LISTA STARTOWA
Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "Dzierżoniów 2019" (2019-04-06)
Lp. Imię Nazwisko UCI ID Klub Kategoria
1. Vlastik MLYNÁŘ 10001094060 ACS DRAK VRBNO Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
2. Ksawery ADASZAK 10070382170 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
3. Krzysztof ANTONOWICZ 10068768233 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
4. Bartosz CYGAN 10085799514 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
5. Bartłomiej FRIEDRICH 10088071334 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
6. Bartłomiej KOMAR 10085799615 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
7. Konrad MINTA 10070382372 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
8. Bartosz WENTLAND 10077334343 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
9. Marek BONECKI 10062071900 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
10. Maciej WILIŃSKI 10059181606 ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ Junior Młodszy
11. Marcin SZYMAŃŚKI 10058460870 ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ Junior Młodszy
12. Przemysław DERĘGOWSKI 10058461779 ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ Junior Młodszy
13. Daniel ŚLIWKA 10054627249 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
14. Radosław LEWANDOWSKI 10054667867 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
15. Bartosz MAŁKIEWICZ 10054626946 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
16. Philip CHUDZIŃSKI 10054661201 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
17. Oskar SASAK 10079990224 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
18. Kamil TACZYŃSKI 10054671406 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
19. Konrad KOŁODZIEJSKI 10054626845 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
20. Sebastian KUBACKI 10054666049 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Junior
21. Bartosz RUDYK 10010184172 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Orlik
22. Łukasz MICHALSKI 10053443445 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Orlik
23. Jakub ŚCIBIOR 10050867689 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Orlik
24. Dawid MIGAS 10015848669 ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ Orlik
25. Dominik JEDYNAK 10083958029 DOMIN SPORT Młodzik
26. Damian ŚPIECHOWICZ 10085248028 DOMIN SPORT Junior Młodszy
27. Mateusz ŚPIECHOWICZ 10085248230 DOMIN SPORT Młodzik
28. Paulius ŠAVELSKIS 10036588077 DSK AIRA TEAM VILKAVIŠKIS Junior
29. Rytis ŽEMAITAITIS 10036592222 DSK AIRA TEAM VILKAVIŠKIS Junior
30. Rimvydas ALEKSA 10036588279 DSK AIRA TEAM VILKAVIŠKIS Junior
31. Aistė JANAVIČIŪTĖ 10036568172 DSK AIRA TEAM VILKAVIŠKIS Juniorka
32. Greta PUODŽIŪNAITĖ 10036568273 DSK AIRA TEAM VILKAVIŠKIS Juniorka Młodsza
33. Lesław RZADKOWSKI 11111111111 FIOŁKA TRANS Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
34. Marcin FIOŁKA 22222222222 FIOŁKA TRANS Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
35. Marcin SZENDERSKI 33333333333 FIOŁKA TRANS Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
36. Jakub KOLNY 10079080747 GK BOGO SZCZECIN Junior Młodszy
37. Andrzej JANIAK 10079084787 GK BOGO SZCZECIN Junior Młodszy
38. Patryk DĄBSKI 10053810631 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
39. Maciej NOCEŃ 10053810833 GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZOWIECKI Junior
40. Jakub KOZICKI 10055146504 GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
41. Adrian KAISER 10014244432 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
42. Damian SŁAWEK 10009424744 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
43. Wojciech CENIUCH 10011041311 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
44. Kacper WISZNIEWSKI 10015559689 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
45. Jan KRUKOWSKI 10048446430 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
46. Marcel MODLIŃSKI 10051472224 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
47. Nikodem GRZENKOWICZ 10034812270 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
48. Michał HERCKE 10054537626 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
49. Michał WENGLORZ 10056324749 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
50. Szymon ORTMANN 10057535835 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
51. Maksymilian GRZENKOWICZ 10056818779 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
52. Aleksander SUSZKO 10058461173 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
53. Jan SZWABA 10059196151 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
54. Kacper HOPPA 10056517163 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
55. Jakub SKRZYPKOWSKI 10056681023 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
56. Jan WOJEWODA 10077905229 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
57. Bartłomiej BRYLOWSKI 10085096363 GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
58. Kacper WAWRZACZ 10054902687 GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
59. Michał PUSTUŁA 10055798626 HSK TRIAS MOOIJOONG CYCLING TEAM Orlik
60. Ramutė ŠIUGŽDINYTĖ 10036568475 KAUNO SM,,GAJA"DSK,,CANNIBAL TEAM" Juniorka
61. Osvaldas JANKŪNAS 10036592929 KAUNO SM,,GAJA"DSK,,LITUBEL STAKI PARKET TEAM" Junior
62. Danielius PALIULIS 10052436564 KAUNO SM,,GAJA"DSK,,LITUBEL STAKI PARKET TEAM" Junior
63. Olegas IVANOVAS 10052436160 KAUNO SM,,GAJA"DSK,,LITUBEL STAKI PARKET TEAM" Junior
64. Deividas PETRUŠKEVIČIUS 10052436362 KAUNO SM,,GAJA"DSK,,LITUBEL STAKI PARKET TEAM" Junior
65. Łukasz RYKOWSKI 10054372221 KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
66. Bartosz DŁUGOSZ 10054371514 KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
67. Mateusz KOSTAŃSKI 10015849174 KK TARNOVIA Orlik
68. Adrian MRÓWKA 10010172755 KK TARNOVIA Orlik
69. Wojciech BYSTRZYCKI 10016145228 KK TARNOVIA Orlik
70. Kamil KORDUS 10015849073 KK TARNOVIA Orlik
71. Jan ŁAMASZEWSKI 10052494461 KK TARNOVIA Orlik
72. Filip PROKOPYSZYN 10048871917 KK TARNOVIA Orlik
73. Piotr GRUSZCZYŃSKI 10048953456 KK TARNOVIA Orlik
74. Maciej BELNIAK 10054659783 KK TARNOVIA Junior
75. Jan MODZELEWSKI 10058818255 KK TARNOVIA Junior
76. Kajetan SZTUBA 10054255316 KK TARNOVIA Junior
77. Otylia ZAGÓRSKA 10056470552 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
78. Gabriela PUSTKOWIAK 10056470754 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
79. Stanisław ŚWIADEK 10056471158 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
80. Krzysztof WALCZAK 10056470047 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
81. Mateusz KAPUT 10066092851 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
82. Bartłomiej KWIATKOWSKI 10052748782 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
83. Jan KACZMAREK 10079732364 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
84. Jan PIECHOWIAK 10056472875 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
85. Piotr MATUSZAK 10056472976 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
86. Antoni BIŁYK 10093074817 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
87. Szymon TERLECKI 10093072793 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
88. Nataniel KLUSS 10055487923 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
89. Paweł WAWRZYŃCZYK 10055323427 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
90. Paweł BIELECKI 10055329588 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
91. Dominik FIRLEJ 10092008120 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Młodzik
92. Tymoteusz DUDA 10092037624 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
93. Grzegorz RADWAŃSKI 10092037220 KKW NEXELO WAŁBRZYCH Junior Młodszy
94. Rojus ADOMAITIS 10010806790 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
95. Justas BENIUSIS 10010170331 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
96. Aristidas KELMELIS 10036589390 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
97. Denas MASIULIS 10015328206 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
98. Rokas KMIELIAUSKAS 10036589693 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
99. Mantas JANUSKEVICIUS 10016128858 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
100. Venantas LASINIS 10009973705 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
101. Rokas GELZINIS 10046131261 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
102. Povilas SIDEIKIS 10015992250 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
103. Laurynas KURAS 10036582623 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
104. Laurynas KURAS 10036582623 KLAIPEDA CYCLING TEAM Orlik
105. Daria PIKULIK 10009988556 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Elita Kobiet
106. Wiktoria PIKULIK 10010201148 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Elita Kobiet
107. Marta JASKULSKA 10015335579 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Elita Kobiet
108. Wiktoria CIESIELCZUK 10014852502 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Elita Kobiet
109. Nikola WIELOWSKA 10053580659 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
110. Oliwia CIESIELCZUK 10055326962 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
111. Maja MASIOWSKA 10055494892 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
112. Kinga WITKOWSKA 10058011539 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
113. Wiktoria CISZEK 10053829930 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
114. Oliwia MARYNKA 10083580840 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Młodziczka
115. Katarzyna MAREK 10089551289 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Młodziczka
116. Sandra SCHULZ 10084386647 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Młodziczka
117. Agata KARLIKOWSKA 10089545532 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Młodziczka
118. Oliwia SROCZYŃSKA 10063945616 KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Młodziczka
119. Miłosz MIELCZAREK 10053894291 KLUB SPORTOWY SPOŁEM ŁÓDŹ Junior
120. Zuzanna OLEJNICZAK 10053952289 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
121. Kacper MAJEWSKI 10053953808 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
122. Tobiasz ZAREMBA 10053952794 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
123. Patryk STRUCZAK 10080287890 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
124. Michał MILIAN 10058700138 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior
125. Karol BOCHENEK 10058431164 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
126. Marcin ROGOWSKI 10058435511 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
127. Kuba RÓŻNICKI 10077949887 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
128. Michał BOROWSKI 10058019926 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
129. Kamil MAZUR 10062965007 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
130. Radosław NATANEK 10083823845 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
131. Michał SZYDŁOWSKI 10058435713 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
132. Zuzanna WYSZYŃSKA 10058436117 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Juniorka Młodsza
133. Julia LEGIEĆ 10053907328 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Juniorka Młodsza
134. Izabela PIEKARCZYK 10064450016 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Juniorka Młodsza
135. Hubert DYDYNA 10057725690 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Młodzik
136. Mateusz URYGA 10058435915 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Młodzik
137. Maja CHODÓR 10065418501 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Młodziczka
138. Julia SURNIK 10092940229 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żakini
139. Antoni KRUPA 10079530684 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żak
140. Filip WROŃSKI 10093346215 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Młodzik
141. Franciszek GRONOWSKI 10079491379 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żak
142. Piotr STRYJEWSKI 10079492389 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żak
143. Julian NEUBERT 10079492086 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żak
144. Szymon WRONA 10079492490 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA Żak
145. Daniel STANISZEWSKI 10009726050 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
146. Bartłomiej PROĆ 10015848770 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
147. Dawid CZUBAK 10010115060 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
148. Maciej KWIATKOWSKI 10015782284 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
149. Antoni GAŃKO 10015847760 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
150. Bartłomiej ZABŁOCKI 10054669887 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
151. Dawid KLOC 10015848265 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
152. Aleksander NIKIEL 10054626946 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
153. Kacper MACIEJUK 10059241116 K.S. POGOŃ PUŁAWY Junior Młodszy
154. Radosław KIRAGA 10054880560 K.S. POGOŃ PUŁAWY Junior
155. Jakub KRÓL 10058838160 K.S. POGOŃ PUŁAWY Junior
156. Michał PIETRAS 10054884301 K.S. POGOŃ PUŁAWY Junior
157. Przemysław KUŚWIK 10010184879 K.S. POGOŃ PUŁAWY Orlik
158. Katarzyna KRAKOWSKA 10059283148 KS ROMET BYDGOSZCZ Młodziczka
159. Kamil NAPIERAŁA 10082436745 KS SZOSA ŻNIN Młodzik
160. Jan ROSIN 10080717825 KS SZOSA ŻNIN Junior Młodszy
161. Michał KOZŁOWSKI 10082454933 KS SZOSA ŻNIN Junior Młodszy
162. Kacper WIERZCHOWSKI 10080706913 KS SZOSA ŻNIN Junior Młodszy
163. Gediminas KUBELSKAS 10052436261 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
164. Karolis SOKOLOVAS 10091390451 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
165. Arminas KAŠAUSKAS 10080220394 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
166. Vilius METLOVAS 10091390249 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
167. Vlad VAN MECHELEN 10036591212 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
168. Rokas ADOMAITIS 10036591515 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
169. Arvydas ŽUKAUSKAS 10064603495 LITHUANIAN NATIONAL TEAM Junior Młodszy
170. Olimpia SIWEK 10078000916 LKK GOS MSZANA FUJI Młodziczka
171. Katarzyna POŚPIECH 10077998892 LKK GOS MSZANA FUJI Młodziczka
172. Paulina HOJKA 10077998805 LKK GOS MSZANA FUJI Młodziczka
173. Krzysztof DUDEK 10077999502 LKK GOS MSZANA FUJI Junior Młodszy
174. Kacper MUSIOŁ 10078000411 LKK GOS MSZANA FUJI Młodzik
175. Olaf OCZADŁY 10078000209 LKK GOS MSZANA FUJI Młodzik
176. Julia POŚPIECH 00000000000 LKK GOS MSZANA FUJI Dzieci 9-10 lat
177. Kinga KOPIWODA 10055497623 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka
178. Julia KOWALSKA 10055531167 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka
179. Patryk JAKUBASZ 10055496714 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
180. Mateusz DEREŃ 10055496310 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Junior Młodszy
181. Weronika SZOPA 10084568725 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Juniorka Młodsza
182. Karolina PAWEŁEK 10091987205 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodziczka
183. Karolina CHOJNACKA 10055494690 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodziczka
184. Klaudia BIERNAT 10083670867 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodziczka
185. Bartosz JAKOMIEC 10076781847 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik
186. Patryk UHER 10077949685 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik
187. Szymon ILSKI 10059923045 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Młodzik
188. Dawid TALAR 10091564748 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żak
189. Jakub ABRAMEK 10076780231 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żak
190. Amelia DEREŃ 10091550402 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE Żakini
191. Magdalena SZUNERT 10079347701 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żakini
192. Dagmara JURASZEK 10091961337 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka
193. Zuzanna DĄBROWSKA 10064055851 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka
194. Nikola ADAMCZYK 10091959216 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodziczka
195. Filip DĄBROWSKI 10080982452 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
196. Kacper ŁAPIŃSKI 10056474592 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
197. Maciej ROSTKOWSKI 10062363910 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
198. Dorota PRZĘZAK 10015833515 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Elita Kobiet
199. Małgorzata DĄBROWSKI 10056474087 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
200. Ewa DYMEK 10048446026 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Elita Kobiet
201. Laura WÓJCIK 10056476919 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
202. Agata FLIS 10092049445 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Elita Kobiet
203. Marianna KOLINKO 10056480858 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
204. Wiktoria ZBOROWSKA 10056477323 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
205. Bartłomiej WITEK 10079348105 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
206. Alicja ROSTKOWSKA 10079347192 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
207. Joanna WODNICKA 10056476313 LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
208. Adam WYPYCH 10053577124 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
209. Michał KALINOWSKI 10013797188 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
210. Kamil SZYMACHA 10053577225 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
211. Jakub CIEŚLIKIEWICZ 10054613206 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
212. Robert KRAUSE 10054666958 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
213. Radosław CIECHANOWSKI 10083495560 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
214. Bartosz PACHA 10065277647 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior Młodszy
215. Marek MARKIEWICZ 10053577326 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior
216. Jakub FLEKS 10077789738 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior Młodszy
217. Norbert STROJNY 10053417678 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Junior Młodszy
218. Aleksandra GRUDZIŃSKA 10082192124 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Młodziczka
219. Nikola GARBACZ 10089489958 LKS "BASZTA" GOLCZEWO Młodziczka
220. Bartłomiej JUNIK 10054788109 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Junior Młodszy
221. Oskar MALEC 10061136252 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Junior Młodszy
222. Bartosz IGNASZEWSKI 10085969363 LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Młodzik
223. Nina WASIJ 10085799211 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
224. Dawid LEWANDOWSKI 10085617031 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
225. Jan SKUPIŃSKI 10085616527 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
226. Maciej MACIASZEK 10085799312 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
227. Filip SZAŁEK 10054613307 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
228. Kacper SZABUNIA 10054619468 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
229. Kacper SOBIŚ 10063813351 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
230. Jakub LEDZIANOWSKI 10065741631 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
231. Aleksander STANKIEWICZ 10054614620 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
232. Bartłomiej BACIECZKO 10054618660 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
233. Emilia KUCHTA 10054621084 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
234. Weronika PAZIEWICZ 10054611485 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
235. Arkadiusz CHARCZUK 10069033163 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
236. Wiktor WOŹNIAK 10055091536 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
237. Aleksander ŚLĄCZKA 10085376148 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
238. Gabriel ROGACZEWSKI 10069037005 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
239. Mikołaj SEREDNICKI 10085376249 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
240. Łukasz SKOCZYLAS 10054876924 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
241. Marta DUTCZAK 10058802390 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
242. Rozalia DUTCZAK 10069032355 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
243. Milena BANASZKIEWICZ 10060443310 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
244. Wiktoria GŁADOSZ 10054877227 LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
245. Małgorzata MANOWSKA 10056303127 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Juniorka Młodsza
246. Maciej OBELNICKI 10056303329 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Junior Młodszy
247. Oliwier ROZMUS 10090833410 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Młodzik
248. Julia KRAUS 10090864025 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Młodziczka
249. Jakub KRAUS 08270302651 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Żak
250. Jagoda MALISZEWSKA 08213002446 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR Żakini
251. Michał JAKIMIUK 10059163617 LMGKK ZIEMIA BRZESKA Junior
252. Emanuel DREBSCHOK 10080181594 LMGKK ZIEMIA BRZESKA Junior Młodszy
253. Bartosz WOJDYŁA 10080181800 LMGKK ZIEMIA BRZESKA Junior Młodszy
254. Ksawier LISTOWSKI 10080183719 LMGKK ZIEMIA BRZESKA Żak
255. Łukasz NOWICKI 10054574537 LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Junior
256. Karolina STĘPIEŃ 10054671002 LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Juniorka
257. Mateusz POMASKI 10015850083 LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TRÓJKA PIASECZNO Orlik
258. Adrian ORIAN-SZPAK 10054621589 LUDOWY UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY ROSPONDEK Junior Młodszy
259. Maciej RADZIKOWSKI 10059606076 LUKS LIDER STARE BOGACZOWICE Młodzik
260. Monika BRZEŹNA 10007474135 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
261. Agnieszka BACIŃSKA 10007848900 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
262. Weronika HUMELT 10010697767 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
263. Justyna KACZKOWSKA 10010945725 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
264. Wiktoria KIERAT 10052589138 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
265. Oliwia MAJEWSKA 10048445925 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
266. Łucja PIATRZAK 10008690271 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
267. Kaja RYSZ 10048851204 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
268. Karolina SOWA 10060895873 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
269. Katarzyna WILKOS 10008702294 MAT ATOM DEWELOPER Elita Kobiet
270. Wioleta FURTAK 10058948803 MAYDAY TEAM Juniorka
271. Jakub MUSIALIK 10058779253 MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER KOZIEGŁOWY Junior
272. Kacper BAKAN 10076631091 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Junior Młodszy
273. Bartłomiej JANISZEK 10055177624 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Junior Młodszy
274. Robert KENDZIA 10055178028 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Junior Młodszy
275. Szymon KUKUŁKA 10076631293 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Junior Młodszy
276. Konrad LITWIŃSKI 10091962650 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Junior Młodszy
277. Paula PISARSKA 10014558973 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Elita
278. Alicja GAŁAS 10051875075 MIEJSKO-GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "KWISA" LUBAŃ Orlik
279. Judyta TONDER 10055097495 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Młodziczka
280. Krystian SMERECZNIAK 10078041736 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Młodzik
281. Marcin ROMANIECKI 10090376395 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żak
282. Marcin ROMANIECKI 10090376395 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żak
283. Michał JAKUBIK 10090376294 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Junior Młodszy
284. Jakub BIELIŃSKI 10055099216 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Orlik
285. Jakub BIELIŃSKI 10055099216 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Orlik
286. Nikola TEODORIDIS 10091966791 MKS POLKOWICE Młodziczka
287. Oliwia KULESZA 10081592138 MKS POLKOWICE Młodziczka
288. Jakub KIELIN 10091987104 MKS POLKOWICE Młodzik
289. Filip ŁÓDEJ 10091967502 MKS POLKOWICE Młodzik
290. Jakub MIKINIK 10081590926 MKS POLKOWICE Młodzik
291. Kacper GRUDZIEŃ 10091961236 MKS POLKOWICE Młodzik
292. Jakub PRZYBYSZ 10062630557 MKS POLKOWICE Junior Młodszy
293. Adrian GORWA 10077905532 MKS POLKOWICE Junior Młodszy
294. Dzmitry PRUDNIKAU 10054905822 MKS SRODA WLKP Elita
295. Dominika WŁODARCZYK 10054543484 MLKS WIELUŃ Juniorka
296. Sandra BRALIŃSKA 10054541262 MLKS WIELUŃ Juniorka
297. Marta GLAPA 10054540858 MLKS WIELUŃ Juniorka
298. Mateusz WŁODARCZYK 10054542070 MLKS WIELUŃ Junior
299. Jakub KUCIA 10054542676 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
300. Dawid DUCHNIK 10088726688 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
301. Piotr KUŚ 10054542272 MLKS WIELUŃ Młodzik
302. Anna LIPIETA 10077553302 MLKS WIELUŃ Młodziczka
303. Igor AUGUSTYNIAK 10092442091 MLKS WIELUŃ Młodzik
304. Jędrzej BAKOTA 10088725274 MLKS WIELUŃ Młodzik
305. Szymon PTAK 10054544292 MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
306. Szymon MIKLER 10011405968 MLUKS VICTORIA JAROCIN Cyklosport/Masters + Amator Amatorka
307. Kamil SIEDLACZEK 10058520181 NIEZRZESZONY Elita
308. Antoni KIDA 10055237945 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Junior Młodszy
309. Julian KOT 10055238046 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Junior Młodszy
310. Olaf KOBUS 10059390757 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Junior Młodszy
311. Marek KAPELA 10063942279 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Junior Młodszy
