Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Oliwia |
KĘPCZYŃSKA |
10078981929 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR |
Juniorka Młodsza |
1. |
Urszula |
SIPKO |
10097569856 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR |
Juniorka Młodsza |
1. |
Daria |
OSTRYCHARZ |
10106879836 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR |
Juniorka Młodsza |
1. |
Daria |
DĘBICKA |
10078979000 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR |
Juniorka Młodsza |
2. |
Aleksander |
KASPROWICZ |
10076700005 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE |
Junior Młodszy |
2. |
Jakub |
MIELEWSKI |
10080929508 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE |
Junior Młodszy |
2. |
Igor |
PIETRZAK |
10076699702 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE |
Junior Młodszy |
2. |
Sebastian |
HINZ |
10080744804 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE |
Junior Młodszy |
3. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
3. |
Igor |
WŁODARCZYK |
10062060782 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
3. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
3. |
Adam |
PAWŁOWSKI |
10058461072 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
4. |
Małgorzata |
PYSZORA |
10076699904 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodziczka |
4. |
Agata |
GROSZEWSKA |
10076699500 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodziczka |
4. |
Julia |
KOPOWSKA |
10112975779 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodziczka |
4. |
Natalia |
SZARSZEWSKA |
10106880038 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ |
Młodziczka |
5. |
Wioleta |
FURTAK |
10058948803 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Tamara |
SZALIŃSKA |
10053375040 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Olga |
WANKIEWICZ |
10059182209 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
5. |
Wiktoria |
POLAK |
10015339320 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
6. |
Nikol |
PŁOSAJ |
10009232966 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
6. |
Agnieszka |
SKALNIAK-SÓJKA |
10011115372 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
6. |
Daria |
PIKULIK |
10009988556 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
6. |
Dominika |
WŁODARCZYK |
10054543484 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
7. |
Wiktoria |
PIKULIK |
10010201148 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
7. |
Kaja |
RYSZ |
10048851204 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
7. |
Monika |
BRZEŹNA |
10007474135 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
7. |
Katarzyna |
WILKOS |
10008702294 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita / U-23 Kobiet |
8. |
Nikol |
PŁOSAJ |
10009232966 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW 1 |
Elita / U-23 Kobiet |
8. |
Agnieszka |
SKALNIAK-SÓJKA |
10011115372 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW 1 |
Elita / U-23 Kobiet |
8. |
Daria |
PIKULIK |
10009988556 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW 1 |
Elita / U-23 Kobiet |
8. |
Dominika |
WŁODARCZYK |
10054543484 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW 1 |
Elita / U-23 Kobiet |
9. |
Franciszek |
WEŻGOWIEC |
10092645892 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
9. |
Oskar |
RYBAK |
10096734040 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
9. |
Maciej |
SKROŃSKI |
10106830124 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
9. |
Amadeusz |
MARCINIAK |
10104636106 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Młodzik |
10. |
Szymon |
CZERNIECKI |
10074404135 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
10. |
Mikołaj |
SIKORSKI |
10106830225 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
10. |
Wojciech |
URBANOWICZ |
10090398829 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
10. |
Michał |
STUPAŁA |
10086303813 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy |
11. |
Kajetan |
WĄSOWICZ |
10064291580 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior |
11. |
Adam |
MARCINIAK |
10064292893 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior |
11. |
Ludwik |
KNAPIŃSKI |
10064291681 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior |
11. |
Mateusz |
KONWIŃSKI |
10057439340 |
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA |
Junior |
12. |
Magdalena |
POLAŃSKA |
10097308057 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
12. |
Martyna |
CEMBRUCH |
00000214824 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
12. |
Malwina |
KWIATKOWSKA |
10093190308 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
12. |
Malwina |
MACIEJEWSKA |
10095094841 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
13. |
Maksymilian |
GINTER |
10092687625 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
13. |
Olek |
RUTKOWSKI |
10128372612 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
13. |
Kacper |
GAŁCZYŃSKI |
10128298244 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
14. |
Radosław |
LEWANDOWSKI |
10054667867 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
14. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
14. |
Mateusz |
CYWIŃSKI |
10058950621 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
14. |
Adam |
WOŹNIAK |
10054308866 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita / U-23 Mężczyzn |
15. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
15. |
Mateusz |
GAJDULEWICZ |
10059391363 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
15. |
Jan |
MODZELEWSKI |
10058818255 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
15. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita / U-23 Mężczyzn |
16. |
Antonii |
BIŁYK |
10093074817 |
KK TARNOVIA |
Junior Młodszy |
16. |
Wojciech |
PŁONKA |
10107786784 |
KK TARNOVIA |
Junior Młodszy |
16. |
Szymon |
TERLECKI |
10093072793 |
KK TARNOVIA |
Junior Młodszy |
16. |
Maksymilian |
WIŚNIEWSKI |
10106739588 |
KK TARNOVIA |
Junior Młodszy |
17. |
Filip |
BUDNY |
10106974614 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
17. |
Leon |
JANIKOWSKI |
10115896388 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
17. |
Maciej |
SKUPIN |
10127006730 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
17. |
Wojciech |
SKUPIN |
10115895984 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Młodzik |
18. |
Oliwia |
SROCZYŃSKA |
10063945616 |
KK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
18. |
Kornelia |
BRAUN |
10063945818 |
KK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
18. |
Otylia |
KUBICKA |
10059598093 |
KK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
18. |
Gabriela |
KACZMARCZYK |
10095180525 |
KK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka Młodsza |
19. |
Igor |
KIEREJEWSKI |
10106727868 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
19. |
Wojciech |
KUDERCZAK |
10096981186 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
19. |
Gabriel |
SĘDZIAK |
10097313313 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
19. |
Wiktor |
PALUTKA |
10107585411 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
20. |
Radosław |
FRĄTCZAK |
10051904882 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
20. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
20. |
Igor |
SĘK |
10059183825 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
20. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Elita / U-23 Mężczyzn |
21. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior |
21. |
Tomasz |
LISTWOŃ |
10080288601 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior |
21. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior |
21. |
Jakub |
DUTKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior |
22. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy |
22. |
Marcel |
KOŻYCZAK |
10092995803 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy |
22. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy |
22. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior Młodszy |
23. |
Maria |
KLAMUT |
10090272224 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
23. |
Katarzyna |
BUŁECZKA |
10107767889 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
23. |
Anna |
SAMECKA |
10093672577 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
23. |
Matylda |
GŁOWACKA |
10096191648 |
KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
Juniorka Młodsza |
24. |
Marcel |
GALAS |
10128808001 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
24. |
Jakub |
KLIMKIEWICZ |
10128589345 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
24. |
Patryk |
JAGIEŁŁO |
10129756981 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
24. |
Filip |
BRĄSZEWSKI |
10128589648 |
KTK KALISZ |
Młodzik |
25. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
25. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
25. |
Marceli |
PERA |
10060329435 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
25. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
26. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior |
26. |
Mateusz |
OLEJNIK |
10053903587 |
KTK KALISZ |
Junior |
26. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior |
26. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior |
27. |
Katarzyna |
STELMACH |
10078190266 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
27. |
Marcela |
DRYGALSKA |
10084653193 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
27. |
Laura |
RYBKIEWICZ |
10066239058 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
27. |
Anna |
DŁUGAŚ |
10053904395 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
28. |
Michał |
KRÓLICKI |
10092401978 |
LKK "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy |
28. |
Mikołaj |
DZIADURA |
10097845500 |
LKK "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy |
28. |
Wojciech |
BUĆKO |
10092445327 |
LKK "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy |
29. |
Karolina |
BROJ |
10107787592 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
29. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
29. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
30. |
Adrian |
CEBULA |
10131786204 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy |
30. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy |
30. |
Lukas |
GIEROK |
10089605449 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy |
30. |
Błażej |
PAWLIK |
10107257530 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy |
31. |
Miłosz |
GROCHOCKI |
10118928852 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
31. |
Jakub |
MACIAK |
10125831414 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
31. |
Mateusz |
KLOTZ |
10132131663 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
31. |
Marcel |
MAŚLANKA |
10125831515 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodzik |
32. |
Magdalena |
CIOŁEK |
10118927842 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
32. |
Kinga |
PIETRASIK |
10120707689 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
32. |
Nina |
POLIT |
10125831616 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
32. |
Dorota |
OWADZIEŃ |
10132586452 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Młodziczka |
33. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
33. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
33. |
Emilia |
STANIEK |
10106912168 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
33. |
Wiktoria |
PONIEWIERSKA |
10077296452 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
34. |
Kacper |
KOZAK |
10092493221 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy |
34. |
Bartłomiej |
KAMIŃSKI |
10116599337 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy |
34. |
Mateusz |
MASZKOWSKI |
10107080405 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy |
35. |
Julia |
PIETRZAK |
10088726890 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Klaudia |
PIŚNIAK |
10088732449 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Natalia |
