Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Jacek |
ŻYTOWIECKI |
10091727426 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
2. |
Tymoteusz |
ZYGMUNT |
10079366693 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
3. |
Bruno |
ZYGMUNT |
10104507578 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
4. |
Kamil |
ŹRÓBEK-RÓŻAŃSKI |
10094214666 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
5. |
Emil |
ŻMIJEWSKI |
10111504009 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
6. |
Mateusz |
ZIEMNICKI |
10112556760 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
7. |
Igor |
ZIEMBA |
10066410426 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
8. |
Mateusz |
ZIELIŃSKI |
10096846396 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
9. |
Igor |
ZIEHM |
10106737568 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
10. |
Bartosz |
ZELCER |
10111644354 |
ZTS GLINNIK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
11. |
Oskar |
ZALEWSKI |
10116203758 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
12. |
Lucyna |
ZADROŻNA |
10112718933 |
LUKS ""ROSPONDEK" ŻYROWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
13. |
Wiktor |
ZACHRADNIK |
10104878606 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
14. |
Arsenii |
YELASHKO |
10104932964 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
15. |
Rafał |
WYPIOR |
10098081229 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
16. |
Szymon |
WRONA |
10079492490 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
17. |
Paweł |
WRÓBLEWSKI |
10064688270 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
18. |
Dominik |
WRÓBEL |
10094317932 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
19. |
Wiktor |
WOŻNIAK |
10055091536 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
20. |
Adam |
WOŹNIAK |
10054308866 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
21. |
Alan |
WOSZCZYK |
10115700065 |
PTC PABIANICE |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
22. |
Igor |
WOLSKI |
10107082425 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
23. |
Marcel |
WOLSKI |
10081663169 |
GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
24. |
Marcel |
WOŁOWIEC |
10109311203 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
25. |
Karol |
WITOMSKI |
10102252431 |
LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
26. |
Maksymilian |
WIŚNIEWSKI |
10106739588 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
27. |
Tobiasz |
WIRTEK |
10064688169 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
28. |
Kacper |
WIĘCKOWSKI |
10092337516 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
29. |
Franciszek |
WEŻGOWIEC |
10092645892 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
30. |
Bartosz |
WERETA |
10107154163 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
31. |
Fryderyk |
WĘGRZYN |
10106641578 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
32. |
Wojciech |
WĘGLORZ |
10054528532 |
KLUB KOLARSKI ŻORY |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
33. |
Karol |
WAWRZYCZEK |
10091274657 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
34. |
Kajetan |
WĄSOWICZ |
10064291580 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
35. |
Jakub |
WALENTOWSKI |
10108576528 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
36. |
Krzysztof |
WALCZAK |
10056470047 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
37. |
Wojciech |
URBANOWICZ |
10090398829 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
38. |
Jeremiasz |
TWARDOCH |
10102548077 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
39. |
Maciej |
TOPA |
10112555548 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
40. |
Szymon |
TERLECKI |
10093072793 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
41. |
Szymon |
TELISZEWSKI |
10009825979 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
42. |
Kamil |
TAUZOWSKI |
10129831147 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
43. |
Piotr |
TAUZOWSKI |
10129831046 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
44. |
Łukasz |
SZYMAŃSKI |
10059371963 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
45. |
Miłosz |
SZWED |
10107049584 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
46. |
Tomasz |
SZULSKI |
10106793041 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
47. |
Dawid |
SZULIK |
10111240893 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
48. |
Mikołaj |
SZULIK |
10064325128 |
UKS AVATAR |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
49. |
Franciszek |
SZMIDT |
10128345229 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
50. |
Sebastian |
SZKLAREK |
10099296288 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
51. |
Krzysztof |
SZEWC |
10090753382 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
52. |
Dawid |
SZCZUREK |
10056478030 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
53. |
Urszula |
SZAWIEL |
10080017001 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
54. |
Urszula |
SZAWIEL |
10080017001 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
55. |
Jan |
SZARY |
10051885179 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
56. |
Maksymilian |
SYRYCZYŃSKI |
10109600583 |
