Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Jacek |
ŻYTOWIECKI |
10091727426 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
2. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
3. |
Zuzanna |
ZELCER |
10118930468 |
ZTS GLINNIK |
Żak K/M |
Start 20.08.2022 - Jazda indywidualna na czas |
4. |
Dawid |
ZARICZNY |
10077850362 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
5. |
Oliwia |
WYLAZŁOWSKA |
10080789058 |
ZTS GLINNIK |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
6. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
7. |
Igor |
WOLSKI |
10107082425 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
8. |
Igor |
WŁODARCZYK |
10062060782 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
9. |
Szymon |
WIŚNIEWSKI |
10079374373 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
10. |
Tobiasz |
WIRTEK |
10064688169 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
11. |
Kacper |
WIĘCKOWSKI |
10092337516 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTOW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
12. |
Karol |
WAWRZYNIAK |
10051473941 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
13. |
Olga |
WAŚNIEWSKA |
10128378571 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
14. |
Konrad |
WALINIAK |
10054658874 |
KLTC KONIN |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
15. |
Volodymyr |
TKACHENKO |
10090413074 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTOW |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
16. |
Milena |
TARASEWICZ |
10100869573 |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
17. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
18. |
Maria |
SZOŁUCHA |
10128425657 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
19. |
Sebastian |
SZKLAREK |
10092296288 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
20. |
Michał |
STRZELECKI |
10080788957 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
21. |
Rafał |
STASZCZAK |
10059717527 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTOW |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
22. |
Daniel |
STANISZEWSKI |
10009726050 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
23. |
Adam |
STACHOWIAK |
10006061369 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
24. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTOW |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
25. |
Natalia |
SOBIECH |
10085838213 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
26. |
Wiktor |
SOBALA |
10127028049 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
27. |
Paweł |
SMOLIŃSKI |
10117733227 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
28. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
29. |
Weronika |
SKRZYŃSKA |
10080788250 |
ZTS GLINNIK |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
30. |
Mateusz |
SIDOROWICZ |
10107069792 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
31. |
Gabriel |
SĘDZIAK |
10097313313 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
32. |
Michał |
RZĄCA |
10058975778 |
KLTC KONIN |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
33. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
34. |
Jakub |
PTASZKIEWICZ |
10106653100 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
35. |
Franciszek |
PTASZKIEWICZ |
10127250947 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
36. |
Zofia |
PRUGAR |
10114955286 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
37. |
Michał |
POMORSKI |
10059389141 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
38. |
Igor |
PIETRZAK |
10076699702 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
39. |
Oskar |
PIASECKI |
10080836144 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
40. |
Krzysztof |
PAZIEWSKI |
10106953800 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
41. |
Adam |
PAWŁOWSKI |
10058461072 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
42. |
Wiktor |
PALUTKA |
10107585411 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
43. |
Jacek |
PAŁKA |
10120166816 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
44. |
Miłosz |
OŚKO |
10059397326 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
45. |
Oskar |
OSIECKI |
10107183061 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
46. |
Małgorzata |
ORNAF |
10132153386 |
ZTS GLINNIK |
Żak K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
47. |
Mikołaj |
MROCZKOWSKI |
10094399168 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
48. |
Jan |
MODZELEWSKI |
10058818255 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
49. |
Adrian |
MIRKOWSKI |
10110610902 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
50. |
Roksana |
MIKORSKA |
10081711265 |
KLTC KONIN |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
51. |
Dawid |
MIGAS |
10015848669 |
KLTC KONIN |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
52. |
Jakub |
MIELEWSKI |
10080929508 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
53. |
Tadeusz |
MICHALSKI |
10114956195 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
54. |
Zuzanna |
MARECKA |
10092940027 |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
55. |
Miłosz |
MARCINIAK |
10097704141 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
56. |
Błażej |
MAŃKOWSKI |
10113169375 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
57. |
Józef |
MAŃK |
10053810732 |
WMKS OLSZTYN |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
58. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
59. |
Jakub |
MACIEJEWSKI |
10117252065 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
60. |
Łukasz |
MACHNIEWICZ |
10080785725 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
61. |
Mateusz |
ŁYSZKOWSKI |
10113170385 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
62. |
Bartosz |
ŁYSZKOWSKI |
10113169678 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
63. |
Michał |
ŁUKOWSKI |
10078973239 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