PIETRZAK |
10089403668 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
35. |
Paulina |
LIPIETA |
10103522424 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka Młodsza |
36. |
Oskar |
PIASECKI |
10080836144 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
36. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
36. |
Franciszek |
KORCZYŃSKI |
10126234467 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
36. |
Rafał |
FIBAKIEWICZ |
10112588991 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy |
37. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy |
37. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy |
37. |
Igor |
WOLSKI |
10107082425 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy |
37. |
Aleksander |
JAŁOWSKI |
10089246549 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy |
38. |
Jan |
BAJDOR |
10108624220 |
PTC PABIANICE / DSV |
Młodzik |
38. |
Adrian |
NIEWIADOMSKI |
10129549342 |
PTC PABIANICE / DSV |
Młodzik |
38. |
Maksymilian |
DĄBROWSKI |
10114971757 |
PTC PABIANICE / DSV |
Młodzik |
38. |
Krzysztof |
SZYMAŃSKI |
10126081388 |
PTC PABIANICE / DSV |
Młodzik |
39. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM |
Junior |
39. |
Tobiasz |
WIRTEK |
10064688169 |
STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM |
Junior |
39. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM |
Junior |
39. |
Adrian |
BRODAWKA |
10106971378 |
STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM |
Junior |
40. |
Viktoria |
OLEJARCZYK |
10115348946 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
40. |
Julia |
GILEWSKA |
10128246512 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
40. |
Julia |
ANDURA |
10128246411 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
40. |
Weronika |
RUTKOWSKA |
10131735680 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
41. |
Izabela |
SUCHODOLSKA |
10132147528 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
41. |
Zuzanna |
OSZCZUDŁOWSKA |
10128125967 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
41. |
Marcelina |
KUŚMIERZ |
10108179030 |
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU DALESZYCE |
Młodziczka |
42. |
Damian |
BIENIEK |
10053443748 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
42. |
Piotr |
MIERZYŃSKI |
10023567849 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
42. |
Antoni |
OLSZAR |
10054902384 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
42. |
Jakub |
MAŁACHOWSKI |
10058358618 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita / U-23 Mężczyzn |
43. |
Dorota |
PRZĘZAK |
10015833515 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
43. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
43. |
Kamila |
PASTUSZEK |
10055098711 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
44. |
Oliwia |
MAJEWSKA |
10048445925 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
44. |
Natalia |
KRZEŚLAK |
10055138420 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
44. |
Paulina |
PASTUSZEK |
10055098913 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
44. |
Maja |
WRÓBLEWSKA |
10053374434 |
TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita / U-23 Kobiet |
45. |
Mikołaj |
SZULIK |
10064325128 |
UKS AVATAR |
Junior |
45. |
Franciszek |
KOCUR |
10093070975 |
UKS AVATAR |
Junior |
45. |
Jakub |
JANKOWSKI |
10099808334 |
UKS AVATAR |
Junior |
45. |
Marek |
FILAPEK |
10091373273 |
UKS AVATAR |
Junior |
46. |
Bartosz |
ŁYŻWA |
10079665676 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy |
46. |
Dawid |
SZULIK |
10111240893 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy |
46. |
Stanisław |
KOCUR |
10093061679 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy |
46. |
Łukasz |
RUTKOWSKI |
10111179562 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy |
47. |
Igor |
KUBAS |
10088933018 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
47. |
Natan |
KIEŁBASKA |
10088926651 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
47. |
Mikołaj |
LEGIEĆ |
10088929176 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
47. |
Franciszek |
SZMIDT |
10128345229 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik |
48. |
Kacper |
MIENTKI |
10079370838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
48. |
Jan |
JACKOWIAK |
10081065510 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
48. |
Nikodem |
SIAŁKOWSKI |
10078981424 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
48. |
Ignacy |
GOLONKO |
10117142537 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
49. |
Krzysztof |
GURZYŃSKI |
10079758838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
49. |
Artur |
KOWALSKI |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
49. |
Nataniel |
CIBOROWSKI |
10080844537 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
49. |
Wiktor |
KORNIAK |
10079370232 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
50. |
Miłosz |
ŁYDZIŃSKI |
10111390235 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodzik |
50. |
Igor |
KĘDZIERSKI |
10098897645 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodzik |
50. |
Jakub |
ŚLEDZIŃSKI |
10105916809 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodzik |
50. |
Leon |
BALIŃSKI |
10079369727 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodzik |
51. |
Maria |
OKRUCIŃSKA |
10079370939 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodziczka |
51. |
Natalia |
SKIERKOWSKA |
10097861462 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodziczka |
51. |
Laura |
CHINC |
10113612949 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodziczka |
51. |
Wiktoria |
MARZEC |
10108162862 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC |
Młodziczka |
52. |
Franciszek |
KOC |
10105917011 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC II |
Młodzik |
52. |
Jonatan |
ZYGMUNT |
10082154031 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC II |
Młodzik |
52. |
Aleksander |
KORZYBSKI |