PTC PABIANICE |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
57. |
Rafał |
ŚWITALSKI |
10107732830 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
58. |
Ireneusz |
STYZIŃSKI |
10100700431 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
59. |
Michał |
STUPAŁA |
10086303813 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
60. |
Michał |
STRZELECKI |
10080788957 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
61. |
Szymon |
STRZĄDAŁA |
10120528241 |
LUKS PSZCZYNA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
62. |
Piotr |
STRYJEWSKI |
10079492389 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
63. |
Jakub |
STRĘCZYWILK |
10113338824 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
64. |
David |
STELMASZYŃSKI |
10092546468 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
65. |
Aleksander |
STELMACH |
10118447394 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
66. |
Illia |
STEBELSKYI |
10128359474 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
67. |
Rafał |
STASZCZAK |
10059717527 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
68. |
Marcel |
STANIK |
10110629692 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
69. |
Szymon |
SOWIŃSKI |
10118066158 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
70. |
Jakub |
SOSZKA |
10055218747 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
71. |
Maciej |
SORBIAN |
10110611104 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
72. |
Michał |
SOŁTYS |
10100645766 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
73. |
Kacper |
SOLECKI |
10095339159 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
74. |
Antoni |
SOKÓŁ |
10085168408 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
75. |
Mikołaj |
SOBOL |
10112555144 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
76. |
Antoni |
ŚMICH |
10092645993 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
77. |
Aleksander |
ŚLĄCZKA |
10085376148 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
78. |
Bartosz |
SKWAREK |
10082455943 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
79. |
Maciej |
SKROŃSKI |
10106830124 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
80. |
Mikołaj |
SKORUPIŃSKI |
10059736725 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
81. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
82. |
Linda |
SÍTKOVÁ |
10106025327 |
ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
83. |
Wiktor |
SITEK |
10127799605 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
84. |
Mikołaj |
SIKORSKI |
10106830225 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
85. |
Yurii |
SHCHERBAN |
10090717111 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
86. |
Mikołaj |
SEREDNICKI |
10085376249 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
87. |
Agata |
SEKTA |
10111176835 |
UKS AVATAR |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
88. |
Wanessa |
RZEPPA |
10118518321 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
89. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
90. |
Jakub |
RZECHUŁA |
10094234672 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
91. |
Igor |
RYDZYŃSKI |
10079004157 |
KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
92. |
Oskar |
RYBAK |
10096734040 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
93. |
Łukasz |
RUTKOWSKI |
10111179562 |
UKS AVATAR |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
94. |
Mateusz |
RUTKOWSKI |
10116330262 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
95. |
Dawid |
RUTKOWICZ |
10105608732 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
96. |
Mateusz |
ROZPĘDOWSKI |
10063367454 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
97. |
Bartosz |
ROZNER |
10102389039 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
98. |
Maciej |
ROSTKOWSKI |
10062363910 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
99. |
Jakub |
ROJEK |
10096352407 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
100. |
Maciej |
ROGALSKI |
10106693617 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
101. |
Michał |
ROCHOWICZ |
10113752486 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
102. |
Dominik |
RATAJ |
10129718686 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
103. |
Maksymilian |
RADOSZ |
10083073208 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
104. |
Dawid |
RADKIEWICZ |
10085288242 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
105. |
Adrian |
PYSIK |
10094427460 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
106. |
Kacper |
PTASZYŃSKI |
10109171965 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
107. |
Szymon |
PTAK |
10054544292 |
MLKS WIELUŃ |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
108. |
Jakub |
PRZEDLACKI |
10091513420 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
109. |
Filip |
PROKOPYSZYN |
10048871917 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
110. |
Tadeusz |
PRAXMAJER |
10053580457 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
111. |
Mikołaj |
POŻYCZKA |
10091726820 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
112. |
Szymon |
POMIAN |
10055588357 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
