Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Damian |
BIENIEK |
10053443748 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
2. |
Robert |
KENDZIA |
10055178028 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
3. |
Szymon |
ŁAPSA |
10093053191 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
4. |
Jakub |
MAŁACHOWSKI |
10058358618 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
5. |
Karol |
MATYSIAK |
10096376958 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
6. |
Miłosz |
MIELCZAREK |
10053894291 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
7. |
Piotr |
MIERZYŃSKI |
10023567849 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
8. |
Michał |
MILIAN |
10058700138 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
9. |
Antoni |
OLSZAR |
10054902384 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
10. |
Konrad |
PANGLISZ |
10085511241 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
11. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Orlik |
Tylko start wspólny |
12. |
Radosław |
FRĄTCZAK |
10051904882 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
13. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
14. |
Igor |
SĘK |
10059183825 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
15. |
Julian |
KOT |
10055238046 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
16. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
17. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Tylko start wspólny |
18. |
Konrad |
TRZĘSOWSKI |
10053909449 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
Tylko start wspólny |
19. |
Mateusz |
GAJDULEWICZ |
10059391363 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
20. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
21. |
Jan |
MODZELEWSKI |
10058818255 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
22. |
Michał |
POMORSKI |
10059389141 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
23. |
Miłosz |
OŚKO |
10059397326 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Tylko start wspólny |
24. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
25. |
Bartosz |
MAŁKIEWICZ |
10054626946 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
26. |
Kacper |
CENTKA |
10055079816 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
27. |
Kamil |
SZYMACHA |
10053577225 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
28. |
Michał |
KALINOWSKI |
10013697188 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
29. |
Mateusz |
STEMPNAKOWSKI |
10066333331 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
30. |
Jakub |
CIEŚLIKIEWICZ |
10054613206 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
31. |
Damian |
PAPIERSKI |
10015328408 |
VOSTER ATS TEAM |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
32. |
Kacper |
PERET |
10111783891 |
VOSTER ATS TEAM |
Orlik |
Tylko start wspólny |
33. |
Szymon |
JANICKI |
10058358820 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
34. |
Mateusz |
RAJTAK |
10055080523 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
35. |
Jan |
SZARY |
10051885179 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
36. |
Adrian |
KOWALCZYK |
10055209754 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
37. |
Jan |
FIJAK |
10054537525 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
38. |
Patryk |
DĄBSKI |
10053810631 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
39. |
Szymon |
KORNIAK |
10059184027 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
40. |
Jakub |
ŻUREK |
10092271434 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
41. |
Michał |
SĘDZIELEWSKI |
10055125585 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
42. |
Karol |
WAWRZYNIAK |
10051473941 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
43. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
44. |
Ignacy |
CHMIELEWSKI |
10054529542 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
45. |
Marcin |
ZARĘBSKI |
10055098408 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Orlik |
Tylko start wspólny |
46. |
Kamil |
LACH |
10059377825 |
KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
Orlik |
Tylko start wspólny |
47. |
Łukasz |
SZYMAŃSKI |
10059371963 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
48. |
Jakub |
KAMIŃSKI |
10055146100 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Orlik |
Tylko start wspólny |
49. |
Filip |
PROKOPYSZYN |
10048871917 |
VOSTER ATS TEAM |
Orlik |
Tylko start wspólny |
50. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
51. |
Adam |
WOŹNIAK |
10054308866 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
52. |
Szymon |
POMIAN |
10055588357 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
53. |
Jakub |
SOSZKA |
10055218747 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
54. |
Aleksander |
KRUKOWSKI |
10058461173 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
55. |
Mateusz |
CYWIŃSKI |
10058950621 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Tylko start wspólny |
56. |
Radosław |
LEWANDOWSKI |
10054667867 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Tylko start wspólny |
57. |
Maciej |
NOCEŃ |
10053810833 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik |
Tylko start wspólny |
58. |
Błażej |
LIMAŃSKI |
10059377522 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
Tylko start wspólny |
59. |
Klaudiusz |
GARBOLIŃSKI |
10128342401 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
Tylko start wspólny |
60. |
Marcin |
BURZAWA |
10092303665 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
Tylko start wspólny |
61. |
Krzysztof |
