Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Kamil |
KOSEK |
|
. |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
2. |
Emílie |
JAROŠOVÁ |
10093144939 |
ASO DUKLA BRNO |
Młodziczka |
3. |
Sebastian |
JAROŠ |
|
ASO DUKLA BRNO |
Dzieci 7-8 lat |
4. |
Dzmitry |
PRUDNIKAU |
10054905822 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Elita Mężczyzn |
5. |
Klaudiusz |
GARBOLIŃSKI |
10128342401 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
6. |
Błażej |
LIMAŃSKI |
10059377522 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
7. |
Marcin |
BURZAWA |
10092303665 |
BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH |
Orlik |
8. |
Marcin |
MROZ |
10068798848 |
BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
9. |
Bartosz |
UNGIER |
10077937561 |
BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW |
Junior |
10. |
Barbora |
JERABKOVA |
10084771819 |
BRILON RACING TEAM MB |
Juniorka |
11. |
Antoni |
KIDA |
10055237945 |
CANNIBAL TEAM |
Junior |
12. |
Oskar |
KÜÜT |
10088990006 |
CFC |
Junior |
13. |
Maria |
TREIER |
10076064350 |
CFC SPORTCLUB |
Juniorka Młodsza |
14. |
Natali nora |
NIGUL |
10076064148 |
CFC SPORTCLUB |
Juniorka Młodsza |
15. |
Przemyslaw |
KOTULSKI |
10051873762 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
16. |
Jakub |
NAJS |
10013845520 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Elita Mężczyzn |
17. |
Jakub |
OBITKO |
10056326567 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
18. |
Kamil |
SIEDLACZEK |
10058520181 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Elita Mężczyzn |
19. |
Denis |
HOZA |
10081178169 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
20. |
Matúš |
KRIAK |
10106017950 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
21. |
Aleksander |
WYSZYŃSKI |
10051885684 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
22. |
Bartlomiej |
CZYZ |
10012535919 |
CYKLO TÝM HAVÍŘOV |
Elita Mężczyzn |
23. |
Pawel |
WIECZOREK |
10058837857 |
CZKLO TÝM HAVÍŘOV |
Orlik |
24. |
Dominik |
JEDYNAK |
10083958029 |
DOMIN SPORT |
Junior Młodszy |
25. |
Mateusz |
KOTARA |
10106971681 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior Młodszy |
26. |
Bartosz |
MIECHURSKI |
10128371804 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
27. |
Malwina |
KWIATKOWSKA |
10093190308 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
28. |
Kacper |
GAŁCZYŃSKI |
10128298244 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
29. |
Jan |
LOREK |
10128345330 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żak |
30. |
Adam |
WÓJS |
10097308158 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
31. |
Jakub |
FABIŚ |
10059566266 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior Młodszy |
32. |
Magdalena |
POLAŃSKA |
10097308057 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
33. |
Olek |
RUTKOWSKI |
10128372612 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
34. |
Zuzanna |
KOBAK |
10128297032 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Żaczka |
35. |
Karol |
CEMBRUCH |
10093190611 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Junior Młodszy |
36. |
Martyna |
CEMBRUCH |
00000214824 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodziczka |
37. |
Maksymilian |
GINTER |
10092687625 |
FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK |
Młodzik |
38. |
Nikodem |
GWÓŹDŹ |
10093058144 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
39. |
Filip |
GRUSZCZYŃSKI |
10078001522 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior |
40. |
Władysław |
MAŃKA |
10094427763 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
41. |
Bartosz |
MARUT |
10084005923 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
42. |
Wiktor |
PACZUŁA |
10094427561 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