113. |
Magdalena |
POLAŃSKA |
10097308057 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
114. |
Wojciech |
PŁONKA |
10107786784 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
115. |
Kamil |
PŁATEK |
10112554740 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
116. |
Oskar |
PIASECKI |
10080836144 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
117. |
Bartosz |
PEWNIAK |
10106922979 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
118. |
Błażej |
PAWLIK |
10107257530 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
119. |
Klára |
PALAGYIOVÁ |
10092333775 |
ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
120. |
Szymon |
PAŁAC |
10124894756 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
121. |
Erik |
PACHOLEC |
10080786129 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
122. |
Jakub |
PACHOLEC |
10080786230 |
ZTS GLINNIK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
123. |
Marsel |
PACH |
10074266214 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
124. |
Miłosz |
OŚKO |
10059397326 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
125. |
Adrian |
ORIAN-SZPAK |
10054621589 |
LUKS ""ROSPONDEK" ŻYROWA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
126. |
Maria |
ORIAN |
10100550382 |
LUKS ""ROSPONDEK" ŻYROWA |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
127. |
Bartosz |
OLEKSIAK |
10063604500 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
128. |
Piotr |
OLECH |
10126790401 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
129. |
Aleksandra |
OLECH |
10129022310 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
130. |
Lucjan |
NOWICKI |
10101865643 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
131. |
Filip |
NOWAK |
10119831255 |
UKS STOBRAWA KLUCZBORK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
132. |
Łukasz |
NOWAK |
10062375024 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
133. |
Maciej |
NOCEŃ |
10053810833 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
134. |
Dariusz |
NIEWIADOMY |
10056478232 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
135. |
Adrian |
NIEWIADOMSKI |
10129549342 |
PTC PABIANICE |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
136. |
Filip |
MUSZAK |
10086476995 |
LUDOWY KLUB KOLARSKI "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
137. |
Franciszek |
MUMOT |
10094404222 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
138. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
139. |
Jan |
MRÓZ |
10108153263 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
140. |
Mikołaj |
MROCZKOWSKI |
10094399168 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
141. |
Kamil |
MOTYKA |
10107633103 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
142. |
Jan |
MODZELEWSKI |
10058818255 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
143. |
Igor |
MITORAJ |
10106695334 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
144. |
Michał |
MILIAN |
10058700138 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
145. |
Miłosz |
MIELCZAREK |
10053894291 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
146. |
Karol |
MATYSIAK |
10096376958 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
147. |
Mateusz |
MASZKOWSKI |
10107080405 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
148. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
149. |
Jakub |
MAROSZEK |
10122014260 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
150. |
Adam |
MARCINIAK |
10064292893 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
151. |
Amadeusz |
MARCINIAK |
10104636106 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
152. |
Miłosz |
MARCINIAK |
10097704141 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
153. |
Karolina |
MANNSFELD |
10118540448 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
154. |
Olivier |
MAŃKA |
10113602744 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
155. |
Władysław |
MAŃKA |
10094427763 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
156. |
Bartosz |
MAŁKIEWICZ |
10054626946 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
157. |
Kacper |
MAJEWSKI |
10053953808 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
158. |
Maciej |
MAJCHRZAK |
10100585344 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
159. |
Stanisław |
MAĆKOWIAK |
10125703492 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
160. |
Szymon |
MACIEJEWSKI |
10055125888 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
161. |
Jakub |
MACIEJEWSKI |
10117252065 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
162. |
Karolina |
MACIEJEWSKA |
10007059082 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
163. |
Karolina |
MACIEJEWSKA |
10107059082 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
164. |
Łukasz |
MACHNIEWICZ |
10080785725 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
165. |
Viktor |
LYSTSEV |
10128350582 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
166. |
Wiktor |
LUTOWSKI |
10109170450 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
167. |
Mateusz |
LURKA |
10112769251 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
168. |
Mateusz |
LUKOSZEK |
10115940646 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
