LISTA STARTOWA
Puchar Mazowsza XC - 3 edycja - Warszawa WAT (2019-05-26)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Krzysztof PROKOPIUK Orlik
2. Maciej CIECIERA - Masters 1
3. Michał MARCINIAK - Elita Mężczyźni
4. Adam OSTROWSKI 10004017501 ADIOSTRY TEAM Masters 1
5. Janusz ŁODEJ AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters 1
6. Leon ŁODEJ 10067656369 AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak 2
7. Arseniusz CZUDEC 10092839589 AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak 2
8. Stanisław LANGER ALLTOP STAG TEAM Żak 1
9. Miłosz LANGER ALLTOP STAG TEAM Wentylki Chłopcy
10. Adam SAMSEL BOKSERSKAUTOSERWIS BIKE TEAM Masters 1
11. Tomasz MIĘKUS BRAK Masters 1
12. Michał MICHALSKI ETI LKKG Orlik
13. Kamila KLAUS 10090472385 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodziczka
14. Natalia DOBRZYŃSKA 10090421461 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żaczka 2
15. Filip SURDYK 10090424087 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik
16. Nikodem ROWICKI 10090424491 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik
17. Konrad GÓRCZYŃSKI 10090423380 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik
18. Antoni MROWIŃSKI 10090422774 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żak 2
19. Michał GRUCA 10090472082 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żak 2
20. Cezary WŚCISŁY 10090472587 KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żak 2
21. Wojciech WOŁOSZ KK24H Masters 1
22. Krzysztof ŻEBROWSKI 10077711027 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Orlik
23. Jakub BUDZIŃSKI 10077695869 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior
24. Przemysław KOPKO 10090549581 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior
25. Igor HOFMAN KOMOBIKE SCOTT Żak 2
26. Marcin GÓRNICKI KROSS STAFF TEAM Elita Mężczyźni
27. Nikodem LEWAKOWSKI 10080570305 MSR MRĄGOWO Młodzik
28. Maciej PARZYCH 10480575704 MSR MRĄGOWO Młodzik
29. Marian OPĘCHOWSKI MSR MRĄGOWO Junior Młodszy
30. Marian OPĘCHOWSKI MSR MRĄGOWO Junior Młodszy
31. Małgorzata GŁOGOWSKA 10068139349 MSR MRĄGOWO Juniorka Młodsza
32. Bartosz SAMUL 10059407228 MSR MRĄGOWO Junior Młodszy
33. Luis NETO NETOFITNESS Elita Mężczyźni
34. Michał KOZAK NIEZRZESZONY Wentylki Chłopcy
35. Daniel GIERULSKI RAMĘ NA RAMIĘ Masters 1
36. Dariusz ZIELIŃSKI RAMĘ NA RAMIĘ Masters 2
37. Rogala MARCIN RIDE43TEAM Masters 2
38. Michał KOSZYKOWSKI 00000205630 UKS WYGODA Junior Młodszy
39. Adam JĘDRYSIK VITAVISION Masters 1
40. Szymon WOŹNIAK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
41. Zofia KRYSIK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 2
42. Damian BERKAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
43. Olga BERKAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Wentylki Dziewczynki
44. Jan AMBROŻKIEWICZ 10059392777 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
45. Maria AMBROŻKIEWCZ 10080474012 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 2
46. Patrycja TABOR 10092944168 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 1
47. Filip TABOR 10082934677 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
48. Bernard GASEK 10094204259 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 2
49. Szymon JANIK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
50. Oliwier KIELECKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 2
51. Filip KUCHCIK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
52. Stanisław OLECHOWSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
53. Jacek LEWICKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
54. Kajetan KOZAK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
55. Amelia WYSOCKA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 1
56. Emilia WYSOCKA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Wentylki Dziewczynki
57. Maciej JAROSŁAWSKI 10084388162 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
58. Michał LACHOWICZ 10059394801 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
59. Szymon LACHOWICZ 00000000000 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
60. Liwia MICHALCZYK 10093433717 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 2
61. Jan MICHALCZYK 10084388364 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
62. Anna WALĘCKA 10094165055 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żaczka 2
63. Franciszek MARCINKOWSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Wentylki Chłopcy
64. Antonina BIAŁEK WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety
65. Malwina KRZYCZKOWSKA 10065495390 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
66. Michał WOLNY WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak 1
67. Mikołaj LANGER 10084388263 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
68. Michał DĘBOWSKI 10059394393 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
69. Piotr DRĄGOWSKI WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Wentylki Chłopcy
70. Patryk RZEPECKI 00000000000 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
71. Jan STANISŁAWSKI WKK Żak 2
72. Kacper URBANEK WKK Żak 2
73. Adam MAKAREWICZ WKK Żak 2
74. Anna CZAPLICKA WKK Juniorka Młodsza