43. |
Rafał |
WYPIOR |
10098081229 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy |
44. |
Maciej |
LOMANIA |
10118147192 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
45. |
Adrian |
PYSIK |
10094427460 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
46. |
Szymon |
SOWIŃSKI |
10118066158 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
47. |
Aleksander |
STELMACH |
10118447394 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik |
48. |
Aniela |
AUGUSTYNIAK |
10113603451 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodziczka |
49. |
Julia |
PISIEWICZ |
10121500059 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Żaczka |
50. |
Amelia |
SZCZOTKA |
10121500059 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Żaczka |
51. |
Wojciech |
CIOŁEK |
10118752939 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Żak |
52. |
Kacper |
WIERZCHOWSKI |
10080706913 |
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI NDM |
Junior |
53. |
Marii-isabel |
ALLIKBERG |
10084165769 |
KALEVI JALGRATTAKOOL |
Juniorka |
54. |
Annabrit |
PRANTS |
10064430919 |
KALEVI JALGRATTAKOOL |
Juniorka |
55. |
Frida mia |
RAGILO |
10080281527 |
KJK |
Młodziczka |
56. |
Mia carla |
TEGELMANN |
10082221729 |
KJK |
Juniorka |
57. |
Jakub |
BANASZKIEWICZ |
10062493949 |
KKS GOSTYŃ |
Junior |
58. |
Konrad |
TRZĘSOWSKI |
10053909449 |
KK TARNOVIA |
Orlik |
59. |
Jakub |
MUSIALIK |
10058779253 |
KK TARNOVIA |
Orlik |
60. |
Radosław |
FRĄTCZAK |
10051904882 |
KK TARNOVIA |
Orlik |
61. |
Piotr |
MAŚLAK |
10058521191 |
KK TARNOVIA |
Orlik |
62. |
Antoni |
BANASIEWICZ |
10106677348 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior |
63. |
Otylia |
ZAGÓRSKA |
10056470552 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Juniorka |
64. |
Krzysztof |
WALCZAK |
10056470047 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior |
65. |
Julian |
KOT |
10055238046 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Orlik |
66. |
Maciej |
BANASZAK |
10113549392 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Junior |
67. |
Karol |
BOCHENEK |
10058431164 |
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE |
Orlik |
68. |
Malwina |
MUL |
|
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Juniorka |
69. |
Karol |
STAŃKO |
|
KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA |
Junior |
70. |
Szymon |
POTASZNIK |
10054650790 |
KLUB KOLARSKI TARNOVIA |
Orlik |
71. |
Mateusz |
KAZIMIERCZAK |
10009032401 |
KLUB KOLARSKI ŻYCHLIN |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
72. |
Paweł |
BIELECKI |
10055329588 |
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH |
Junior |
73. |
Fabian |
DERESZYŃSKI |
10112518667 |
KTC KOŁO |
Żak |
74. |
Adam |
LESZCZ |
10120494794 |
KTC KOŁO |
Żak |
75. |
Jan |
KRÓL |
10112871002 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
76. |
Jakub |
GILICKI |
10092731980 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
77. |
Marceli |
PERA |
10060329435 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
78. |
Piotr |
KIJ |
10079356185 |
KTK KALISZ |
Junior |
79. |
Kacper |
KWIATEK |
10092337819 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
80. |
Xavier |
ROSIAK |
10098821459 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
81. |
Michał |
GRABOWSKI |
10095702103 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
82. |
Wiktor |
GAŁDYN |
10079731152 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
83. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
84. |
Patryk |
GOSZCZURNY |
10092719755 |
KTK KALISZ |
Junior Młodszy |
85. |
Vlastimil |
HORYNA |
10079785009 |
LAWI JUNIOR TEAM |
Junior |
86. |
Filip |
BOUZEK |
10112852612 |
LAWI JUNIOR TEAM |
Junior |
87. |
Eliška |
DRBOHLAVOVÁ |
10047358515 |
LAWI JUNIOR TEAM |
Elita Kobiet |
88. |
Matyáš |
MIKLOŠÍN |
10108091326 |
LAWI JUNIOR TEAM |
Junior |
89. |
Jacek |
SURY |
|
LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
90. |
Pawel |
ADAMKIEWICZ |
|
LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
91. |
Artur |
MARZEC |
|
LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
92. |
Kazokas |
VYTAUTAS |
10115692991 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior |
93. |
Gerdauskas |
AIRONAS |
10101858064 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior |
94. |
Laurinavicius |
TITAS |
10111659815 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
95. |
Klimavicius |
NIKOLAS |
10113537066 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
96. |
Nakutis |
ARIJUS |
10100667186 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
97. |
Sisovas |
LUKAS |
10100667186 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
98. |
Mudenas |
GIEDRIUS |
10093134532 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
99. |
Snioka |
MATAS |
10094126861 |
LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM |
Junior Młodszy |
100. |
Jan |
BRUCHWALSKI |
10104986316 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy |
101. |
Mateusz |
SZADY |
10115700671 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Żak |
102. |
Antoni |
BREAK-KEMPCZYŃSKI |
10056473986 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Junior Młodszy |
103. |
Emil |
GORLICKI |
10080353063 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik |
104. |
Daniel |
GORLICKI |
10128269548 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Żak |
105. |
Karol |
WAGNEROWSKI |
10104985306 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik |
106. |
Mateusz |
FIET |
10115700368 |
LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW |
Młodzik |
107. |
Mariusz |
FERENS |
10128241660 |
LKSG SPARTAN LUBLIN |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
108. |
Małgorzata |
KRAWCZYK |
10074962489 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Elita Kobiet |
109. |
Łukasz |
CIECIOR |
10062955105 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
110. |
Lukas |
GISA |
10062955004 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior |
111. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodziczka |
112. |
Bartosz |
WOJDYŁA |
10080181800 |
LMGKK ZIEMA BRZESKA |
Junior |
113. |
Jakub |
KOWALSKI |
10106737669 |
LMGKK ZIEMA BRZESKA |
Junior Młodszy |
114. |
Zofia |
WOJDYŁA |
10127330163 |
LMGKK ZIEMIA BRZESKA |
Żaczka |
115. |
Wiktoria |
MADEJSKA |
10127330264 |
LMGKK ZIEMIA BRZESKA |
Żaczka |
116. |
Piotr |
SZETELNICKI |
10127329860 |
LMGKK ZIEMIA BRZESKA |
Junior Młodszy |
117. |
Jakub |
GADECKI |
10092296894 |
LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW |
Junior Młodszy |
118. |
Karol |
ORIAN |
|
LUKS ROSPONDEK ŻYROWA |
Dzieci 9-10 lat |
119. |
Liis |
JÄÄGER |
10016040851 |
LVIV CYCLING TEAM |
Elita Kobiet |
120. |
Karolina |
CHOJANCKA |
10055494690 |
MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB |
Juniorka |
121. |
Mariusz |
BILEWSKI |
10001426991 |
MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
122. |
Marek |
ZASĘPA |
10107286125 |
MLUKS RASZKÓW |
Młodzik |
123. |
Anita |
KRAWCZYK |
|
NIESTOWARZYSZONA |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
124. |
Artur |
AMOSOV |
10107162348 |
NIESTOWARZYSZONY |
Junior Młodszy |
125. |
Illia |
PYLYPCHUK |
10096084140 |
NIESTOWARZYSZONY |
Junior Młodszy |
126. |
Andrii |
PIDHAINYI |
10096081413 |
NIESTOWARZYSZONY |
Junior |
127. |
Tymofii |
PREDKO |
10090451672 |
NIESTOWARZYSZONY |
Junior |
128. |
Viktor |
RUDNYTSKYI |
10103216872 |
NIESTOWARZYSZONY |
Junior |
129. |
Agata |
FLIS |
10092049445 |
NIEZRZESZONA |
Elita Kobiet |
130. |
Dominik |
KREKORA |
10095591359 |
NIEZRZESZONY |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
