300 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Żak K/M |
46. |
Filip |
WRÓBEL |
10128347552 |
M-GLKS KWISA LUBAŃ |
Młodzik K/M |
47. |
Szymon |
JANICKI |
10058358820 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 K/M |
48. |
Katarzyna |
WOJTEK |
10115884466 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik K/M |
49. |
Wiktoria |
MADEJSKA |
10127330264 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Żak K/M |
50. |
Bartosz |
WOJDYŁA |
10080181800 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Junior K/M |
51. |
Wiktoria |
MADEJSKA |
10127330264 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Żak K/M |
52. |
Zofia |
WOJDYŁA |
10127330163 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Żak K/M |
53. |
Piotr |
SZETELNICKI |
10127329860 |
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG |
Junior Młodszy K/M |
54. |
Kacper |
CENTKA |
10055079816 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
U-23 K/M |
55. |
Dominik |
SZANTYKA |
10129613404 |
KWISA LUBAŃ |
Junior Młodszy K/M |
56. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy K/M |
57. |
Marceli |
PERA |
10060329435 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy K/M |
58. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
59. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy K/M |
60. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy K/M |
61. |
Antoni |
GAŃKO |
10015847760 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita K/M |
62. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
U-23 K/M |
63. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
64. |
Tomasz |
LISTWOŃ |
10080288601 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
65. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
66. |
Jakub |
DUTKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
67. |
Mateusz |
CISZYK |
10125703694 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
68. |
Mateusz |
SKORUPIŃSKI |
10059736725 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
69. |
Julia |
BISKUP |
10053951683 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
70. |
Nikola |
SZAJBEL |
10080446730 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
71. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy K/M |
72. |
Marcel |
KOŻYCZAK |
10092995803 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy K/M |
73. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy K/M |
74. |
Adrianna |
BYRA |
10092738953 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy K/M |
75. |
Olga |
DOMACHOWSKA |
10092074000 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy K/M |
76. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Młodzik K/M |
77. |
Lena |
DOMACHOWSKA |
10110670819 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Młodzik K/M |
78. |
Wiktor |
STACHOWIAK |
10132152174 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Żak K/M |
79. |
Borys |
KMIEĆ |
10129141336 |
KLUB KOLARSKI TRAMWAJARZ W ŁODZI |
Żak K/M |
80. |
Dawid |
MIGAS |
10015848669 |
KLTC KONIN |
Elita K/M |
81. |
Wojciech |
PUKOWSKI |
10095644509 |
K K "TRAMWAJARZ" |
Młodzik K/M |
82. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
U-23 K/M |
83. |
Radosław |
FRĄTCZAK |
10051904882 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
U-23 K/M |
84. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KK TARNOVIA |
U-23 K/M |
85. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KK TARNOVIA |
Junior K/M |
86. |
Marcin |
FIOŁKA |
10058296677 |
FIOŁKA-TRANS TEAM |
Elita K/M |
87. |
Przemysław |
KOTULSKI |
10051873762 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
U-23 K/M |
88. |
Piotr |
ŚCIGAŁA |
|
CMT PAJĘCZNO |
Amator bez licencji M/K |
89. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior K/M |
90. |
Tomasz |
ŚCISŁO |
|
ADIENT CYCLING TEAM SKARBIMIERZ |
Amator bez licencji M/K |
91. |
Jacek |
POPIOŁEK |
|
- |
Amator bez licencji M/K |
92. |
Marcin |
KRUK |
|
- |
Amator bez licencji M/K |