169. |
Maciej |
LOMANIA |
10118147192 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
170. |
Patryk |
ŁOBOZ |
10091180283 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
171. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
172. |
Mikołaj |
LISTWOŃ |
10091867771 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior Młodszy M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
173. |
Błażej |
LIMAŃSKI |
10059377522 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
174. |
Dawid |
LEWANDOWSKI |
10085617032 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
175. |
Michał |
LEGUTKO |
10096851046 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
176. |
Mikołaj |
LEGIEĆ |
10088929176 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
177. |
Szymon |
LASOTA |
10108530452 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
178. |
Kacper |
ŁAPIŃSKI |
10056474592 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
179. |
Zofia |
LAMIK |
10102548077 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
180. |
Tomasz |
ŁAMASZEWSKI |
10019980900 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
181. |
Jan |
KYAS |
10092333977 |
ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
182. |
Malwina |
KWIATKOWSKA |
10093190308 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
183. |
Piotr |
KUŚ |
10054542272 |
MLKS WIELUŃ |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
184. |
Filip |
KURDYNOWSKI |
10127170721 |
LUDOWY KLUB KOLARSKI "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
185. |
Tymoteusz |
KULESA |
10094214565 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
186. |
Aleksander |
KUCHARCZYK |
10102179881 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
187. |
Wiktor |
KUBICA |
10102033169 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
188. |
Igor |
KUBAS |
10088933018 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
189. |
Dominik |
KRZYŚKÓW |
10097684943 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
190. |
Kacper |
KRUPA |
10084233871 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
191. |
Aleksander |
KRUKOWSKI |
10058461173 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
192. |
Michał |
KRÓLICKI |
10092401978 |
LUDOWY KLUB KOLARSKI "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
193. |
Ryszard |
KRAWIEC |
10119511761 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
194. |
Denis |
KRAUZ |
10120145089 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
195. |
Jerzy |
KOZŁOWSKI |
10107202865 |
LUKS PSZCZYNA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
196. |
Kacper |
KOZAK |
10092493221 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
197. |
Jakub |
KOWALSKI |
10107080405 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
198. |
Adrian |
KOWALCZYK |
10055209754 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
199. |
Mateusz |
KOTARA |
10106971681 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
200. |
Jakub |
KOT |
10127799403 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
201. |
Szymon |
KOSUŃ |
10080777742 |
PTC PABIANICE |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
202. |
Joachim |
KOSTKOWSKI |
10094212646 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
203. |
Gracjan |
KORZENIEWSKI |
10097845702 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
204. |
Mateusz |
KONWIŃSKI |
10057439340 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
205. |
Dawid |
KOLEBACZ |
10103335393 |
MLKS WIELUŃ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
206. |
Adrian |
KOLBUSZ |
10115883961 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
207. |
Stanisław |
KOCUR |
10093061679 |
UKS AVATAR |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
208. |
Franciszek |
KOCUR |
10093070975 |
UKS AVATAR |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
209. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
210. |
Ludwik |
KNAPIŃSKI |
10064291681 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
211. |
Natan |
KIEŁBASKA |
10088926651 |
UKS CENTRUM NOWA RUDA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
212. |
Matvii |
KHATSYNSKYI |
10092987820 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
213. |
Robert |
KENDZIA |
10055178028 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
214. |
Paweł |
KAŹMIERCZAK |
10079237765 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
215. |
Konrad |
KAZIMIEROWICZ |
10091474317 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
216. |
Konrad |
KAZIMIEROWICZ |
10091474317 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
217. |
Karol |
KAWALA |
10090318296 |
KS AGROS ZAMOŚĆ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
218. |
Bartłomiej |
KAMIŃSKI |
10116599337 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
219. |
Jakub |
KAMIŃSKI |
10055146100 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
220. |
Michał |
KALINOWSKI |
10013697188 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
221. |
Kacper |
KACZMARCZYK |
10092337617 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
222. |
Bartosz |
JUSZCZAK |
10097431531 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
223. |
Paweł |