10093384510 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC II |
Młodzik |
52. |
Kamil |
FILIPIAK |
10098898554 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC II |
Młodzik |
53. |
Dawid |
ŁĄTKOWSKI |
10077899367 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
53. |
Hubert |
GRYGOWSKI |
10053416567 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
53. |
Dominik |
RATAJCZAK |
10063966733 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
53. |
Szymon |
WIŚNIEWSKI |
10079374373 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
54. |
Tomasz |
BŁAŻEJEWSKI |
10079371444 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
54. |
Dawid |
ZARICZNY |
10077850362 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
54. |
Jan |
KACZMARZYK |
10077332424 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
54. |
Michał |
ŁUKOWSKI |
10078973239 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
55. |
Róża |
PILARSKA |
10078974350 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka |
55. |
Jagoda |
RZESZOT |
10078974855 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka |
55. |
Natalia |
BLIN |
10111391144 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka |
55. |
Agata |
KOWALSKA |
10055522275 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka |
56. |
Oliwia |
GERC |
10079371848 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
56. |
Maja |
MACHOWSKA |
10079370737 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
56. |
Natalia |
KONCZALSKA |
10084178402 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
56. |
Sandra |
KACZMAREK |
10084178503 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Juniorka Młodsza |
57. |
Antoni |
ŚMICH |
10092645993 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy |
57. |
Jan |
BRATEK |
10113602441 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy |
57. |
Tomasz |
JASKUŁA |
10115872140 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy |
58. |
Pola |
BŁOŃSKA |
10081628514 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
58. |
Zofia |
JAKUBOWSKA |
10061073709 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
58. |
Jagoda |
RADZIO |
10128424748 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Juniorka Młodsza |
59. |
Krzysztof |
PAZIEWSKI |
10106953800 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
59. |
Wiktor |
SOBALA |
10127028049 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
59. |
Julian |
KACZMAREK |
10119155386 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
59. |
Szymon |
CIUPIŃSKI |
10120708400 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik |
60. |
Jacek |
PAŁKA |
10120166816 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy |
60. |
Jan |
PRUGAR |
10106960870 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy |
60. |
Antoni |
KLIMKIEWICZ |
10083942366 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy |
61. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO JELCZ LASKOWICE |
Junior Młodszy |
61. |
Krystian |
SZTABA |
10107511447 |
UKS MOTO JELCZ LASKOWICE |
Junior Młodszy |
61. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO JELCZ LASKOWICE |
Junior Młodszy |
61. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO JELCZ LASKOWICE |
Junior Młodszy |
62. |
Marika |
BUGZEL |
10106879723 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka Młodsza |
62. |
Ada |
WIERZBIŃSKA |
10077248962 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka Młodsza |
62. |
Emilia |
WOJCIECHOWSKA |
10106898125 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka Młodsza |
62. |
Michalina |
OLESZAK |
10105693002 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Juniorka Młodsza |
63. |
Franciszek |
CIERPIKOWSKI |
10097345241 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
63. |
Erik |
PACHOLEC |
10080786129 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
63. |
Tomasz |
ŁAMASZEWSKI |
10019980900 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
63. |
Radosław |
JAKUBCZAK |
10094403717 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK |
Junior Młodszy |
64. |
Maciej |
SORBIAN |
10110611104 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
64. |
Mikołaj |
LANGER |
10084388263 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
64. |
Leonard |
GRANICA |
10100386492 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
64. |
Stefan |
MANDES |
10092972662 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy |
65. |
Jan |
GŁOWACKI |
10092770679 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
65. |
Kacper |
KRUPA |
10084233871 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
65. |
Mikołaj |
SOBOL |
10112555144 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
65. |
Karol |
WAWRZYCZEK |
10091274657 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
66. |
Bruno |
BAŚCIK |
10083344101 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
66. |
Szymon |
AMBROZIK |
10093053090 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
66. |
Dawid |
RUTKOWICZ |
10105608732 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
66. |
Franciszek |
MATUSZEWSKI |
10131473982 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy |
67. |
Wiktor |
BUGAJ |
10112553730 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik |
67. |
Mateusz |
ZIEMNICKI |
10112556760 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik |
67. |
Maciej |
TOPA |
10112555548 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik |
67. |
Kamil |
PŁATEK |
10112554740 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik |
68. |
Bartosz |
ZELCER |
10111644354 |
ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR |
Młodzik |
68. |
Maciej |
STEFAŃSKI |
10080788654 |
ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR |
Młodzik |
68. |
Jakub |
PACHOLEC |
10080786230 |
ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR |
Młodzik |
68. |
Mikołaj |
BEDNAREK |
10126065931 |
ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR |
Młodzik |