Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
Dzień startowy |
1. |
Dawid |
WIKA-CZARNOWSKI |
10065294825 |
UKS JEDYNKA KÓRNIK |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
2. |
Antoni |
KIDA |
10055237945 |
CANNIBAL TEAM |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
3. |
Arkadiusz |
GAJDZIS |
10056001417 |
AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
4. |
Przemysław |
BOJARSKI |
10055997878 |
AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
5. |
Tomasz |
ANDRZEJCZAK |
10053952087 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY "GOSTYŃ" |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
6. |
Grzegorz |
KITKOWSKI |
10083563359 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
7. |
Oskar |
STELCZYK |
10053452337 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
8. |
Arkadiusz |
GAJDZIS |
10056001417 |
AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH |
Junior |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
9. |
Przemysław |
BOJARSKI |
10055997878 |
AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH |
Junior |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
10. |
Jan |
GADERA |
10080286981 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
11. |
Mateusz |
OLEJNIK |
10053903587 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
12. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
13. |
Adrian |
GORWA |
10077905532 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
14. |
Dominik |
GORZYNIK |
10127783538 |
PREMA |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
15. |
Igor |
MARUSZAK |
10112803607 |
GOMOLA PACK-CENTER |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
16. |
Vasyl |
VOLONSKYI |
10096796766 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
17. |
Vasyl |
VOLONSKYI |
10096796766 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
18. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
19. |
Mateusz |
WITWICKI |
10097703535 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
20. |
Tomasz |
SZULSKI |
10106793041 |
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
21. |
Oleksandr |
PERLOVSKYI |
10089637680 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
22. |
Kamil |
DOLAK |
10056467118 |
KTK KALISZ |
Junior |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
23. |
Tadeusz |
PRAXMAJER |
10053580457 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
24. |
Aleksandra |
GRUDZIŃSKA |
10082192124 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Juniorka |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
25. |
Alicja |
PURCHALAK |
10092546266 |
STC STARGARD |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
26. |
Weronika |
WĄSATY |
10092547074 |
STC STARGARD |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
27. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
28. |
Maja |
SZCZYGIELSKA |
10106687553 |
KLUB SPORTOWY "AGROS" ZAMOŚĆ |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
29. |
Maja |
SZCZYGIELSKA |
10106687553 |
KLUB SPORTOWY "AGROS" ZAMOŚĆ |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
30. |
Karolina |
SOWA |
10105994510 |
WMKS OLSZTYN |
Juniorka Młodsza |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
31. |
Kacper |
MIENTKI |
10079370838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
32. |
Krzysztof |
GURZYŃSKI |
10079758838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
33. |
Hubert |
GIL |
10091829274 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
34. |
Dobromir |
BAGNIEWSKI |
|
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
35. |
Artur |
KOWALSKI |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
36. |
Szymon |
GAWARKIEWICZ |
10079369929 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
37. |
Nataniel |
CIBOROWSKI |
10080844531 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
38. |
Igor |
KAMIŃSKI |
10080845541 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
39. |
Ignacy |
GOLONKO |
10117142537 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
40. |
Wiktor |
KORNIAK |
10079370232 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
41. |
Jan |
JACKOWIAK |
10081065510 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
42. |
Nikodem |
SIALKOWSKI |
10078981424 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
43. |
Wiktor |
STANIEWSKI |
10066020507 |
SKS REAL 64-STO |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
44. |
Jakub |
GADECKI |
10099296894 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
45. |
Michał |
STRZELECKI |
10080785725 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
46. |
Lukasz |
MACHNIEWICZA |
10080785725 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
47. |
Lukasz |
MACHNIEWICZA |
10080785725 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
48. |
Jakub |
MACIEJEWSKI |
10117252065 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
49. |
Mateusz |
CIOŁEK |
10107746166 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
50. |
Michał |
STRZELECKI |
10080785725 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
51. |
Lukasz |
MACHNIEWICZ |
10080785725 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
52. |
Jakub |
GADECKI |
10099296894 |
L.U.K.S. DWÓJKA STRYKÓW |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
53. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
54. |
Bartosz |
BŁAŻOWSKI |
10081595976 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
55. |
Krystian |
SZTABA |
10107511447 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
56. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
57. |
Antoni |
BIŁYK |
10093074817 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
58. |
Kacper |
KWIATEK |
10092337819 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
59. |
Szymon |
TERLECKI |
10093072793 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
60. |
Dominik |
JEDYNAK |
10083958029 |
DOMIN SPORT |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
61. |
Filip |
ASPADAREC |
10059032261 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
62. |
Maciej |
MAJCHRZAK |
10100585344 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
63. |
Wojciech |
PŁONKA |
10107786784 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
64. |
Stanisław |
ŚWIADEK |
10056471158 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
65. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
66. |
Marceli |
PERA |
10060329435 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
67. |
Dawid |
RADKIEWICZ |
10085288242 |
UKS BIZON BIEGANÓW |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
68. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
69. |
Dominik |
JEDYNAK |
10083958029 |
DOMIN SPORT |
Junior Młodszy |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
70. |
Karol |
GRZĄDZIEL |
10088480314 |
UKS RATUSZ MASZEWO |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
71. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
72. |
Zuzanna |
FROŃ |
10095749084 |
TEAM SEVEN |
Kobiety OPEN |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
73. |
Mariana |
FINDROVA |
10007817372 |
TEAM SEVEN |
Kobiety OPEN |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
74. |
Marianna |
HALL |
10107403737 |
NIEZRZESZONA |
Kobiety OPEN |
Start 23.04.2022 - Jazda indywidualna na czas |
75. |
Agata |
FLIS |
10092049445 |
NIEZRZESZONA |
Kobiety OPEN |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
76. |
Kaja |
RYSZ |
10048851204 |
ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW |
Kobiety OPEN |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
77. |
Anna |
WIESE |
10068705787 |
ZOŚKA WOMEN'S CYCLING |
Kobiety OPEN |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
78. |
Agata |
LICHOSYT |
|
KTK KALISZ |
Kobiety OPEN |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
79. |
Stanisław |
STELCZYK |
10106928740 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
80. |
Kayetan |
ZAWADZKI |
10106281567 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
81. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
82. |
Adrian |
KOLBUSZ |
10115883961 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
83. |
Mateusz |
LUKOSZEK |
10115940646 |
LUKS FENIKS CZERNICA |
Młodzik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
84. |
Jakub |
OBITKO |
10056326567 |
CYKLOTÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
85. |
Kamil |
SZYMACHA |
10053577225 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
86. |
Michał |
KALINOWSKI |
10013697188 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
87. |
Kacper |
CENTKA |
10055079816 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
88. |
Bartosz |
MAŁKIEWICZ |
10054626946 |
LKS BASZTA GOLCZEWO |
Orlik |
Start 24.04.2022 - Start wspólny |
89. |
Krzysztof |
DOMIN |
10048953759 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Orlik |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |
90. |
Kacper |
SZAFRANIEC |
10115710876 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Żak |
Start 23-24.04.2022 - Jazda indywidualna na czas + start wspólny |