312. Kamila WIELGO 10064059891 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Juniorka Młodsza
313. Adrian DOBROWOLSKI 10093043188 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI BDC DEVELOPMENT Junior Młodszy
314. Krzysztof DOMIN 10048953759 SANGEMINI-TREVIGIANI-MG.K.VIS VEGA Orlik
315. Paweł BAJ 10082426742 STC STARGARD Młodzik
316. Weronika WĄSATY 10092547074 STC STARGARD Młodziczka
317. Oskar CZEKAJ 10064791435 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
318. Wiktor KRAWCZYK 10080016694 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
319. Hubert RUDOWICZ 10064791536 TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
320. Urszula SZAWIEL 10080017001 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka
321. Oliwia KULESZA 10081592138 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodziczka
322. Wiktor KOZIEŁ 10091474519 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
323. Jakub POBORCA 10091563637 TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
324. Paweł KASPRZYK 10051473840 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
325. Patryk GIERACKI 10015850689 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
326. Piotr MIERZYŃSKI 10023567849 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
327. Damian BIENIEK 10053443748 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
328. Dawid GŁOWACKI 10004624456 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
329. Mateusz STRUŻYŃSKI 10054875813 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
330. Szymon STELCZYK 10053443546 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
331. Kacper PÓŁTORAK 10055798828 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
332. Bartłomiej WOJTANEK 10015996900 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
333. Karol KUKLEWICZ 10014386801 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
334. Jakub MURIAS 10015092978 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
335. Kornel KLEMENTOWSKI 10048872018 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
336. Artur JATCZAK 10015848164 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
337. Marcin ZARĘBSKI 10055098408 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
338. Mikołaj KONIECZNY 10015690338 TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
339. Karolina KARASIEWICZ 10006902643 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
340. Magdalena SADŁECKA 10002236943 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
341. Aurela NERLO 10009882159 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
342. Barbara BOROWIECKA 10048974371 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
343. Anna SAGAN 10015559386 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
344. Patrycja LORKOWSKA 10009882967 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
345. Karolina KUMIĘGA 10051439282 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
346. Paulina PASTUSZEK 10055098913 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Elita Kobiet
347. Kamila PASTUSZEK 10055098711 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
348. Nicole OSTOJSKA 10054618357 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
349. Mercedes GALA 10054309573 TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
350. Zuzanna SIERHEJ 10054309876 TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
351. Maja GONDEK 10053130924 TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
352. Natalia KRZEŚLAK 10055138420 TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Juniorka
353. Zuzanna SIERHEJ 10054309876 TKK PACIFIC TORUŃ Juniorka
354. Robert RZEPKA 10051885078 UKKS IMIELIN TEAM Junior
355. Jan SZARY 10051885179 UKKS IMIELIN TEAM Junior
356. Oskar LUCZEK 10055928261 UKKS IMIELIN TEAM Junior
357. Mikołaj ŻYMŁA 10051885381 UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
358. Piotr BUDA 10073725842 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
359. Kamil BŁONKAŁA 10061147770 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
360. Jeremiasz TWARDOCH 10073725640 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
361. Łukasz NOWAK 10062375024 UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
362. Mateusz NOWAK 10015849780 UKKS IMIELIN TEAM Orlik
363. Aleksandra KROWICKA 10055162264 UKKS ORIENS Juniorka Młodsza
364. Wiktoria BROŻYNA 10052838207 UKKS ORIENS Juniorka Młodsza
365. Jakub MILLER 10055168833 UKKS ORIENS Junior Młodszy
366. Bartosz WILK 10091565051 UKKS ORIENS Junior Młodszy
367. Martyna GAJDA 10091602437 UKKS ORIENS Młodziczka
368. Michał KIEŁBOWICZ 10077947059 UKKS ORIENS Młodzik
369. Konrad JEŻEWSKI 10055162062 UKKS ORIENS Młodzik
370. Jakub KOZIAR 10077988081 UKKS ORIENS Młodzik
371. Alan SOBCZAK 10061953678 UKKS ORIENS Młodzik
372. Bartosz BOROWIEC 10091549388 UKKS ORIENS Młodzik
373. Arkadiusz JAROSŁAWSKI 10077947564 UKKS ORIENS Żak
374. Kamil MILLER 10091563435 UKKS ORIENS Żak
375. Miłosz MARCINIEC 10091562627 UKKS ORIENS Żak
376. Emilia MILLER 10055168631 UKKS ORIENS Juniorka
377. Łucja SZRAMOWSKA 10064292186 UKS AVATAR Juniorka Młodsza
378. Agnieszka BOLENDA 10059432991 UKS AVATAR Juniorka Młodsza
379. Franciszek KOCUR 10093070975 UKS AVATAR Młodzik