131. |
Łukasz |
BUDNY |
10083440289 |
NIEZRZESZONY |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
132. |
Marcin |
SZENDERSKI |
10056230274 |
NIEZRZESZONY |
Elita Mężczyzn |
133. |
Paweł |
PAC |
10007093209 |
NIEZRZESZONY |
Elita Mężczyzn |
134. |
Liisi |
LOHK |
10094657937 |
PÄRNU KALEVI SPORDIKOOL |
Juniorka Młodsza |
135. |
Mairon |
MILISTVER |
10063671689 |
PÄRNU KALEVI SPORDIKOOL |
Orlik |
136. |
Mikk |
MADISSON |
10090500980 |
PÄRNU KALEV SPORDIKOOL |
Junior Młodszy |
137. |
Silvia |
TÜRKSON |
10063674319 |
PORTER RACING |
Orliczka |
138. |
Dominik |
GORZYNIK |
10127783538 |
PREMA |
Junior |
139. |
Martin |
GRÜNDER |
10005380046 |
PSV 1893 FORST |
Elita Mężczyzn |
140. |
Eliise |
KIVISTU |
10075561061 |
RAKKE SK |
Juniorka |
141. |
Dariusz |
ZIĘBA |
10080270615 |
RETRO STORK TEAM |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
142. |
Stefan |
SCHÄFER |
10003036686 |
RK ENDSPURT 09 COTTBUS |
Elita Mężczyzn |
143. |
Łukasz |
ROZUMEK |
10074042609 |
RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
144. |
Mateusz |
FLEJSZER |
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
145. |
Paweł |
WÓJCIKOWSKI |
|
SKU TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
146. |
Hannah |
KALJUR |
10075232877 |
SMART SPORT |
Juniorka |
147. |
Olegas |
IVANOVAS |
10052436160 |
SM GAJA |
Elita Mężczyzn |
148. |
Lukas |
VAIČIŪNAS |
10106728676 |
SM GAJA |
Junior |
149. |
Weronika |
WĄSATY |
10092547074 |
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW |
Juniorka Młodsza |
150. |
Paweł |
ARCISZEWSKI |
10068367503 |
START BIAŁYSTOK |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
151. |
Krzysztof |
DOMIN |
10048953759 |
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY |
Orlik |
152. |
Lea |
BRAUN |
10051084729 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka Młodsza |
153. |
Jette |
JÄGER |
10105776763 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka Młodsza |
154. |
Athina |
TROMMLER |
10073092211 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka Młodsza |
155. |
Alina |
BANDUHN |
10054442242 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka |
156. |
Lisa |
NOWKA |
10050893355 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka |
157. |
Miriam |
PIESKER |
10055681418 |
TEAM BRANDENBURG |
Juniorka |
158. |
Hanna |
DOPJANS |
10036352247 |
TEAM BRANDENBURG |
Elita Kobiet |
159. |
Isabel |
KÄMPFERT |
10045732753 |
TEAM BRANDENBURG |
Elita Kobiet |
160. |
Selma |
LANTZSCH |
10055683135 |
TEAM BRANDENBURG |
Elita Kobiet |
161. |
Paula |
LEONHARDT |
10036173607 |
TEAM BRANDENBURG |
Elita Kobiet |
162. |
Kai |
TITTEL |
10087956954 |
TEAM BRANDENBURG |
Junior Młodszy |
163. |
Jakub |
ELBADRI |
10059129059 |
TEAM DUKLA PRAHA |
Junior |
164. |
Jakub |
KUBA |
10047334768 |
TEAM DUKLA PRAHA |
Junior |
165. |
Rokas |
KMIELIAUSKAS |
|
TEAM METALCED, SM"GAJA" |
Elita Mężczyzn |
166. |
Teofil |
OSIADŁY |
|
TEO |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
167. |
Tereza |
CIBULKOVÁ |
10092938209 |
TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
Juniorka Młodsza |
168. |
Josef |
VINŠ |
10108133156 |
TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
Junior Młodszy |
169. |
Wojciech |
PSZCZOLARSKI |
10006903552 |
TUFO PARDUS PROSTEJOV |
Elita Mężczyzn |
170. |
Kajetan |
KONARSKI |
10088927358 |
UKS CENTRU NOWA RUDA |
Młodzik |
171. |
Antoni |
KONARSKI |
|
UKS CENTRU NOWA RUDA |
Dzieci 9-10 lat |
172. |
Krzysztof |
GURZYŃSKI |
10079758838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
173. |
Hubert |
GIL |
10091829274 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
174. |
Dobromir |
BAGNIEWSKI |
10113532117 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
175. |
Kacper |
MIENTKI |
10079370838 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
176. |
Artur |
KOWALSKI |
10079370535 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
177. |
Szymon |
GAWARKIEWICZ |
10079369929 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
178. |
Nataniel |
CIBOROWSKI |
10080844531 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
179. |
Igor |
KAMIŃSKI |
10080845541 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
180. |
Ignacy |
GOLONKO |
10017142537 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
181. |
Wiktor |
KORNIAK |
10079370232 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
182. |
Jan |
JACKOWIAK |
10081065510 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
183. |
Nikodem |
SIAŁKOWSKI |
10078981424 |
UKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ |
Junior Młodszy |
184. |
Herman |
DIDENKO |
10091725406 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
185. |
Serhii |
KOSTIUCHENKO |
10102503924 |
UKS COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ |
Junior |
186. |
Filip |
STRZELECKI |
10058964664 |
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ |
Junior |
187. |
Kajetan |
CIUPIŃSKI |
|
UKS KOLARZ NADARZYN |
Dzieci 9-10 lat |
188. |
Paweł |
WIĘCZKOWSKI |
10065510750 |
UKS KOŻMINIANKA |
Junior |
189. |
Natalia |
ZASĘPA |
|
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK |
Dzieci 9-10 lat |
190. |
Łukasz |
ŁUNIEWSKI |
|
UKS LUKS |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
191. |
Igor |
BIENIEK |
10106930962 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
192. |
Bartosz |
BŁAŻOWSKI |
10081595976 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
193. |
Gracjan |
JAKUBOWSKI |
10106928235 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
194. |
Jakub |
KONEFAŁ |
10106928336 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
195. |
Jakub |
RUDYK |
10081596582 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
196. |
Jan |
STELCZYK |
10082012672 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
197. |
Krystian |
SZTABA |
10107511447 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
198. |
Oskar |
OLEKSIEWICZ |
10106928538 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior Młodszy |
199. |
Grzegorz |
KITKOWSKI |
10083563359 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
200. |
Oskar |
STELCZYK |
10053452337 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Junior |
201. |
Stanisław |
STELCZYK |
10106928740 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
202. |
Maciej |
SZWABER |
10119979785 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
203. |
Kayetan |
ZAWADZKI |
10106281567 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
204. |
Kacper |
SZAFRANIEC |
10115710876 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Żak |
205. |
Radosław |
HOROSIEWICZ |
101 7459701 |
UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE |
Młodzik |
206. |
Andrzej |
FELISIAK |
|
UKS RATUSZ MASZEWO |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
207. |
Brazenas |
NOJUS |
10113537167 |
UTENOS DSC |
Junior Młodszy |
208. |
Kristel sandra |
SOONIK |
10063679369 |
VILJANDI RATTAKLUBI |
Orliczka |
209. |
Antoni |
MURYJ |
10053908843 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior |
210. |
Krzysztof |
WAWRZYNIAK |
10116217195 |
WROCŁAWSKI WELODROM IM. WERNERA JÓZEFA GRUNDMANNA |
Cyklosport/Masters (z licencją PZKol) |
211. |
Weronika |
WODICZKO |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
212. |
Damian |
ZDUN |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
213. |
Filip |
ALEKSANDRZAK |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
214. |
Bartłomiej |
STEFANIAK |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |
215. |
Piotr |
WOJCIECHOWSKI |
|
ZDUN TRIATHLON TEAM |
Amator/Amatorka (bez licencji PZKol) |