JURCZYK |
10106823858 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
224. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
225. |
Jan |
JĘDRYCZKA |
10111779246 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Młodzik M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
226. |
Tomasz |
JASKUŁA |
10115872140 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
227. |
Jakub |
JANKOWSKI |
10099808334 |
UKS AVATAR |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
228. |
Szymon |
JANICKI |
10058358820 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
229. |
Aleksander |
JAŁOWSKI |
10089246549 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
230. |
Radosław |
JAKUBCZAK |
10094403717 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
231. |
Piotr |
JACZUN |
10094578620 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
232. |
Mateusz |
JABŁOŃSKI |
10116311266 |
UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
233. |
Szymon |
ILSKI |
10059923045 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
234. |
Bartosz |
HŁOND |
10092645690 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
235. |
Jan |
HELLER |
10119330289 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
236. |
Szymon |
HAPONIK |
10094212747 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
237. |
Igor |
HALICKI |
10092929115 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
238. |
Marcin |
HALBINA |
10093712589 |
LUKS PSZCZYNA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
239. |
Nikodem |
GWÓŹDŹ |
10093058144 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
240. |
Filip |
GRUSZCZYŃSKI |
10078001522 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
241. |
Paweł |
GROYECKI |
10107295926 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
242. |
Szymon |
GRABOWY |
10108234503 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
243. |
Krystian |
GÓRSKI |
10064697263 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
244. |
Piotr |
GOGOL |
10112442582 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
245. |
Piotr |
GOGOL |
10112442582 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
246. |
Jan |
GŁOWACKI |
10092770679 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
247. |
Maciej |
GŁOWACKI |
10105097965 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
248. |
Lukas |
GISA |
10062955004 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
249. |
Maksymilian |
GINTER |
10092687625 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
250. |
Kacper |
GIERYK |
10056266549 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
251. |
Lukas |
GIEROK |
10089605449 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
252. |
Hubert |
GĘBKA |
10118180841 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
253. |
Klaudiusz |
GARBOLIŃSKI |
10128342401 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
254. |
Ksawery |
GANCARZ |
10108234604 |
UKKS IMIELIN TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
255. |
Mateusz |
GAJDULEWICZ |
10059391363 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
256. |
Jakub |
GADECKI |
10099296894 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
257. |
Michał |
FRIEDRICH |
10093120687 |
WMKS OLSZTYN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
258. |
Matouš |
FILGAS |
10092334078 |
ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
259. |
Marek |
FILAPEK |
10091373273 |
UKS AVATAR |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
260. |
Bohdana |
FIL |
10088986063 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
261. |
Bohdana |
FIL |
10088986063 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
262. |
Mike |
FABISZ |
10111675474 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
263. |
Jakub |
FABIŚ |
10059566266 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
264. |
Natalia |
DZOLOS |
10092597493 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
265. |
Natalia |
DZOLOS |
10092597493 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
266. |
Mikołaj |
DZIADURA |
10097845500 |
LUDOWY KLUB KOLARSKI "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
267. |
Mateusz |
DYK |
10109524502 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
268. |
Mateusz |
DYK |
10109524502 |
TC CHROBRY GŁOGÓW |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
269. |
Olgierd |
DUROWICZ |
10107067772 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
270. |
Jakub |
DUDKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
271. |
Jakub |
DUDKOWIAK |
10115802119 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
272. |
Patryk |
DUDA |
10127799706 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
273. |
Sabina |
DRESZER |
10112000527 |
LUKS ""ROSPONDEK" ŻYROWA |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
274. |
Marcel |
DOBOSZ |
10126217390 |
GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
275. |
Marcin |
DĄBROWSKI |
10107068580 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
276. |
Maksymilian |
DĄBROWSKI |
10114971757 |
PTC PABIANICE |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
277. |
Szymon |
CZERNIECKI |
10074404135 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
278. |