64. |
Dawid |
ŁĄTKOWSKI |
10077899367 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
65. |
Karol |
KUSY |
10055094162 |
KLTC KONIN |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
66. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
67. |
Kamil |
KUDLIŃSKI |
10064842157 |
KLTC KONIN |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
68. |
Artur |
KUCZYŃSKI |
10094203956 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
69. |
Mikołaj |
KRASUSKI |
10120167018 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
70. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
71. |
Zofia |
KONOPA |
10106930760 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
72. |
Antoni |
KOMÓR |
10107066863 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
73. |
Antoni |
KLIMKIEWICZ |
10083942366 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
74. |
Stanisław |
KLIMKIEWICZ |
10128420203 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
75. |
Gabriel |
KLEPACKI |
10098821863 |
KLTC KONIN |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
76. |
Igor |
KIEREJEWSKI |
10106727868 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
77. |
Matvii |
KHATSYNSKYI |
10092987820 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
78. |
Aleksander |
KASPROWICZ |
10076700005 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
79. |
Konrad |
KALINOWSKI |
10129095159 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
80. |
Krzysztof |
KAJTEK |
10056598167 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTOW |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
81. |
Franciszek |
KACZOROWSKI |
10059181401 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
82. |
Jan |
KACZMARZYK |
10077332424 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
83. |
Julian |
KACZMAREK |
10119155386 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
84. |
Szymon |
JAŚKIEWICZ |
10110257355 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
85. |
Zuzanna |
JANKOWSKA |
10106652187 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
86. |
Jan |
JANKOWIAK |
00000000000 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
87. |
Franciszek |
JANIAK |
10107069085 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
88. |
Aleksander |
JAŁOWSKI |
10089246549 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
89. |
Zofia |
JAKUBOWSKA |
10061073709 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
90. |
Kastuś |
JAKAUTSOU |
10106948241 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
91. |
Kacper |
JABŁOŃSKI |
10104086236 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
92. |
Mateusz |
JABŁOŃSKI |
10116311266 |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
93. |
Kacper |
HOPPA |
10056617163 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
94. |
Kacper |
HINZ |
10080741669 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
95. |
Sebastian |
HINZ |
10080744804 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
96. |
Maciej |
HAWRO |
10110610700 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
97. |
Wojciech |
GRZELAK |
10131204709 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
98. |
Mikołaj |
GRODZKI |
10107590663 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
99. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
100. |
Antoni |
GAŃKO |
10015847760 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
101. |
Mateusz |
GAJDULEWICZ |
10059391363 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
102. |
Jakub |
GADECKI |
10092296894 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
103. |
Tymoteusz |
DZIEWULSKI |
10114955589 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
104. |
Olgierd |
DUROWICZ |
10107067772 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
105. |
Krzysztof |
DOMIN |
10048953759 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
106. |
Maciej |
DOBROSIELSKI |
10113170587 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
107. |
Marcin |
DĄBROWSKI |
10107068580 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
108. |
Mateusz |
CZAPLICKI |
10113018831 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
109. |
Szymon |
CIUPIŃSKI |
10120708400 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
110. |
Mateusz |
CIOŁEK |
10107746166 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
111. |
Wojciech |
CIERPICKI |
10108819432 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
112. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
PTC DSV PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
113. |
Tymon |
CHOJNACKI |
10110610696 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
114. |
Michał |
BYLEWSKI |
10121390127 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
115. |
Marcin |
BUDZIŃSKI |
10011026860 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
116. |
Piotr |
BROŻYNA |
10009765254 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
117. |
Pola |
BŁOŃSKA |
10081628514 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
118. |
Tomasz |
BŁAŻEJEWSKI |
10079371444 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
119. |
Filip |
BIERNACKI |
10051903872 |
KLTC KONIN |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
120. |
Eliasz |
BEDNAREK |
10060842222 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
121. |
Kacper |
BARTNIK |
10077872590 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
122. |
Kacper |
BARTKOWSKI |
10064688674 |
WMKS OLSZTYN |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
123. |
Adam |
BARSZNICA |
10107068782 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
124. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
125. |
Szymon |
BABSKI |
10114956401 |
UKS KOLARZ NADARZYN |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
126. |
Ksawery |
ADASZAK |
10070382170 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI-TEAM |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |