Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Miłosz |
MARCINIAK |
10097704141 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
2. |
Maria |
KUR |
10092579107 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Juniorka Młodsza |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
3. |
Igor |
BIENIEK |
10106930962 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
4. |
Bartosz |
BŁAŻOWSKI |
10081595976 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
5. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
6. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
7. |
Jakub |
RUDYK |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
8. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
9. |
Krystian |
SZTABA |
10107511447 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
10. |
Jakub |
BIENIEK |
10116576402 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
11. |
Radosław |
HOROSIEWICZ |
10127459701 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
12. |
Stanisław |
STELCZYK |
10106928740 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
13. |
Maciej |
SZWABER |
10119979785 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
14. |
Kayetan |
ZAWADZKI |
10106281567 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
15. |
Kacper |
SZAFRANIEC |
10115710876 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Żak |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
16. |
Grzegorz |
KITKOWSKI |
10083563359 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
17. |
Oskar |
STELCZYK |
10053452337 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
18. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
19. |
Maja |
KUBICA |
10088079923 |
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Młodziczka |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
20. |
Patryk |
STRUCZAK |
10080287890 |
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
21. |
Ignacy |
GOLONKO |
10117142537 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
22. |
Wiktor |
KORNIAK |
10079370232 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
23. |
Kacper |
HOPPA |
10056617163 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
24. |
Dawid |
ZARICZNY |
10077850362 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
25. |
Franciszek |
KACZOROWSKI |
10059181401 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
26. |
Eliasz |
BEDNAREK |
10060842222 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
27. |
Tomasz |
BŁAŻEJEWSKI |
10079371444 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
28. |
Jakub |
KASPAROW |
10058964866 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
29. |
Szymon |
WIŚNIEWSKI |
10079374373 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
30. |
Dawid |
ŁĄTKOWSKI |
10077899367 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
31. |
Dominik |
RATAJCZAK |
10063966733 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
32. |
Michał |
ŁUKOWSKI |
10078973239 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
33. |
Jan |
KACZMARZYK |
10077332424 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
34. |
Filip |
STRZELECKI |
10058964664 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
35. |
Hubert |
GRYGOWSKI |
10053416567 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
36. |
Herman |
DIDENKO |
10091725406 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
37. |
Serhii |
KOSTIUCHENKO |
10102503924 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
38. |
Szymon |
GAWARKIEWICZ |
10079369929 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
39. |
Nataniel |
CIBOROWSKI |
10080844531 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
40. |
Radim |
HUSIČKA |
10047353562 |
TJ SIGMA HRANICE |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
41. |
Šimon |
TRNA |
10051854463 |
TJ SIGMA HRANICE |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
42. |
Wiktor |
STANIEWSKI |
10066020507 |
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
43. |
Maciej |
ROGALSKI |
10106693617 |
STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM |
Młodzik |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
44. |
Agata |
FLIS |
10092049445 |
NIEZRZESZONA |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
45. |
Kinga |
TYSZKIEWICZ |
10078151567 |
MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA |
Juniorka Młodsza |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
46. |
Łukasz |
MACHNIEWICZ |
10080785725 |
LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
47. |
Amelia |
CIURZYŃSKA |
10120002724 |
LKS MAZOWSZE TERESIN |
Juniorka Młodsza |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
48. |
Bartosz |
MAKOWIECKI |
10120002320 |
LKS MAZOWSZE TERESIN |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
49. |
Dawid |
MAŃKOWSKI |
10120002522 |
LKS MAZOWSZE TERESIN |
Junior Młodszy |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
50. |
Eryk |
PRAXMAJER |
10053580457 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
51. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
52. |
Mateusz |
OLEJNIK |
10053903587 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
53. |
Vasyl |
VOLONSKYI |
10095795766 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
54. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
55. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
56. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
57. |
Julia |
WUDNIAK |
10059283956 |
KS ROMET BYDGOSZCZ |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
58. |
Żaklina |
SAGANOWSKA |
10059282845 |
KS ROMET BYDGOSZCZ |
Juniorka Młodsza |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
59. |
Mateusz |
CZAPLICKI |
10113018831 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
60. |
Karol |
KUSY |
10055094162 |
KLTC KONIN |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
61. |
Filip |
BIERNACKI |
10051903872 |
KLTC KONIN |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
62. |
Michał |
RZĄCA |
10058975778 |
KLTC KONIN |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
63. |
Konrad |
WALINIAK |
10054658874 |
KLTC KONIN |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
64. |
Kamil |
KUDLIŃSKI |
10064842157 |
KLTC KONIN |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
65. |
Gabriel |
KLEPACKI |
10098821863 |
KLTC KONIN |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
66. |
Igor |
KIEREJEWSKI |
10106727868 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
67. |
Gabriel |
SĘDZIAK |
10097313313 |
KLTC KONIN |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
68. |
Roksana |
MIKORSKA |
10081711265 |
KLTC KONIN |
Juniorka Młodsza |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
69. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
U-23 M |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
70. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
71. |
Julia |
GAJDZIK |
10062633789 |
JURA BIKE CZĘSTOCHOWA |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
72. |
Oliwia |
SKRZYPIEC |
10111475818 |
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK |
Młodziczka |
Start 11.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
73. |
Igor |
KUJAWA |
10083167578 |
GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
74. |
Dawid |
WIKA-CZARNOWSKI |
10065294825 |
FLANDERS COLLOR GALLOO TEAM |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
75. |
Dominik |
JEDYNAK |
10083958029 |
DOMIN SPORT |
Junior Młodszy |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
76. |
Jakub |
OBITKO |
10056326567 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
77. |
Paweł |
WIECZOREK |
10058837857 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
78. |
Przemysław |
KOTULSKI |
10051873762 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
U-23 M |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
79. |
Antoni |
KIDA |
10055237945 |
CANNIBAL TEAM |
Junior |
Start 11-12.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
80. |
Miłosz |
BŁASZCZYK |
10104930641 |
BOGDZIEWICZ TEAM |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
81. |
Michał |
CEGLEWSKI |
10066315244 |
AMG CYBINKA TEAM |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
82. |
Stanisław |
OGIEJKO |
10059272034 |
AMG CYBINKA TEAM |
Junior |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |
83. |
Maja |
JÓZKOWICZ |
10068768132 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Juniorka Młodsza |
Start 12.06.2022 - Start wspólny |