DOMIN |
10048953759 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Orlik |
Jazda na czas + start wspólny |
62. |
Nikola |
WIELOWSKA |
10053580659 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
63. |
Wiktoria |
MILDA |
10055519447 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
64. |
Julia |
KOWALSKA |
10053908237 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
65. |
Sara |
PRUSIŃSKA |
10060995907 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
66. |
Wiktoria |
POLAK |
10015339320 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
67. |
Dominika |
WŁODARCZYK |
10054543484 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
68. |
Olga |
WANKIEWICZ |
10059182209 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
69. |
Tamara |
SZALIŃSKA |
10053375040 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
70. |
Wioleta |
FURTAK |
10058948803 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
71. |
Agnieszka |
BOLENDA |
10059432991 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
72. |
Iga |
WIKLIŃSKA |
10055517831 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
73. |
Agata |
LICHOSYT |
10067247656 |
KTK KALISZ |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
74. |
Natalia |
KRZEŚLAK |
10055138420 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
75. |
Paulina |
PASTUSZEK |
10055098913 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
76. |
Maja |
WRÓBLEWSKA |
10053374434 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
77. |
Oliwia |
MAJEWSKA |
10048445925 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
78. |
Kamila |
PASTUSZEK |
10055098711 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
79. |
Dominika |
BYKOWSKA |
10051115243 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
80. |
Kamila |
MRÓZ |
10119904411 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orliczka |
Jazda na czas + start wspólny |
81. |
Barbara |
GORZKIEWICZ |
10054664938 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDZ |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
82. |
Julia |
ZIĘBA |
10054675446 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Orliczka |
Tylko start wspólny |
83. |
Otylia |
ZAGÓRSKA |
10056470552 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
84. |
Aleksandra |
GRUDZIŃSKA |
10082192124 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
85. |
Marta |
MAREK |
10078005158 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
86. |
Laura |
RYBKIEWICZ |
10066239058 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
87. |
Katarzyna |
STELMACH |
10078190266 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
88. |
Anna |
DŁUGAŚ |
10053904395 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
89. |
Marcela |
DRYGALSKA |
10084653193 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
90. |
Zofia |
KRYSTKOWIAK |
10059270822 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
91. |
Natalia |
KACZMARCZYK |
10077942615 |
LARK ZIEMIA DARŁOWSKA |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
92. |
Zuzanna |
CHYLIŃSKA |
10056455802 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
93. |
Maja |
TRACKA |
10058975879 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
94. |
Eliza |
RABAŻYŃSKA |
10058460163 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
95. |
Nikola |
JANKOWSKA |
10076698486 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
96. |
Julia |
LEGIEĆ |
10053907328 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
97. |
Maja |
CHODÓR |
10065418501 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
98. |
Karolina |
CHOJNACKA |
10055494690 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
99. |
Anna |
LIPIETA |
10077553302 |
MLKS WIELUŃ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
100. |
Malwina |
MUL |
10048403889 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
101. |
Natalia |
MUSKUS |
10063751414 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
102. |
Joanna |
MUSKUS |
10072726843 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
103. |
Otylia |
GRABARZ |
10080020132 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
104. |
Martyna |
SZCZĘSNA |
10084654409 |
WMKS OLSZTYN |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
105. |
Anna |
PRECA |
10084259941 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
106. |
Kinga |
MAREK |
10063368565 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
107. |
Barbara |
CYWIŃSKA |
10084175570 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
108. |
Wiktoria |
PONIEWIERSKA |
10077296452 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
109. |
Nikola |
SIENIEK |
10077295644 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
110. |
Julia |
WUDNIAK |
10059283956 |
K.S. ROMET BYDGOSZCZ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
111. |
Julia |
PRZYMUSIŃSKA |
10065294522 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
112. |
Emilia |
STANIEK |
10106912168 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
113. |
Julia |
BISKUP |
10053951683 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
114. |
Nikola |
SZAJBEL |
10080446730 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
115. |
Agata |
KOWALSKA |
10055522275 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
116. |
Zuzanna |
CHARYGA |
10079371747 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
117. |
Natalia |
BLIN |
10111391144 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
118. |
Róża |
PILARSKA |
10078974350 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
119. |
Zuzanna |
PRZEGIĘTKA |
