Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Justyn |
KIRŁA |
10064319165 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
1. |
Kamila |
WÓJCIKIEWICZ |
10062009151 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
2. |
Patrycja |
KUTER |
10116217094 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
2. |
Katarzyna |
KORNASIEWICZ |
10096306129 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
3. |
Marek, |
TORLA |
10129765671 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
3. |
Arian |
NOGAL |
10129768196 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
4. |
Adam |
BRZOZOWSKI |
10060749666 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
4. |
Tomasz |
BALA |
10009414438 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
5. |
Daniel |
MAJEWSKI |
10106971176 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
5. |
Leszek |
PYRKA |
10116217300 |
KKT HETMAN LUBLIN |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
6. |
Nikodem |
URBAN |
10129662611 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
6. |
Maciej |
KWIATKOWSKI |
10015782284 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
7. |
Marcin |
GRUSZCZYŃSKI |
10129661496 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
7. |
Adam |
ŁOWIGUS |
10131204608 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
8. |
Łukasz |
ŚMIECH |
10129662308 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
8. |
Paweł |
SŁOMSKI |
10015064787 |
KS BRAILLE BYDGOSZCZ |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
9. |
Angelika |
BIEDRZYCKA |
10093994701 |
KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
9. |
Justyna |
BARA ŃSKA |
10131358794 |
KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
10. |
Jakub |
ŻUBKOWSKI |
10129609562 |
KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
10. |
Miłosz |
SZYPURA |
10129610067 |
KSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
11. |
Sławomir |
GRUSZKOWSKI |
10061926601 |
KSN OMEGA ŁÓDZ |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
11. |
Kazimierz |
DUBAS |
10061926703 |
KSN OMEGA ŁÓDZ |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
12. |
Monika |
GRZYBCZYŃSKA |
10094313787 |
KSN OMEGA ŁÓDZ |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
12. |
Anna |
RZĄSOWSKA |
10081548587 |
KSN OMEGA ŁÓDZ |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
13. |
Piotr |
KOŁODZEJCZUK |
10008873258 |
OKS WARMIA I MAZURY |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
13. |
Marcin |
BIAŁOBŁOCKI |
10003318188 |
OKS WARMIA I MAZURY |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
14. |
Katarzyna |
ORZECHOWSKA |
10120566031 |
OKS WARMIA I MAZURY |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
14. |
Katarzyna |
MAKOWSKA |
10118107382 |
OKS WARMIA I MAZURY |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
15. |
Henryk |
GROSZKOWSKI |
10008475760 |
SNIS SYRENKA WARSZAWA |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
15. |
Jakub |
BARANOWSKI |
10062952172 |
SNIS SYRENKA WARSZAWA |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
16. |
Dominika |
PUTYRA |
10106618643 |
SNIS SYRENKA WARSZAWA |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
16. |
Anna |
WIESE |
10068705787 |
SNIS SYRENKA WARSZAWA |
Tandemy - Kobiety |
Jazda na czas + start wspólny |
17. |
Józef |
PLICHTA |
10060099564 |
SUDETY KŁODZKO |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
17. |
Władysław |
GŁADYSIAK |
10011891877 |
SUDETY KŁODZKO |
Tandemy - Mężczyźni |
Jazda na czas + start wspólny |
18. |
Paweł |
GRIDZKI |
10129713232 |
UKS LASKI |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
18. |
Jakub |
KOZICKI |
10055146504 |
UKS LASKI |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
19. |
Jakub |
JÓŹWIAK |
10129713939 |
UKS LASKI |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |
19. |
Zbigniew |
MACIEJEWSKI |
10081022262 |
UKS LASKI |
Tandemy - U23 |
Jazda na czas + start wspólny |