Wiktor |
CZEKAY |
10097702727 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
279. |
Mateusz |
CYWIŃSKI |
10058950621 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
280. |
Bartosz |
CYGAN |
10085799514 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
281. |
Mateusz |
CISZYK |
10125703694 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
282. |
Piotr |
CIOSEK |
10119363534 |
MLKS WIELUŃ |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
283. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
284. |
Mateusz |
CIOŁEK |
10107746166 |
L.U.K.S.DWOJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
285. |
Franciszek |
CIERPIKOWSKI |
10097345241 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
286. |
Łukasz |
CIECIOR |
10062955105 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
287. |
Anna |
CIECIOR |
10100491172 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
288. |
Jacek |
CIECIOR |
10123701555 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
289. |
Kacper |
CHUDY |
10106930457 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
290. |
Paweł |
CHROMIK |
10115871736 |
UKS FENIKS RYDUŁTOWY |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
291. |
Arkadiusz |
CHARCZUK |
10069033163 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
292. |
Kacper |
CENTKA |
10055079816 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
293. |
Michał |
BYLEWSKI |
10021390127 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
294. |
Marcin |
BURZAWA |
10092303665 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
U-23 M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
295. |
Wiktor |
BUGAJ |
10112553730 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
296. |
Dawid |
BUDNY |
10093075928 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
297. |
Wojciech |
BUĆKO |
10092445327 |
LUDOWY KLUB KOLARSKI "WARMIA" BISKUPIEC |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
298. |
Jan |
BRUCHWALSKI |
10004986316 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
299. |
Adam |
BRONAKOWSKI |
10083311159 |
WMKS OLSZTYN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
300. |
Karolina |
BROJ |
10107787592 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
301. |
Bartosz |
BRODZIK |
10127797985 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
302. |
Adrian |
BRODAWKA |
10106971378 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
303. |
Antoni |
BREAK-KEMPCZYŃSKI |
10056473986 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
304. |
Bartłomiej |
BORKOWSKI |
10066180555 |
WMKS OLSZTYN |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
305. |
Hubert |
BLOKESZ |
10121606254 |
UKS AVATAR |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
306. |
Mateusz |
BŁASZAK |
10112803001 |
UKS TFP JEDYNKA KÓRNK |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
307. |
Antoni |
BIŁYK |
10093074817 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
308. |
Karol |
BIES |
10093734518 |
LUKS PSZCZYNA |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
309. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
310. |
Jakub |
BIERNACKI |
10080681348 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
311. |
Piotr |
BIEŃKOWSKI |
10102195039 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
312. |
Piotr |
BIEŃKOWSKI |
10102195039 |
LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
313. |
Konrad |
BICZYK |
10104428463 |
LUKS TRÓJKA PIASECZNO |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
314. |
Jan |
BIAŁOWĄS |
10119921787 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
315. |
Bruno |
BAŚCIK |
10083344101 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
316. |
Adam |
BARSZNICA |
10107068782 |
STAJNIA ROWEROWA INTER CARS TEAM |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
317. |
Kacper |
BANASZEK |
10104506770 |
GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
318. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
319. |
Maciej |
BAJDOR |
10108624321 |
PTC PABIANICE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
320. |
Jan |
BAJDOR |
10108624220 |
PTC PABIANICE |
Młodzik M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
321. |
Paweł |
BAJ |
10082426742 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
322. |
Bartłomiej |
BACIECZKO |
10054618660 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
323. |
Aniela |
AUGUSTYNIAK |
10113603451 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
324. |
Krzysztof |
ANTONOWICZ |
10068768233 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
325. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
326. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior M/K |
Start 04.06.2022 - Jazda indywidualna na czas |
327. |
Szymon |
AMBROZIK |
10093053090 |
WLKS KRAKUS - BBC CZAJA |
Junior Młodszy M/K |
Start 05.06.2022 - Start wspólny |
328. |
Ksawery |
ADASZAK |
10070382170 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
329. |
Adam |
ADAMOWICZ |
10097313212 |
GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
330. |
Jakub |
ABRAMEK |
10076780231 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy M/K |
Start 04-05.06.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |