Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Zuzanna |
KAMIŃSKA |
10080238380 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
2. |
Emilia |
WYSOCKA |
10123870091 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
3. |
Amelia |
WYSOCKA |
10110467826 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
4. |
Paweł |
BICKI |
10110483384 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
5. |
Michał |
BŁASZCZYK |
10108111029 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
6. |
Arnas |
ŽIEMYS |
10104101390 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
7. |
Benas |
SUKACKAS |
10119024741 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
8. |
Emilijus |
DRAGŪNAITIS |
10104104828 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
9. |
Arnas |
BIRIUKAS |
10104100986 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
10. |
Mykolas |
ARBATAITIS |
10104107757 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
11. |
Aidas |
ŽEMAITAITIS |
10119022317 |
VILKAVIŠKIO SM-DSK AIRA |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
12. |
Jan |
CHADUKIEWICZ |
10114989844 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Młodzik K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
13. |
Miłosz |
CHADUKIEWICZ |
00000210673 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Żak K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
14. |
Jakub |
DEPUTAT |
10098222685 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
15. |
Marcin |
DERESZKIEWICZ |
10127104841 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
16. |
Michał |
DERESZKIEWICZ |
10127104841 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
17. |
Jakub |
FIEDOROWICZ |
10127103730 |
SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ |
Młodzik K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
18. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
19. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC PABIANICE / DSV |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
20. |
Halicki |
HALICKI |
10092929115 |
NIEZRZESZONY |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
21. |
Oskar |
PRUSINOWSKI |
10127220433 |
NIESTOWARZYSZONY |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
22. |
Vasyl |
VORONSKYI |
10095795766 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
23. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
24. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
25. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
26. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
27. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
28. |
Mateusz |
OLEJNIK |
10053903587 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
29. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
30. |
Agata |
LICHOSYT |
10067247656 |
KTK KALISZ |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
31. |
Agata |
LICHOSYT |
10067247656 |
KTK KALISZ |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
32. |
Julian |
OLSZEWSKI |
10117470418 |
KS VELOCITY SZEMUD |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
33. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Junior K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
34. |
Błażej |
MAŃKOWSKI |
10113169375 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
35. |
Hubert |
DRUŻYŃSKI |
10115767460 |
KLUB SPORTOWY KULESZE KOŚCIELNE |
Żak K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
36. |
Maksymilian |
BROŻYNA |
10084821026 |
KK SPORTOWIEC PIŁA |
U-23 K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
37. |
Damian |
SŁAWEK |
10009424744 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
38. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
39. |
Maciej |
NOCEŃ |
10053810833 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 K/M |
Start 21.08.2022 - Start wspólny |
40. |
Anastasiia |
MYSLYVETS |
10089643643 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
41. |
Oksana |
ZVARYCH |
10089645259 |
ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ |
Junior Młodszy K/M |
Start 20-21.08.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |