Lp. |
Imię |
Nazwisko |
UCI ID |
Klub |
Kategoria |
1. |
Norbert |
CZEKAY |
10110935244 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Żak M/K |
2. |
Szymon |
KRZEMIŃSKI |
10122020122 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Żak M/K |
3. |
Michał |
SŁOTA |
10111249583 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Żak M/K |
4. |
Marta |
JÓZKOWICZ |
10098829038 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Żak M/K |
5. |
Jan |
DUNAJ |
10108576225 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Młodzik M/K |
6. |
Jakub |
WALENTOWSKI |
10108576528 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Młodzik M/K |
7. |
Ksawery |
ADASZAK |
10070382170 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
8. |
Maja |
JÓZKOWICZ |
10068768132 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
9. |
Bartosz |
WENTLAND |
10077334343 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior M/K |
10. |
Krzysztof |
ANTONOWICZ |
10068768233 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior M/K |
11. |
Konrad |
MINTA |
10070382372 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior M/K |
12. |
Wiktor |
CZEKAY |
10097702727 |
AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM |
Junior Młodszy M/K |
13. |
Janusz |
ŁODEJ |
10057915549 |
AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI |
Masters I-IV |
14. |
Leon |
ŁODEJ |
10067656369 |
AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI |
Junior Młodszy M/K |
15. |
Bartosz |
FUTRYK |
10121045775 |
AMG CYBINKA |
Żak M/K |
16. |
Michał |
CEGLEWSKI |
10066315244 |
AMG CYBINKA |
Junior M/K |
17. |
Dariusz |
FUTRYK |
10088010407 |
AMG CYBINKA |
Młodzik M/K |
18. |
Antoni |
PIASKOWSKI |
10107440214 |
AMG CYBINKA |
Młodzik M/K |
19. |
Kajetan |
WĄSOWICZ |
10064291580 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
20. |
Mateusz |
KONWIŃSKI |
10057439340 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
21. |
Bartosz |
OLEKSIAK |
10063604500 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior M/K |
22. |
Milena |
TOKARSKA |
10088060624 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
23. |
Szymon |
CZERNIECKI |
10074404135 |
CZ.K.K.S. "KOLEJARZ-JURA" CZĘSTOCHOWA |
Junior Młodszy M/K |
24. |
Kamila |
MRÓZ |
10119904411 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik M/K |
25. |
Radosław |
LEWANDOWSKI |
10054667867 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik M/K |
26. |
Aleksander |
KRUKOWSKI |
10058461173 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik M/K |
27. |
Damian |
SŁAWEK |
10009424744 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Elita M/K |
28. |
Mateusz |
CYWIŃSKI |
10058950621 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Orlik M/K |
29. |
Igor |
KUJAWA |
10083167578 |
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
Junior M/K |
30. |
Adrian |
MIKLASZEWSKI |
10108580871 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
31. |
Marcin |
ROMANIECKI |
10090376395 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
32. |
Piotr |
TOMCZAK |
10104240224 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
33. |
Oliwier |
OKARMUS |
10104168381 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
34. |
Mateusz |
MITURA |
10108581073 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
35. |
Emilia |
POROŚ |
10111288383 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Młodzik M/K |
36. |
Barbara |
TOMCZAK |
10111288282 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Żak M/K |
37. |
Jakub |
ŁOJEWSKI |
10121965255 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Żak M/K |
38. |
Damian |
OBERMAN |
10121965154 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Żak M/K |
39. |
Bartosz |
KASPEREK |
10096394641 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Junior Młodszy M/K |
40. |
Kacper |
SZCZEPANIAK |
10111288787 |
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ |
Junior Młodszy M/K |
41. |
Nikodem |
GWÓŹDŹ |
10093058144 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior M/K |
42. |
Władysław |
MAŃKA |
10094427763 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
43. |
Wiktor |
PACZUŁA |
10094427561 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Junior Młodszy M/K |
44. |
Aniela |
AUGUSTYNIAK |
10113603451 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Młodzik M/K |
45. |
Julia |
PISIEWICZ |
10121500059 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Żak M/K |
46. |
Amelia |
SZCZOTKA |
10109156508 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Żak M/K |
47. |
Dawid |
JONA |
10009825979 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Elita M/K |
48. |
Andrzej |
MISINA |
10009825979 |
GRUPA KOLARSKA GLIWICE |
Masters I-IV |
49. |
Wiktoria |
GŁADOSZ |
10054877227 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Orlik M/K |
50. |
Łukasz |
SKOCZYLAS |
10054876924 |
KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ |
Orlik M/K |
51. |
Natalia |
PIRÓG |
10108610072 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Żak M/K |
52. |
Stanisław |
WRONA |
10108403544 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Żak M/K |
53. |
Oliwier |
BOJNAROWICZ |
10115621354 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Żak M/K |
54. |
Szymon |
WRONA |
10079492490 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy M/K |
55. |
Piotr |
STRYJEWSKI |
10079492389 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Junior Młodszy M/K |
56. |
Michał |
SOŁTYS |
10100645766 |
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA |
Młodzik M/K |
57. |
Kosma |
BEREŹNICKI |
10092984887 |
KS OPTYK OKULAR JELNIA GÓRA JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI |
Młodzik M/K |
58. |
Mikołaj |
BEREŹNICKI |
10121718109 |
KS OPTYK OKULAR JELNIA GÓRA JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI |
Żak M/K |
59. |
Maciej |
KOJRO |
10105730081 |
KS OPTYK OKULAR JELNIA GÓRA JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI |
Elita M/K |
60. |
Marcel |
DUPLAGA |
10116149194 |
KS OPTYK OKULAR JELNIA GÓRA JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI |
Junior M/K |
61. |
Konrad |
NOWAK |
10113849486 |
KS OPTYK OKULAR JELNIA GÓRA JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI |
Junior M/K |
62. |
Nadia |
MACIOS |
10088280488 |
LKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW |
Junior Młodszy M/K |
63. |
Wiktor |
KARWAT |
10088279983 |
LKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW |
Junior Młodszy M/K |
64. |
David |
STELMASZYŃSKI |
10092546468 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
65. |
Jakub |
JASTRZĘBSKI |
10109311809 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
66. |
Hanna |
SKUPIŃSKA |
10098652317 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
67. |
Jakub |
MAROSZEK |
10122014260 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
68. |
Marcel |
STANIK |
10110629692 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
69. |
Nina |
WASIJ |
10085799211 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
70. |
Małgorzata |
WINIARSKA |
10098698995 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
71. |
Paweł |
BAJ |
10082426742 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
72. |
Kacper |
SZABUNIA |
10054619468 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Orlik M/K |
73. |
Marcel |
WOŁOWIEC |
10109311203 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Młodzik M/K |
74. |
Jan |
SKUPIŃSKI |
10085616527 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
75. |
Dawid |
LEWANDOWSKI |
10085617032 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior Młodszy M/K |
76. |
Bartłomiej |
BACIECZKO |
10054618660 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Junior M/K |
77. |
Weronika |
PAZIEWICZ |
10054611485 |
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE |
Orlik M/K |
78. |
Paweł |
ZNAMIROWSKI |
10014246654 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Elita M/K |
79. |
Arkadiusz |
CHARCZUK |
10069033163 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
80. |
Aleksander |
ŚLĄCZKA |
10085376148 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
81. |
Wiktor |
WOŹNIAK |
10055091536 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
82. |
Mikołaj |
SEREDNICKI |
10085376249 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior M/K |
83. |
Paweł |
JURCZYK |
10106823858 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy M/K |
84. |
Rozalia |
DUTCZAK |
10069032355 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy M/K |
85. |
Maja |
CZARNA |
10106955517 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Junior Młodszy M/K |
86. |
Jan |
BŁYSKOŃ |
10085799716 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik M/K |
87. |
Kacper |
PTASZYŃSKI |
10109171965 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik M/K |
88. |
Wiktor |
LUTOWSKI |
10109170450 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Młodzik M/K |
89. |
Witold |
WIERZBICKI |
10109172268 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Żak M/K |
90. |
Leszek |
DUTCZAK |
10106104644 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Masters I-IV |
91. |
Wiktor |
GACIOCH |
10122690533 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Żak M/K |
92. |
Tobiasz |
KESLING |
10122690432 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Żak M/K |
93. |
Julia |
LISOWSKA |
10122690331 |
LKS TRASA ZIELONA GÓRA |
Żak M/K |
94. |
Mike |
FABISZ |
10111675474 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
95. |
Roksana |
CIOMPERLIK |
10108608759 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
96. |
Maria |
KOBYŁKA |
10108609365 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
97. |
Wanessa |
RZEPPA |
10118518321 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
98. |
Karolina |
BROJ |
10107787592 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Młodzik M/K |
99. |
Błażej |
PAWLIK |
10107257530 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
100. |
Jan |
RZEPKA |
10118540852 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
101. |
Szymon |
LASOTA |
10108530452 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
102. |
Lukas |
GIEROK |
10089605449 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
103. |
Anna |
CIECIOR |
10100491172 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
104. |
Karolina |
MANNSFELD |
10118540448 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior Młodszy M/K |
105. |
Lukas |
GISA |
10062955004 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior M/K |
106. |
Łukasz |
CIECIOR |
10062955105 |
LKS ZIEMIA OPOLSKA |
Junior M/K |
107. |
Łukasz |
GŁADOSZ |
10054877328 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
Masters I-IV |
108. |
Igor |
GŁADOSZ |
10098139732 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
Młodzik M/K |
109. |
Michalina |
HUZARSKA |
10112910206 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
Żak M/K |
110. |
Alan |
SADOWSKI |
10098139934 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
Młodzik M/K |
111. |
Mateusz |
MASZKOWSKI |
10097556520 |
MEDISEPT MAYDAY TEAM |
Junior Młodszy M/K |
112. |
Kacper |
KRUPA |
10084233871 |
MGLKS , OLIMPIJCZYK, SZCZEKOCINY |
Junior M/K |
113. |
Jakub |
MAJCHROWSKI |
10092546165 |
SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
114. |
Jakub |
KLIMPEL |
10088285946 |
SKS REAL 64-STO LESZNO |
Junior M/K |
115. |
Kacper |
FISZER |
10059738139 |
SKS REAL 64-STO LESZNO |
Orlik M/K |
116. |
Sylwia |
TUMIŁOWICZ |
11111111111 |
SKS REAL 64-STO LESZNO |
Amator M/K |
117. |
Bartosz |
BARTKOWIAK |
10088524406 |
SKS REAL 64-STO LESZNO |
Młodzik M/K |
118. |
Filip |
ZYCHLA |
10107787289 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Żak M/K |
119. |
Adama |
RATAJCZAK |
10110989606 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Żak M/K |
120. |
Antoni |
BORULA |
10110778125 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Żak M/K |
121. |
Denis |
KRAUZ |
10120145089 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Młodzik M/K |
122. |
Bartosz |
JUSZCZAK |
10097431531 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Młodzik M/K |
123. |
Olivier |
SZYMKIEWICZ |
10115635300 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Młodzik M/K |
124. |
Emil |
ŻMIJEWSKI |
10111504009 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Młodzik M/K |
125. |
Dawid |
RADKIEWICZ |
10085288242 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Junior Młodszy M/K |
126. |
Igor |
ZIEMBA |
10066410426 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Junior M/K |
127. |
Jerzy |
PONIEWIERSKI |
10073756962 |
UKS "BIZON BIEGANÓW" |
Masters I-IV |
128. |
Maja |
KUBICA |
10088079923 |
UKS KOŹMINIANKA |
Młodzik M/K |
129. |
Mikołaj |
KUBICA |
10084706444 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior M/K |
130. |
Aleksandra |
STAWIRAJ |
10096380594 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior Młodszy M/K |
131. |
Igor |
JUSZCZAK |
10088235123 |
UKS KOŹMINIANKA |
Młodzik M/K |
132. |
Marcin |
WŁODARSKI |
10093550824 |
UKS KOŹMINIANKA |
Junior Młodszy M/K |
133. |
Maja |
TUŁACZ |
10088238254 |
UKS KOŹMINIANKA |
Młodzik M/K |
134. |
Filip |
TRAWNIK |
10088240173 |
UKS KOŹMINIANKA |
Młodzik M/K |
135. |
Piotr |
PIETRZAK |
10079665979 |
UKS KRUPIŃSKI SUSZEC |
Junior Młodszy M/K |
136. |
Stanisław |
GOLIWĄS |
10065449116 |
UKS KRUPIŃSKI SUSZEC |
Elita M/K |
137. |
Amelia |
KOŁODZIEJ |
10100920093 |
UKS KRUPIŃSKI SUSZEC |
Junior Młodszy M/K |
138. |
Miłosz |
MARCINIAK |
10097704141 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy M/K |
139. |
Bylewski |
MICHAŁ |
10121390127 |
UKS SPORTOWIEC PIŁA |
Junior Młodszy M/K |
140. |
Andrzej |
MICHNIAK |
10003961217 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Masters I-IV |
141. |
Alicja |
MATUŁA |
10079968703 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
142. |
Amelia |
WYSOCKA |
10110467826 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Młodzik M/K |
143. |
Leonard |
GRANICA |
10100386492 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
144. |
Antonina |
BIAŁEK |
10058801683 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Elita M/K |
145. |
Mikołaj |
LANGER |
10084388263 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
146. |
Aleksander |
BASIŃSKI |
10055321407 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior M/K |
147. |
Maciej |
JAROSŁAWSKI |
10084388162 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |
148. |
Franciszek |
ZDUNIAK |
10106686442 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
Junior Młodszy M/K |