10111304349 |
UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
120. |
Anastazja |
WILIJEWICZ |
10111052654 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDZ |
Juniorka |
Jazda na czas + start wspólny |
121. |
Łucja |
SIKORA |
10079936266 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Juniorka |
Tylko start wspólny |
122. |
Mateusz |
DYK |
10109524502 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior |
Tylko start wspólny |
123. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
124. |
Krzysztof |
WALCZAK |
10056470047 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
125. |
Antoni |
BANASIEWICZ |
10106677348 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior |
Tylko start wspólny |
126. |
Kevin |
KABACIŃSKI |
10056469643 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior |
Tylko start wspólny |
127. |
Tadeusz |
PRAXMAJER |
10053580457 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior |
Tylko start wspólny |
128. |
Kajetan |
WĄSOWICZ |
10064291580 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
129. |
Ludwik |
KNAPIŃSKI |
10064291681 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Tylko start wspólny |
130. |
Adam |
MARCINIAK |
10064292893 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
131. |
Mateusz |
KONWIŃSKI |
10057439340 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Tylko start wspólny |
132. |
Bartosz |
OLEKSIAK |
10063604500 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
133. |
Łukasz |
NOWAK |
10062375024 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Tylko start wspólny |
134. |
Kamil |
TAUZOWSKI |
10129831147 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Tylko start wspólny |
135. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
PTC PABIANICE |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
136. |
Michał |
BOROWSKI |
10058019926 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
Tylko start wspólny |
137. |
Mateusz |
DEREŃ |
10055496310 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
Tylko start wspólny |
138. |
Igor |
HALICKI |
10092929115 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
139. |
Jakub |
DUDEK |
10115679251 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
140. |
Mateusz |
URYGA |
10058435915 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior |
Tylko start wspólny |
141. |
Lukas |
GISA |
10062955004 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
Tylko start wspólny |
142. |
Łukasz |
CIECIOR |
10062955105 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
Tylko start wspólny |
143. |
Szymon |
PTAK |
10054544292 |
MLKS WIELUŃ |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
144. |
Piotr |
KUŚ |
10054542272 |
MLKS WIELUŃ |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
145. |
Karol |
STAŃKO |
10106864981 |
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
146. |
Bartłomiej |
BORKOWSKI |
10066180555 |
WMKS OLSZTYN |
Junior |
Tylko start wspólny |
147. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
148. |
Mateusz |
OLEJNIK |
10053903587 |
KTK KALISZ |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
149. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior |
Tylko start wspólny |
150. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior |
Tylko start wspólny |
151. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
152. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
153. |
Tobiasz |
WIRTEK |
10064688169 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
Tylko start wspólny |
154. |
Adrian |
BRODAWKA |
10106971378 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior |
Tylko start wspólny |
155. |
Filip |
GRUSZCZYŃSKI |
10078001522 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
156. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
157. |
Krzysztof |
PYTLIK |
10078001623 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
Tylko start wspólny |
158. |
Michał |
WALOSZEK |
10059584151 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
Tylko start wspólny |
159. |
Filip |
SURDYK |
10090424087 |
KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
Junior |
Tylko start wspólny |
160. |
Mateusz |
ROZPĘDOWSKI |
10063367454 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior |
Tylko start wspólny |
161. |
Szymon |
MACIEJEWSKI |
10055125888 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
162. |
Dawid |
WIKA-CZARNOWSKI |
10065294825 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
163. |
Krzysztof |
KAJTEK |
10056598167 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
Tylko start wspólny |
164. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
165. |
Rafał |
STASZCZAK |
10059717527 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
166. |
Wiktor |
KUREK |
10076700207 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
Tylko start wspólny |
167. |
Kamil |
ZIELIŃSKI |
10079372050 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
168. |
Kacper |
HINZ |
10080741669 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
Tylko start wspólny |
169. |
Igor |
WŁODARCZYK |
10062060782 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
170. |
Adam |
PAWŁOWSKI |
10058461072 |
ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX |
Junior |
Tylko start wspólny |
171. |
Franciszek |
KOCUR |
10093070975 |
UKS AVATAR |
Junior |
Tylko start wspólny |
172. |
Jakub |
JANKOWSKI |
10099808334 |
UKS AVATAR |
Junior |
Tylko start wspólny |
173. |
Marek |
FILAPEK |
10091373273 |
UKS AVATAR |
Junior |
Tylko start wspólny |
174. |
Mikołaj |
SZULIK |
10064325128 |
UKS AVATAR |
Junior |
Tylko start wspólny |
175. |
Kamil |
HANDZLIK |
10091273950 |
UKS AVATAR |
Junior |
Tylko start wspólny |
176. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
177. |
Mateusz |
CISZYK |
10125703694 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Tylko start wspólny |
178. |
Tomasz |
LISTWOŃ |
10080288601 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
179. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Tylko start wspólny |
180. |
Jakub |
DUDKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Tylko start wspólny |
181. |
Mikołaj |
SKORUPIŃSKI |
10059736725 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Tylko start wspólny |
182. |
Stanisław |
MAĆKOWIAK |
10125703492 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Tylko start wspólny |
183. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
184. |
Patryk |
STRUCZAK |
10080287890 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
185. |
Łukasz |
JUSZCZAK |
10067251090 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
186. |
Paweł |
WIĘCZKOWSKI |
10065510750 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
187. |
Marsel |
PACH |
10074266214 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
188. |
Tomasz |
SZULSKI |
10106793041 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
189. |
Igor |
KUJAWA |
10083167578 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Junior |
Tylko start wspólny |
190. |
Dominik |
WRÓBEL |
10094317932 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDZ |
Junior |
Tylko start wspólny |
191. |
Igor |
RYDZYŃSKI |
10079004157 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDZ |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
192. |
Marek |
KAPELA |
10063942279 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI NDM |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
193. |
Kacper |
WIERZCHOWSKI |
10080706913 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI NDM |
Junior |
Tylko start wspólny |
194. |
Karol |
WAWRZYCZEK |
10091274657 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
195. |
Jan |
GŁOWACKI |
10092770679 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Jazda na czas + start wspólny |
196. |
Kacper |
KRUPA |
10084233871 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Tylko start wspólny |
197. |
Kamil |
MOTYKA |
10107633103 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Tylko start wspólny |
198. |
Mikołaj |
SOBOL |
10112555144 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Tylko start wspólny |
199. |
Patryk |
ŁOBOZ |
10091180283 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior |
Tylko start wspólny |
200. |
Damian |
BIENIEK |
10053443748 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
201. |
Patryk |
GIERACKI |
10015850689 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
202. |
Robert |
KENDZIA |
10055178028 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
203. |
Szymon |
ŁAPSA |
10093053191 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
204. |
Jakub |
MAŁACHOWSKI |
10058358618 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
205. |
Karol |
MATYSIAK |
10096376958 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
206. |
Miłosz |
MIELCZAREK |
10053894291 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
207. |
Piotr |
MIERZYŃSKI |
10023567849 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
208. |
Michał |
MILIAN |
10058700138 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
209. |
Antoni |
OLSZAR |
10054902384 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
210. |
Konrad |
PANGLISZ |
10085511241 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
211. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
212. |
Adrian |
BANASZEK |
10007994932 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
213. |
Alan |
BANASZEK |
10010994932 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
214. |
Norbert |
BANASZEK |
10010957445 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
215. |
Marceli |
BOGUSŁAWSKI |
10009547511 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
216. |
Piotr |
BROŻYNA |
10009765254 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
217. |
Marcin |
BUDZIŃSKI |
10011026860 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
218. |
Tomasz |
BUDZIŃSKI |
10009883068 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
219. |
Jakub |
KACZMAREK |
10008730283 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
220. |
Tobiasz |
PAWLAK |
10009350275 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
221. |
Adam |
STACHOWIAK |
10006061369 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
222. |
Daniel |
STANISZEWSKI |
10009726050 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
223. |
Artur |
SOWIŃSKI |
10009869630 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
224. |
Artur |
SOWIŃSKI |
10009869630 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
225. |
Szymon |
REKITA |
10008691988 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
226. |
Szymon |
KRAWCZYK |
10010807093 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
227. |
Mateusz |
GRABIS |
10007951859 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
228. |
Mateusz |
KOSTAŃSKI |
10015849174 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
229. |
Krzysztof |
PARMA |
10014694167 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
230. |
Paweł |
CIEŚLIK |
10003037494 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
231. |
Jakub |
MURIAS |
10015092978 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
232. |
Patryk |
STOSZ |
10007951455 |
VOSTER ATS TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
233. |
Michał |
PODLASKI |
10005606984 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
234. |
Jan |
MIAZGA |
10015922229 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
235. |
Mateusz |
MANOWSKI |
10056303733 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
236. |
Szymon |
JANICKI |
10058358820 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
237. |
Mateusz |
RAJTAK |
10055080523 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
238. |
Jan |
SZARY |
10051885179 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
239. |
Adrian |
KOWALCZYK |
10055209754 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
240. |
Jan |
FIJAK |
10054537525 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
241. |
Patryk |
DĄBSKI |
10053810631 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
242. |
Marcin |
ZARĘBSKI |
10055098408 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
243. |
Kacper |
MACIEJUK |
10059241116 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
244. |
Ignacy |
CHMIELEWSKI |
10054529542 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
245. |
Szymon |
KORNIAK |
10059184027 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
246. |
Michał |
SĘDZIELEWSKI |
10055125585 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
247. |
Karol |
WAWRZYNIAK |
10051473941 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
248. |
Antoni |
GAŃKO |
10015847760 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
249. |
Jakub |
ŻUREK |
10092271434 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
250. |
Tomasz |
BALA |
10009414438 |
K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
251. |
Piotr |
PĘKALA |
10015064686 |
SANTIC WIBATECH CONTINENTAL TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
252. |
Bartosz |
RUDYK |
10010184172 |
SANTIC WIBATECH CONTINENTAL TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
253. |
Bartlomiej |
PROĆ |
10015848770 |
SANTIC WIBATECH CONTINENTAL TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
254. |
Paweł |
SZÓSTKA |
10015851400 |
SANTIC WIBATECH CONTINENTAL TEAM |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
255. |
Kamil |
GRADEK |
10005750262 |
BAHRAIN - VICTORIOUS |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
256. |
Filip |
MACIEJUK |
10015329923 |
BAHRAIN - VICTORIOUS |
Elita Mężczyzn |
Jazda na czas + start wspólny |
257. |
Łukasz |
SZYMAŃSKI |
10059371963 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
258. |
Jakub |
KAMIŃSKI |
10055146100 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
259. |
Damian |
SŁAWEK |
10009424744 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
260. |
Sebastian |
BOROWSKI |
10061027835 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
261. |
Adrian |
KRUPA |
10015060949 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
262. |
Mateusz |
POMASKI |
10015850083 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
263. |
Grzegorz |
PAWLAK |
10014573929 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
264. |
Dzmitry |
PRUDNIKAU |
10054905822 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
265. |
Paweł |
BERNAS |
10006492314 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
266. |
Piotr |
BRZÓZKA |
10005353572 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
267. |
Michał |
GLANZ |
10058802087 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
268. |
Krzysztof |
ŁUKASIK |
10010092832 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
269. |
Krzysztof |
ŁUKASIK |
10010092832 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
270. |
Krzysztof |
ŁUKASIK |
10010092832 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
271. |
Karol |
OSTASZEWSKI |
10015773392 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
272. |
Michał |
PALUTA |
10007946506 |
JBG2 CRYOSPACE |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
273. |
Mateusz |
NIEBORAS |
10016015892 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Elita Mężczyzn |
Tylko start wspólny |
274. |
Alicja |
ULATOWSKA |
10059835947 |
LUDOWY KOLARSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PSZCZYNA |
Elita Kobiet |
Tylko start wspólny |
275. |
Daria |
PIKULIK |
10009988556 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
276. |
Kaja |
RYSZ |
10048851204 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
277. |
Agnieszka |
SKALNIAK-SÓJKA |
10011115372 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
278. |
Monika |
BRZEŹNA |
10007474135 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
279. |
Katarzyna |
WILKOS |
10008702294 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
280. |
Nikol |
PŁOSAJ |
10009232966 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Tylko start wspólny |
281. |
Łucja |
MIEDZIŃSKA |
10008690271 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Tylko start wspólny |
282. |
Wiktoria |
PIKULIK |
10010201148 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
283. |
Karolina |
KARASIEWICZ |
10006902643 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
284. |
Patrycja |
LORKOWSKA |
10009882967 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
285. |
Dorota |
PRZĘZAK |
10015833515 |
TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM |
Elita Kobiet |
Jazda na czas + start wspólny |
286. |
Jagoda |
SZABELSKA |
10107056759 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Elita Kobiet |
Tylko start wspólny |
287. |
Marta |
TUROBOŚ |
10007882646 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Elita Kobiet |
Tylko start wspólny |