380. Dawid SEKTA 10078001724 UKS AVATAR Junior Młodszy
381. Marek FILAPEK 10091373273 UKS AVATAR Junior Młodszy
382. Mikołaj SZULIK 10064325128 UKS AVATAR Junior Młodszy
383. Martyna MATUŁA 10079990325 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Młodziczka
384. Oliwia MŁYNARCZYK 10053900153 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Młodziczka
385. Antoni MURYJ 10053908843 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Młodzik
386. Alicja MATUŁA 10079968703 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Młodziczka
387. Patryk SZKUDŁAPSKI 10053944310 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Młodzik
388. Weronika KULA 10079968400 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Żakini
389. Natan KIEŁBASKA 10088926651 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Żak
390. Wit SACHA 10078037995 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Żak
391. Igor KUBAS 10088933018 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Żak
392. Mikołaj LEGIEĆ 10088929176 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Żak
393. Bartosz PEWNIAK 00000000000 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat
394. Grzegorz GAJEWSKI 00000000000 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat
395. Adam GAJEWSKI 00000000000 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Dzieci 7-8 lat
396. Emil KIEŁBASKA 00000000000 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Dzieci 7-8 lat
397. Tomasz MĄDRASZEK 10053907833 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Junior Młodszy
398. Mikołaj LANGHEINIG 00000000000 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat
399. Krystian DEC 10053899547 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Orlik
400. Grzegorz KITKOWSKI 10083563359 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA Junior Młodszy
401. Robert MUZALEWSKI 10051905387 UKS COPERNICUS-CCC Junior
402. Wiktor CHODAŃ 10055544103 UKS COPERNICUS-CCC Junior
403. Jakub BUREK 10062070987 UKS COPERNICUS-CCC Junior
404. Filip BIERNACKI 10051903872 UKS COPERNICUS-CCC Junior
405. Kacper SIŃSKI 10055154483 UKS COPERNICUS-CCC Junior
406. Dominik ŻEBROWSKI 10051907209 UKS COPERNICUS-CCC Junior
407. Patryk ZAJKO 10051904781 UKS COPERNICUS-CCC Junior
408. Miłosz OSIK 10054372120 UKS COPERNICUS-CCC Junior
409. Bartosz RUTKOWSKI 10053896719 UKS COPERNICUS-CCC Junior
410. Jakub KRYSZTOFIAK 10054665847 UKS COPERNICUS-CCC Junior
411. Adam WOŹNIAK 10054308866 UKS COPERNICUS-CCC Junior
412. Radosław FRĄTCZAK 10051904882 UKS COPERNICUS-CCC Junior
413. Michał GAŁKA 10062070886 UKS COPERNICUS-CCC Junior
414. Kamil RYSZEWSKI 10051908421 UKS COPERNICUS-CCC Junior
415. Michał JASKOT 10052590754 UKS COPERNICUS-CCC Junior
416. Jakub RUTKOWSKI 10006941746 UKS COPERNICUS-CCC Junior
417. Adrian MARZEC 10054627047 UKS COPERNICUS-CCC Junior
418. Emilia GRABOWSKA 10074404236 UKS FENIKS RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA Młodziczka
419. Nadia HARTMAN 10074404438 UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLASKI Żakini
420. Szymon CZERNIECKI 10074404135 UKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLASKI Młodzik
421. Karolina LIPIEJKO 10010808107 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
422. Karolina PRZYBYLAK 10015397924 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
423. Nikol PŁOSAJ 10009232966 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
424. Natalia SZYMCZAK 10016299216 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
425. Dominika BYKOWSKA 10051115243 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
426. Wiktoria POLAK 10015359320 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
427. Joanna GOLEC 10015397823 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
428. Monika GRACZEWSKA 10010700700 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
429. Anna BAKUŁA 10014170468 UKS JEDYNKA KÓRNIK Elita Kobiet
430. Maria HOFFMANN 10065294219 UKS JEDYNKA KÓRNIK Młodziczka
431. Julia PRZYMUSIŃSKA 10065294522 UKS JEDYNKA KÓRNIK Młodziczka
432. Dawid WIKA-CZARNOWSKI 10065294825 UKS JEDYNKA KÓRNIK Młodzik
433. Hubert IWANKIEWICZ 10080448043 UKS JEDYNKA KÓRNIK Junior Młodszy
434. Zofia PICZ 10052494259 UKS JEDYNKA KÓRNIK Juniorka
435. Joanna BŁASZCZAK 10052493754 UKS JEDYNKA KÓRNIK Juniorka Młodsza
436. Emilia JURGA 10052495269 UKS JEDYNKA KÓRNIK Juniorka Młodsza
437. Wiktor PERZ 10052495673 UKS JEDYNKA KÓRNIK Junior Młodszy
438. Mateusz PRZYMUSIŃSKI 10052495370 UKS JEDYNKA KÓRNIK Junior Młodszy
439. Jan SZYSZKA 10010948250 UKS JEDYNKA KÓRNIK Junior Młodszy
440. Oskar STELCZYK 10053452337 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Młodzik
441. Carlo PENSO 10092779571 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Młodzik
442. Jakub RUDYK 10081596582 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żak
443. Zoltan SOWIŃSKI 10092777753 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żak
444. Jan STELCZYK 10082012672 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żak
445. Bartosz BŁAŻOWSKI 10081595976 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żak
446. Filip AUGUSTYN 10081638719 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żak
447. Daria PANEK 10092776743 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Żakini
448. Jakub ŁASZCZ 10064018566 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
449. Kacper JASNOS 10084135053 UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
450. Daniel PONIATOWSKI 10053900254 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
451. Jakub BYCZKOWSKI 10053444354 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
452. Dominik KOPIWODA 10055530258 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
453. Patryk TOMULIK 10055498936 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
454. Patryk BOGDANIK 10053447384 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
455. Jakub STELCZYK 10053444556 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
456. Maciej STELCZYK 10053444758 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior
457. Bartosz PSZCZOLARSKI 10053442536 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
458. Carlo PENSO 10092770571 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
459. Oskar STELCZYK 10053452337 UKS.MOTO-AGBUD-STELWELD-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
460. Ada WIERZBIŃSKA 10077248962 UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK Żakini
461. Anna PRECA 10084259941 UKS RATUSZ MASZEWO Młodziczka
462. Maja WRÓBLEWSKA 10053374434 UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
463. Tamara SZALIŃSKA 10053375040 UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
464. Aleksander LIPIŃSKI 10080792290 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodzik
465. Dominik KEPKA 10090318300 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodzik
466. Jakub REGULSKI 10084284290 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodzik
467. Rafał FLADER 10084283886 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodzik
468. Weronika RYSIEWSKA 10076343630 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodziczka
469. Katarzyna KURZYŃSKA 10076343731 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodziczka
470. Amelia WELKA 10084284896 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodziczka
471. Julia KOLASA 10081065207 UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO - TKK PACIFIC TORUŃ Młodziczka
472. Szymon BIAŁY 10062161220 UKS WYGODA BIAŁYSTOK Junior
473. Marcin KAMIŃSKI 10055152160 ULKS HURAGAN ŻAGAŃ Junior Młodszy
474. Marcel MĄDRYGAŁ 10059090461 ULKS HURAGAN ŻAGAŃ Młodzik
475. Jacek DUDAR 10055151251 ULKS HURAGAN ŻAGAŃ Junior
476. Greta BASKEVICIUTE 10052433231 UTENOS DSC, LITVA Juniorka Młodsza
477. Kotryna STRAKSYTE 10062335618 UTENOS DSC, LITVA Juniorka Młodsza
478. Vilte PETRAVICIUTE 10052633241 UTENOS DSC, LITVA Juniorka Młodsza
479. Migle DANEIKAITE 10092058943 UTENOS DSC, LITVA Młodziczka
480. Bartosz MIKLER 10009007543 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM Elita
481. Sandra JEDRZEJAK 10052840833 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM Juniorka
482. Milena JĘDRZEJAK 00000208255 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM Juniorka Młodsza
483. Bartosz GOLEC 10052840429 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM Junior Młodszy
484. Mateusz TACIAK 10002832077 VOSTER ATS TEAM Elita
485. Mateusz KOMAR 10002858046 VOSTER ATS TEAM Elita
486. Krzysztof PARMA 10014694167 VOSTER ATS TEAM Elita
487. Sylwester JANISZEWSKI 10003391748 VOSTER ATS TEAM Elita
488. Adam STACHOWIAK 10006061369 VOSTER ATS TEAM Elita
489. Leszek PLUCIŃSKI 10007994194 VOSTER ATS TEAM Elita
490. Paweł FRANCZAK 10007065119 VOSTER ATS TEAM Elita
491. Adrian BANASZEK 10007994905 VOSTER ATS TEAM Elita
492. Mateusz GRABIS 10007951859 VOSTER ATS TEAM Elita
493. Szymon KRAWCZYK 10010807093 VOSTER ATS TEAM Orlik
494. Krzysztof MAKSYMOWICZ 10093116546 WADECKI BIKE ACADEMY Junior Młodszy
495. Maciej SOBCZAK 10082201319 WADECKI BIKE ACADEMY Młodzik
496. Tomasz MAKSYMOWICZ 10093096035 WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY Orlik
497. Adrian HONKISZ 10005519684 WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY Orlik
498. Sebastian MATUSIAK 10014389124 WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY Orlik
499. Józef MAŃK 10053810732 WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY Orlik
500. Adam NOCEŃ 10054668372 WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY Orlik
501. Marcel BOGUSŁAWSKI 10009547511 WIBATECH MERX WROCŁAW Orlik
502. Anatoliy BUDYAK 10008665821 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
503. Paweł CIEŚLIK 10003037494 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
504. Kacper KISTOWSKI 10000000000 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
505. Maciej PATERSKI 10004032251 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
506. Piotr KONWA 10007951657 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
507. Marek RUTKIEWICZ 10002298779 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
508. Michał PODLASKI 10005606984 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
509. Grzegorz STEMPNIAK 10005354582 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
510. Wojciech SYKAŁA 10008696436 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
511. Bartosz WARCHOŁ 10006890923 WIBATECH MERX WROCŁAW Elita
512. Victor hugo BRENDERS 10023105380 WV DE JONGE RENNERS Młodzik